буреЛОМКА• 21 января 2024

Хто в США, в Нью Йорку? вам подобається? Які плюси і мінуси?

Чи знайшли нормальну роботу, поділіться враженнями і цікавинками , будь ласка
Дякую
Мурзилка• 21 января 2024
Я не в Нью Йорку, була там в 2009, для житья з дітьми мені не дуже подобається. Але я впевнена що у передмісті можна знайти гарні безпечні райони, але це дуже дорого буде. Я маю на увазі щоб не знімати житло а зразу взяти іпотеку. Я в іншому штаті, і не в самому великому місті, українців не має, громад наших також, европейський магазинів не має, але є класна робота, тому я поки тут.

автор буреЛОМКА • 21 января 2024
Ответ дляМурзилка
Ви в якому місті? В якій сфері працюєте? Якщо знати інгліш на середньому рівні , то можна знайти роботу рієлтером , в банку, фінансова сфера ?
ТихоЯ• 21 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Чтобы работать риелтором, нужно лицензию получить.
Банк и финансы можно, если у вас есть соответствующий опыт. Просто языка будет недостаточно.
Мурзилка• 21 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
В кожного своє поняття середній рівень англійської. На ріелтора повинна бути ліцензія , в банку є позиція Bank teller- погугліть що це таке, робота мплооплачувана пле для стартамнепогана, можна рік пропрацювати і йти далі у банківській сфері. Але в США дуже багато професій потребує наявність ліцензій, а для цього потрібно пройти навчання , здати іспит і отримати її. Процес навчання залежить від професії, комусь 2 роки, комусь місяць потрібно. Я працюю у великому медичному закладі, рік пропрацювала із страховими компаніями, потім змінила напрямок в цій же компанії і працюю як спеціаліст з надання послуг VIP клієнтам. Освіта у мене економічна, я п’ять років працювала в Києві із таможнями , потім ще п’ять років - зовнішньоекономічна діяльність, потім пару років у фармкомпанії.
автор буреЛОМКА • 21 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Досвід великий в фінансовій сфері , страхування та банки
Скільки по часу може зайняти отримання ліцензії ріелтору?
автор буреЛОМКА • 21 января 2024
Ответ дляМурзилка
З страховими це цікаво, в мене є такий досвід плюс мінус для старту скільки можна заробляти в цій сфері?
ТихоЯ• 21 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Без понятия. В гугле можно найти всю информацию. Просто знаю что риелторы получают отдельную лицензию в каждом штате.

Мурзилка• 22 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
По різному можна заробляти, все залежить від назви професії , штату, компанії, освіти , американського досвіду роботи. Заходьте на сайт indeed , читайте вимоги, шукайте спеціальність і все дізнаєтесь. Там сотні позицій щоб працювати у самій страховій компанії, чи в госпіталі у відділі який зв’язаний із страхуванням. Вибір великий, якщо є бажання і знання мови то знайдете роботу.