Кастрюлька• 21 января 2024
Чи зобов´язана я надсилати адвокату цей документ?
В апеляції адвокат надіслав пояснення по справі (зі своїми суб´єктивними аргументами, з якими я, відповідно, не погоджуюсь). Хочу подати відповідь на ці пояснення. Чи зобов´язана я надсилати їх адвокату? Чи можна лише суду, а адвокату написати, що відповідь надіслала суду? Чим це передбачено? Дякую за допомогу!
Зам. зав. Анонима• 21 января 2024
Якщо ваш адвокат, раджу до нього прислухатись. Чи ви виграти справу не хочете? Бо він точно хоче.
Ку-кусик• 21 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Не факт.
Кастрюлька
• 21 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
це пр-к позивача (адвокат) подав пояснення і мені також їх надіслав
а я хочу свої пояснення (відповідь на його пояснення) надіслати
але не впевнена, чи треба й йому, чи можна лише суду
Ростки жимолости• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
так, пр-к позивача
Это все отправляете своему адвокату, сами ничего и никому не отвечаете
Кастрюлька
• 21 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
у мене немає адвоката
Ростки жимолости• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
у мене немає адвоката
Советую вам его найти, это в ваших интересах
Кастрюлька
• 21 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
знаю, але зараз постало лише такого роду питання
Смайлик• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Так, треба направити позивачу (не адвокату його), листом з описом. І в суд свою відповідь нести з прикладеною квитанцією з пошти.
Кастрюлька
• 21 января 2024
Ответ дляСмайлик
дякую! а чим це передбачено?
Смайлик• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
дякую! а чим це передбачено?
У вас справа про що?
Цивільний процесуальний кодекс України
Кастрюлька
• 21 января 2024
Ответ дляСмайлик
У вас справа про що?
Цивільний процесуальний кодекс України
буду вдячна за статтю
Хтомолодець? Я!• 21 января 2024
Автор, заяви по суті справи надсилаються іншим сторонам і потім суду з доказами надіслання іншим сторонам. Відкрийте статті 43, 83 ЦПК України, прочитайте. Точніше зараз не скажу.
Правильно_Валерчик• 22 января 2024
Ответ дляКастрюлька
буду вдячна за статтю
Автор, якщо ви статтю не можете знайти, то вам варто все-таки взяти собі адвоката. Деякі люди не можуть (на жаль) нормально представити свої інтереси, з ваших питань роблю такий висновок
40каградусная• 22 января 2024
автор, вы интересная. адвокат же вам прислал свою заяву. а вы такая хитренькая хотите выслать ответ, не ознакамливая адвоката. так нельзя.
Кастрюлька
• 22 января 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
з одного питання висновок робити не варто) не кожен адвокат знає відповіді на всі питання, не говорячи вже про пересічного громадянина
Кастрюлька
• 22 января 2024
Ответ для40каградусная
тому й питаю, аби не бути ’хитренькою’