ГоловнаЯ• 21 января 2024
Ви вірите в рай чи ад? Де знаходиться душа померлої людини?
Померла дуже близька мені людина. Цікавлюсь інформацію , що необхідно робити напротязі 40 днів після смерті. Що скажете ? Дякую за відповіді
Дело было давно• 21 января 2024
Вірю в життя душі після смерті, в реінкарнацію, в вищі сили, в духовний світ. Вірю,что всі душі приходять на землю зі своєю місією та за своїми уроками. Не вірю в рай чи пекло. Пережила смерть батьків, багато читала літератури з того часу і зробила свої висновки.
Калинові вуста• 22 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Ви читали в Біблії значення слова душа? Почитайте. А що стається з людиною після смерті? Хіба Біблія говорить,що людина помирає і душа кудись летить на небо? Еклезіаста 9:5.
Не на небо
А в інші життя
Король дивана• 22 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Не на небо
А в інші життя
Читайте Еклезіаста 9:5. Там написано,що стається з людиною після смерті. Про інше життя мови там нема.