Тарабарщина• 20 января 2024

Вітрянка у дорослої людини, замість води гнійники якісь

Що це? Лікар пише що це нормально.
Из Виа-гры• 20 января 2024
Ацикловир пьете?
палка-копалка• 20 января 2024
Що врач каже?
Бо вам зараз запропонувати можуть все що завгодно а в результаті ви можете тільки погіршити ситуацію.
Инфотуфелька• 20 января 2024
Захворіла на вітрянку у 38 років.Просила,щоб добили(самопочуття було ,щось на кшталт армагедону.Допоміг лосьйон каламін.Мала проблему і з такими висипами.З ними потім хірург працював.В мене на нозі було,шрами залишилися.
Советничаю тут• 20 января 2024
Гнійники - це ненормально. Швидше за все приєдналась бактеріальна інфекція. Шукайте іншого лікаря. Бажано у інфекційній лікарні.
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляпалка-копалка
Що врач каже?
Пише що все нормально.
Ну не знаю в мене сумніви.
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ацикловир пьете?
На ГВ сказали не можна
Квітка Миру• 20 января 2024
Це точно вітрянка? У моїх двох дітей висипи мали геть інший вигляд. Проконсультуйтеся ще з одним лікарем, бажано інфекціоністом.
Баба_Воля• 20 января 2024
Ответ дляТарабарщина
На ГВ сказали не можна
По всьому так тілу або це поодинокі гнійні висипи?
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Пише що все нормально.
Ну не знаю в мене сумніви.
Гнійники то бактеріальне запалення відбулось. Треба мазями з аб обробляти
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
Порівняли як діти хворіють і дорослі
Хвігура мічти• 20 января 2024
Это уже бактерия добавилась. У меня во взрослом возрасте при ветрянке было немного таких, на их месте остались шрамы.
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляТарабарщина
На ГВ сказали не можна
Ібупрофен не пили? При вітрянці не можна, тільки парацетамол. Бо ібупрофен саме таке і провокує.
Квітка Миру• 20 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Порівняли як діти хворіють і дорослі
Я не пишу про важкість перебігу хвороби, я пишу про вигляд висипу.
Між іншим, далеко не всі дорослі хворіють важко, так як і не всі діти переносять вітрянку легко. Все залежить від імунітету.
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
Статистично, набагато більший відсоток дорослих хворіють важче за дітей.
Квітка Миру• 20 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Тема ж не про це, правда?)
Тому далі продовжувати не бачу сенсу.
Анонимба• 20 января 2024
У дочки были некоторые пузырьки с гноем. Мазала левомицетиновым спиртом.
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ну так вітрянка з двома дітьми хворію тільки в них вода у мене гній
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
На спині і шиї таке
Були з водою
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Один раз випила перед тим, бо тоді прищів не було а температура була
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ой йолки палки, тільки вилікувала ангіну, через місяць вітрянка з гноєм
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Скільки днів пили аб?
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Скільки днів пили аб?
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Треба 10 при ангіні. Може не долікували стрептококк, або він у вас вже хронічний, тому і запалюється.
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Лікарка 5 призначала
Я на ГВ я думаю 7
Все одно таблетки купила вже
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Лікарка 5 призначала
Я на ГВ я думаю 7
Все одно таблетки купила вже
Ну погано що у вас така лікарка
автор Тарабарщина • 20 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Ну погано що у вас така лікарка
Вже зрозуміла
Живчик-счастливчик• 20 января 2024
Ответ дляТарабарщина
На ГВ сказали не можна
https://www.e-lactation.com/uk/acyclovir-pr/
Тут можна перевірити, написано, низький ризик, можна приймати на ГВ. Перепитайте в лікарів.
Щодо ібупрофену Вам правильно написали, його не можна, бо при вітрянці він може викликати шкірні ускладнення.
Одужуйте швидше!
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Одужуйте швидше!
Вже всеодно не можна ацикловір, він призначається перші 48 годин(
Живчик-счастливчик• 20 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Чому не можна? Ефективність більша, коли лікування почате раніше, але я ніде не зустрічала заборони на ацикловір після 48 годин.
Вишневий цвіт• 20 января 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мені так казали лікарі, я детальну відповідь не просила. Це якраз дитина 10 років, хворіла, сипало дуже, вирішували давати чи ні.