Дівчата, вмім дякую
Забула! Недавно дійшло тільки. Я по суботах їзжу ж до мами. Тоже вранці.
Порадьте як доречно мені пройти повз процесію , якщо я натикнуся під під‘іздом?
Просто уявіть - я (Я. Подруга всім подругам, плюс з іі мамою я близько спілкуюся. З сестрами.., з баб Ольою даже.), і що, я , виходить маю просто сказати «добрий ранок» і чкурнуть в під‘їзд?
Що робить - коротенько - добрий ранок, співчуваю, тримайтеся, і тоді уходить?
Я взагалі не знаю як на похоронах. Чи говорять, чи намагаються мовчки.
Кучерявочка• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
То ж типу я там зайва
Чи не так мені пишуть?
Так, зайві. Нарешті ви зрозуміли. Ви - не центр всесвіту і вони впораються без вас, вашого цирку і вдаваного жалю.
Кучерявочка• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Все будет на вас пофиг , расслабьтесь
Именно это её очень напрягает. Хочется быть в центре внимания
Luxurygirl• 20 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Вот это у людей самомнение:))
Кучерявочка• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ну то мова не про це, ви що, не бачете?
Я у присутніх НЕ запитую, як мені підтримувати. Я питаю як раз таки про неї - чи вона потребує там мене, чи ні. Що не так знов
Ні, не потребує і уникає вже кілька років. Той факт, що ви разом вчились, не означає, що вона мусить спілкуватись з вами далі.
И_В_офигительных_штанах• 20 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
а чего вы хамите?
уведомление пришло бы тем, кто поставил звонок, т.е. тем кто уже интересовался. Мне не очень понятно такое желание внимания, хотя в случае автора может и понятно) А вот почему решили мне нахамить - нет.
Зачем вы распинаетесь? Жалоба и все. От хамства очень помогает.
Ответ дляКучерявочка
Там все пошло не так и авторица не получила ожидаемого сочувствия и внимания к своей персоне
Ну а як не хамити? Я питаю одне, а тут анонімниці пишуть чуть лі не псіх.аналіз.
«она уехала к своей семье, они для нее важньі», от наприклад.
А уїхала вона щоб не сидіти під ракетами.
І співчуття наче мені не треба
Я не знаю що ще відповідти іноді, крім хамства, ну правда
І співчуття наче мені не треба
Ответ дляКучерявочка
Це ви типу цуценя? Не прикидайтесь. Ви танк, який прикидається бідною скривдженою незрозумілою овечкою. А самі готові розкатати подругу прямо на похоронах. Цирк ось влаштовувати зібрались. Вам скучно живеться чи що ?
Ну от знов) а можна поцікавитися який цирк?
Забагато берете на себе, винлядає недолуго, сама не розумієте?
Цуценята то ні якого відношення до мене немає
Ответ дляКучерявочка
Ну вот я перед сном спитала - чим помогти, пише знов місце час, тільки ще додала що там-то «обід» тоді-то. Якщо можеш, то приходь. Наприклад.
А жаль який? Охоспаді
Я за бика, ви за корову
Розмова сліпого з глухим
А жаль який? Охоспаді
Я за бика, ви за корову
Розмова сліпого з глухим
Качка в тапцях• 20 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Удалено администрацией...
Вы хамовитая по жизни или только в 3 часа еочи?
Мелочунь• 20 января 2024
Едьте, за одно все вопросы о недопонимании с подругой выясните, а то потом будете еще больше грузиться
Salsa-24da• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Ну то освідоміть, будьте ласкаві
По-перше, у вас відсутня емпатія. У людини горе, а ви розмірковуєте як би вам не піти на похорон, а після цього покликати її на каву
Тобто ти зі своїми горестями якось сама, а мене більше цікавить відновлення звʼязку ( читати само презентація ) за кавою.
По- друге стало неприємно після ваших стверджень, що для подруги це не горе і взагалі відносини с татом були погані, так шо нехай не видумує і не влаштовує цирк на погребінні. Цирк, це я так розумію, скорбота? Звідки ви взагалі можете знати, що там в душі у неї відбувається.
