ameli25• 21 февраля 2014

у дитини 2 день температура 39. нічим не можу збити.

дівчата !то вірус?? прийшла вчора лікарка - каже: горло трошки червонясте, темпер. збивати, багато пити - вірус.
Нині усю ніч дитина горіла- каже болить ножка, ручка,голівка... Дитині 4,5 роки.
Нині зранку викликала приватну, свою лікарку, подивилася, перевірила симптопи менінгізму - каже грипуєте...
Але найбільше мене насторожує рвота у дитини - вона що прийме - НУрофен - через 15-20хв вирве.. що попє сушку чи водичку - покашляє - вирве..
тобто я бачу що кашель провокує рвоту - вона має слиз. Носик нині уже закладений, горло нині уже червоне - як мак.
Моя лікарка виписала антибіотик+від темепратури - рапідол (дит доза).
Я вроді мама з досвідом, 2 дітей, але нині я чомусь найбільше перелякана..
Можливо краще їхати у лікарню?
Темпер. спала, після атибіотику і рапідолу, малявка пропотіла - лягла - заснула.
я ходжу і зазираю до неї..
OksanaSn• 21 февраля 2014
Ответ дляСам себе Петросян
ну що скажу вам: температура тримається на позначці 37,7. Мала перший раз за 2 дні попросила їсти... зварила звичайну картоплю - вона аж 2 ложки зїла... і багато пє компоту із сухофруктів...
зараз лежить, дивиться книжечку....
принаймі каже що голівка менше болить...трошки мені легше... а то ні про що не можу думати....
а ще між сном напоювала її глюкозою щоб не рвала... поки що - без рвоти...
от така фігня нездорова....
Не волнуйтесь, все хоошо будет. Отлично, что много пьет - быстрее выздоровеет и температурить меньше будет.
Грип - это да, фигня нездоровая. Мы оба 2 недели мучаемся..

автор ameli25 • 22 февраля 2014
Ура!!! ми перемогли грип... може за скоро кажу, але нині уже від 13-30 темпер. нам спала до 37,7 а потімпо обіді до 37,2... а зараз немає!!!!!
бавиться....
і нині надиво, моя дитина дуже хоче багато пити... бігає і просить кожних 15-20хв.... наварила сушки +шипшини чай, уже цілий 10 л. банячок - вона випила!!!
ура! йдемо на поправку! чого і всім бажаю!
автор ameli25 • 23 февраля 2014
просто капец... я уже незнаю що думати і робити... вчора вроді пішло на поправку... а нині он з 13 дня - 39,3...
плаче мала, каже голівка болить, животик крутить (мабуть від таблеток, хоч і даю лінекс) я реально незнаю що думати.
від четверга - уже 4 день.
Лікар має бути пообіді. Що робити????
Тимаша• 24 февраля 2014
Ответ дляСам себе Петросян
від четверга - уже 4 день.
Лікар має бути пообіді. Що робити????
Держитесь.
ya.xxs• 24 февраля 2014
Ответ дляСам себе Петросян
від четверга - уже 4 день.
Лікар має бути пообіді. Що робити????
У моей точно так же было: на 3-й день улучшение, без температуры, потом снова 39,5.
Поняли, что осложнилось бактериальной инфекцией. Дали флемоксин и на следующий день тем-ра уже не поднималась. Вирус такой... Сценарий одинВ-один.
автор ameli25 • 24 февраля 2014
Ответ дляya.xxs
от вчора вночі дала половину мефенамінової, бо піднялася до 38, і мала стогнала...
так нині до 16 не було взагалі! мала бавилася, думаю ну все...
після 17 - знову 38,5. Це просто якась ЖОПА!!!!
коли та зараз вийде????
дівчата уже нині 5 день!!!!!!
АБ пє 4 день, горло уже чисте... лікар слухала і у суботу і нині, тобто практично кожного дня.
І не виходить той дурний вірусняк і все....
автор ameli25 • 26 февраля 2014
добрий день!
нині ми спали спокійно, і нині уже темпер немає... у дитини легені чисті бронхи теж, аналізи здані - не показано нічого...
і так наш грип тривав 6 днів з високою темпер.

Будьте усі здорові! бережіть дітей!

ya.xxs• 27 февраля 2014
Ответ дляСам себе Петросян
добрий день!

Будьте усі здорові! бережіть дітей!
и Вы больше не болейте!