Кастрюлька• 21 января 2024

Чи зобов´язана я надсилати адвокату цей документ?

В апеляції адвокат надіслав пояснення по справі (зі своїми суб´єктивними аргументами, з якими я, відповідно, не погоджуюсь). Хочу подати відповідь на ці пояснення. Чи зобов´язана я надсилати їх адвокату? Чи можна лише суду, а адвокату написати, що відповідь надіслала суду? Чим це передбачено? Дякую за допомогу!
Добродійка• 21 января 2024
Это адвокат той стороны?

Зам. зав. Анонима• 21 января 2024
Якщо ваш адвокат, раджу до нього прислухатись. Чи ви виграти справу не хочете? Бо він точно хоче.
Прикуси Язика• 21 января 2024
Если это ваш адвокат, у вас договор о доверии.
Ку-кусик• 21 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Не факт.
автор Кастрюлька • 21 января 2024
Ответ дляДобродійка
Это адвокат той стороны?
так, пр-к позивача
автор Кастрюлька • 21 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
це пр-к позивача (адвокат) подав пояснення і мені також їх надіслав
а я хочу свої пояснення (відповідь на його пояснення) надіслати
але не впевнена, чи треба й йому, чи можна лише суду
Ростки жимолости• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
так, пр-к позивача
Это все отправляете своему адвокату, сами ничего и никому не отвечаете

автор Кастрюлька • 21 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
у мене немає адвоката
Ростки жимолости• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
у мене немає адвоката
Советую вам его найти, это в ваших интересах
автор Кастрюлька • 21 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
знаю, але зараз постало лише такого роду питання
Смайлик• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Так, треба направити позивачу (не адвокату його), листом з описом. І в суд свою відповідь нести з прикладеною квитанцією з пошти.
автор Кастрюлька • 21 января 2024
Ответ дляСмайлик
дякую! а чим це передбачено?
Смайлик• 21 января 2024
Ответ дляКастрюлька
дякую! а чим це передбачено?
У вас справа про що?
Цивільний процесуальний кодекс України
автор Кастрюлька • 21 января 2024
Ответ дляСмайлик
У вас справа про що?
Цивільний процесуальний кодекс України
буду вдячна за статтю
Хтомолодець? Я!• 21 января 2024
Автор, заяви по суті справи надсилаються іншим сторонам і потім суду з доказами надіслання іншим сторонам. Відкрийте статті 43, 83 ЦПК України, прочитайте. Точніше зараз не скажу.
Правильно_Валерчик• 22 января 2024
Ответ дляКастрюлька
буду вдячна за статтю
Автор, якщо ви статтю не можете знайти, то вам варто все-таки взяти собі адвоката. Деякі люди не можуть (на жаль) нормально представити свої інтереси, з ваших питань роблю такий висновок
40каградусная• 22 января 2024
автор, вы интересная. адвокат же вам прислал свою заяву. а вы такая хитренькая хотите выслать ответ, не ознакамливая адвоката. так нельзя.
автор Кастрюлька • 22 января 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
з одного питання висновок робити не варто) не кожен адвокат знає відповіді на всі питання, не говорячи вже про пересічного громадянина
автор Кастрюлька • 22 января 2024
Ответ для40каградусная
тому й питаю, аби не бути ’хитренькою’