МинерАлочка• 20 января 2024
Плитка на першому поверсі будинку. Білий сатин під мрамор, якого кольору шви?
Плитка біла з сірою прожилкою.
Якого кольору робити шви? Я вважаю, що білі, а чоловік сірі. А мені здається, що підлога буде виглядати,як у клітинку.
Этожзвяздаяегообожаю• 20 января 2024
У мене сіра плитка і світло-сірі шви, то вони всеодно потемнішали.
Звезда в шоке• 20 января 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Потемнішають вони у будь-якому разі. Але привести їх до ладу легше, ніж білі.
Бодіпозітівна• 20 января 2024
Ви на білі шви дивитися будете пів року. Потім буде та ж клітинка. Нема сенсу вмовляти себе, що будете вчасно чистити. От не будете, повірте.
Болтушка Му• 20 января 2024
Темні шви робіть. Зі світлою буде як лінолеум, все зіллється в одне полотно. А з темними швами буде гарний контраст в в догляді буде легко.
Меломанка Маланка• 20 января 2024
Темно сірі шви. Повірте, щоб ви не робили, вони все одно такими стануть.
Одні думки• 20 января 2024
В мене на підлозі біла плитка з білими швами з епоксидної фуги. Я так наївно вважала, що епоксидка їх врятує від бруду. По факту шви дуже швидко перетворилися в брудносірі і їх привести до ладу неможливо. Звичайна фуга краще миється чим ота епоксидка. Тому вам дають слушну пораду, робіть сірими, вони все рівно такими будуть.
Манкоголік• 20 января 2024
Ответ дляОдні думки
Та як так?😰🤣. Я тут прочитала про епоксидні шви ,їх мені зробили .І що ?Виходить дарма робили?
Одні думки• 20 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Теж білі? Чи інший колір? Може і не дарма , в залежності від Ваших сподівань що до них. В мене повний провал.
МинерАлочка
• 20 января 2024
Ответ дляОдні думки
А нас в кухні на стіні білі епоксидні - все чудово. Але це кухня
Одні думки• 20 января 2024
Ответ дляМинерАлочка
На кухні теж біла плитка і колись були білі шви. Вже жовті і це дуже неприємно. І пожовтіли вони не тільки біля плити, а і в самому дальньому кутку, де нічого на фартук не попадає.
МинерАлочка
• 21 января 2024
Ответ дляОдні думки
Капець. В нас була 3 роки як нова. Далі не знаю,як поведе
Маю сечі• 21 января 2024