Регионщица• 22 января 2024
Чи можна онлайн відкрити рахунок в закордонному банку?
Чи можна відкрити рахунок онлайн в закордонному банку в доларах або евро. Для того щоб там можна була зберегти валюту і якось її туди перекинути з Української валютної карти
Регионщица
• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
Вам одна дорога в юсдт переводить в Украине
Я вже перевела. В мене в валюті на валютній укр.карте Просто не хочу їх тримати на карті в Україні
Теща дочки• 22 января 2024
Вы с Укр. валютной карты ничего никуда не перекинете,только на свою же гривневую. Нацбанк запретил уже 2 года как
Регионщица
• 22 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Тоді мені попався поганий консультант в банку, який сказав, що можна
Теща дочки• 22 января 2024
Ответ дляРегионщица
Ну попробуйте )) у меня с февраля 22го ни разу ещё не получилось,э
Инопланетянин• 22 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Удалено администрацией...
Дааа,хахах, еще вспомнили про пионер и биткоин. Хоспаде не знают куда капусту положить
Регионщица
• 22 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Так на можу спробувати. Карту спочатку якось треба відкрити в закордонному банку
Теща дочки• 22 января 2024
Ответ дляРегионщица
Не откроете
Теща дочки• 22 января 2024
Ответ дляРегионщица
Чому?
Ну вы ж не гражданин/резидент другой страны
КартаБезКомиссий• 22 января 2024
Ответ дляdiablo12
А вы куда капусту перекладываете?))
Это платная информация.