Лялькодзьоб• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
А як по вашуму я маю ще зробити?
Схиляюся приблизно до того
Но я не можу виглядати так, наче «розверулася і уйшла»
Я не знаю чи подруга відчуває втрату! Бо писала: стосунки у них погані, з самого дитинства. І вона знає що я це знаю
І тому щоб цирку не було
Схиляюся приблизно до того
І тому щоб цирку не було
Шо відчуває, вибачте, а якщо би ваша мама померла, то що би ви відчували?
Цікаво, якщо би ваша подруга тему створили і таку хуйню писала як ви зараз і ви би це все почитали, то мабуть сказала вона ’яке кончєнє’
Мелочунь• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Сказала що в церкві буду і обіді
На кладовище я не поїду
На обіді є якісь норми-правила? Я реально не бувпла жодного разу і якось я тіряюсь
На кладовище я не поїду
Сама не знаю, думаю що правила полягають у висловленні співчуття та підтримки близьким. А на обіді у вас буде можливість з подругою поспілкуватись, ви ж багато років знайомі, вряд чи вона змінилась, просто життєві обставини так склались, що ви відлалилися. Зясуйте для себе про ваші стосунки, і , або спілкуйтесь далі або відпустіть
АяВсёЗнаю• 20 января 2024
Ответ дляМиззери
Это точно , первую тему начала читать и невыносимо
И вот вторая появилась , мусолить на пустом месте
Она потом ещё парочку наклепает ’Подошла к подруге на похоронах, а она отморозилась’, ’Так шо, звонить подруге после похорон?’, ’Чи йти на 9 днив, а то не приглашали, но ото сижу думаю’, ’Я к маме еду в субботу, а там сороковини, що делать’ и т.д. Чую, эта троллиха тут надолго.
АяВсёЗнаю• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Сказала що в церкві буду і обіді
На кладовище я не поїду
О, ну что я говорила
Следующая тема будет: яки правыла на обиди
Шумелка Мышь• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Нє
Я напишу тему дві букви, дві коми, і буду ждать ліс відповідей
Я так пишу - да. Щоб було зрозуміло. Якісь проблеми?!
Проблема в тому, що нічого не зрозуміло
Цикавенная• 20 января 2024
Я с подругой двадцать лет дружила с детства. Пока она не предала некрасиво. Потом спустя время общение возобновилось на уровне ’Привет-пока’ но на похоронах ее отца я не была, хоть и была на тот момент у родиителей. Обид не было, не до того было, да и общения не было уже в принципе .
Цикавенная• 20 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Відносини з батьками можуть бути сто раз погані. Але їх смерть все одно в 98 % випадків удар, кров не вода все ж таки. В мене з своїм батьком не дуже часом спілкування, але навіть уявити що його нема і похорон то кров стигне в жилах.
Шумелка Мышь• 20 января 2024
Ответ дляTeonaa
Та я вже не по темі ж, як бачете
Просто - відбиваюся😂
Бо і так , і едак - то нудна, то прилипла.
Хто там знає
Прилипла - це дві ввічливі чисто смс. Якщо що.
Зато оно скільки заключень
Просто - відбиваюся😂
Хто там знає
Зато оно скільки заключень
У вас так багато слів
Звичайна людина б не міняла плани. Поїхала б до мами. Зустрівши людей біля під´їзду - підійшла б і сказала ’співчуваю’ і дала б якихось 200-500 грн (по можливості), подругу спитала б ’яка потрібна допомога’. А потім пішов б до мами.
Мама доречі скоріш за все на тих же похоронах, якщо спілкувались і сусіди.
Все.
А ви роздули щось. Що робити, чи говорити. Що попало.
А щодо дружби - ну видно ж що відповідають короткими ’дежупними’ фразами. У людини своє окреме життя тепер. І все. Своїм займіться.
Можливо подруга від´їздом скористалась і як можливістю звести стосунки нанівець.
Все.