Мошей ницца• 21 января 2024
Які місця вас найбільше вражають?
Будь що - природа, архітектура , атмосфера, шукаю цікаві ідеї для поїздок
Мошей ницца
• 21 января 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Норвегія то просто анріал
Але, краще весна/літо
Яке місто сподобалося?
Голодаю• 21 января 2024
Я люблю старые здания и климат другой не такой как в Украине ну в плане посмотреть, пожить.
Хи хи, ну ну• 21 января 2024
По відео- Нова Зеландія. Дуже туди хочу. З реальнопобаченого - піраміди у Мексиці, палаци у Тайланді. Ааа, ще джунглі.
Лика-прилипка• 21 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Яке місто сподобалося?
Я брала екскурсію язик троля
То не місто
То гори. Річки. Море. Впадини
То не місто
То гори. Річки. Море. Впадини
Престидижитатор• 21 января 2024
Я в захваті від природи, але мені треба, що це не зовсім дико було, щоб була присутня цивілізація. Ось поєднання природи з цивілізацією - це Італія для мене. Це неймовірно гарно для ока, а додатковий плюс - відчуття. Воно все дихає історією, віками, пам´яттю. Нажаль, далі Європи поки ніде не була(
Ms. Iphone• 21 января 2024
Назаре. Завтра опять гигантские волны. Хоть все бросай и снова едь.
Тенерифе. Та же любовь к океану.
Рим люблю и Амстердам на велосипеде.
Париж удивил в последний раз своей чистотой. Барселона с ее гей пляжем и Шамбалой♥️ Впечатлил цветом своего моря Олюдениз и Каш.. Это так, что из последнего запомнилось.
Гугл отчёт мне за год прислал:
Тенерифе. Та же любовь к океану.
Рим люблю и Амстердам на велосипеде.
Гугл отчёт мне за год прислал:
Чесно брешу• 21 января 2024
Мрію поїхати у В’єтнам. Там, де була - то дуже вразила природа Швейцарії, Шотландії. Італія, Франція - це чудова архітектура, історичні місця, смачна їжа, хоча у Франції французи трохи псують загальну картину))). Іспанія - теж цікава, і люди там приємні і гостинні.
Тень льва• 21 января 2024
Я люблю Альпы, Apenglühen, сидеть в отеле в снегопад и пить коктейли, After Ski)
Мечта - Япония и Китай.
Остальное все без восторга, тепло не люблю
Мечта - Япония и Китай.
Престидижитатор• 21 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Тенерифе. Та же любовь к океану.
Рим люблю и Амстердам на велосипеде.
Гугл отчёт мне за год прислал:
Тенерифе. Та же любовь к океану.
Рим люблю и Амстердам на велосипеде.
Гугл отчёт мне за год прислал:
Поділіться, будь ласка, як у вас так все в програмі видає? Треба відмічати кожне місце? Але ж там ще й спосіб пересування... Класний звіт, теж так хочу
Хи хи, ну ну• 21 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Тенерифе. Та же любовь к океану.
Рим люблю и Амстердам на велосипеде.
Гугл отчёт мне за год прислал:
Тенерифе. Та же любовь к океану.
Рим люблю и Амстердам на велосипеде.
Гугл отчёт мне за год прислал:
А давно в Париже чисто стало? Убирают или народ стал мусор в мусорки кидать?
Мошей ницца
• 21 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Якщо порівнювати з іншими столицями та великими містами , то в Парижі завжди чисто
Хи хи, ну ну• 21 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Мені так взагалі не здалося ))) Жодного разу ))
Ms. Iphone• 21 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Олимпиада на носу) бомжей разогнали, поставили надзирателей под мосты, метут, моют, ремонтируют все.
Не сравнить с 2013, когда я там была первый раз.
Хи хи, ну ну• 21 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Ну хіба шо, для Олімпіади ))
Мошей ницца
• 21 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Які чистіші для вас?
Мошей ницца
• 21 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Берлін, Будапешт, Осло, Мадрид
В Осло не була , але решта значно брудніші
Хи хи, ну ну• 21 января 2024
Ответ дляМошей ницца
Мабуть в різних районах були. Я туристичними маршрутами не гуляю.
Мошей ницца
• 21 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Спочатку дивлюся основні принади міста, потім люблю десь побродити вуличками
Хи хи, ну ну• 21 января 2024
Ответ дляМошей ницца
А я живу в гостях у місцевих і гуляю з ними. Тож бачу життя і міста зсередини.
Мошей ницца
• 21 января 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Де живете?
Більш за все люблю не листівкові види, а ’живі’ города, атмосферні, не напоказ. Тому мені дуже заходить Італія, особливо Неаполь та Сіцилія. Ще люблю потрапляти в маленькі нетуристичні містечка у будь-якій країні. Дуже подобаються всі балканські країни та Туреччина (не готелі, а країна зсередини), бо там і природа, і ісорія, і можна знайти багато незатоптаних туристами місць. Ну і гори — дуже люблю всі! Особливо Доломіти. Но наші Карпати, чи польські Татри - теж супер...