Ацетилсалициловая кислота• 23 января 2024
Мечтаю о кросовках за почти 10 тисяч
Ну тут нужно либо бухать либо собирать деньги на них
Или с кредитки купить их
Очень хочу кросовки
Или с кредитки купить их
Очень хочу кросовки
Педиатор_я• 23 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Фірма -new bance , Adidas
Щось із цих фірм хочу нові моделі
Какие?
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Так они не по 10к, нью беленс 9060 наверное хотите?
Десь за 8 тисяч
Звожу з розуму• 23 января 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Покажіть фото, що там вас так зачепило
Я за такі гроші мартінси купила, але ж там носити роками можна і, при потребі, використовувати для самозахисту, бо їми прибити легенько можна🤭
Я, наслухавшись про мартінси, висловила їх якось на сейлі чи на 6 пм чи щось таке, доларів за 30, початкова ціна під 300 була.
Взагалі не зрозуміла тієї масової шити за ними.
Пару разів взяла і пішли на гуманітарку.
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Можна ,або з кредитки купити ,або потрошку відкладати
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Еще модель не выбрали, о чем мечта?
Про кросівки
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачте, я думала алкоголікам пофіг що носити
Ні!
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляДиректриссимо
Ну так найдите дешевле или закажите. Полюбому дешевле выйдет. Не стоит нб 10к
Ну 8 тисяч це майже 10)
Педиатор_я• 23 января 2024
Т е вы не определились даже что конкретно хотите а уже ноете что денег нет
Звожу з розуму• 23 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Фірма -new bance , Adidas
Щось із цих фірм хочу нові моделі
Це - дурість.
Подивіться ці,фірмі сейлові моделі на інсайтах.
Ви ж не фешн блохер.
Для звичайної середньостатистичної людини це все понти.
Ви ж не фешн блохер.
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
Какие?
Бежеві мабуть,або якісь білі
Почемучечка• 23 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Десь за 8 тисяч
С моделью даже не определились еще? Там цены разные, нью беленс самые дорогие 7999 стоили. Подождите скидку и возьмите, если хочется.
Домашня Зюзя• 23 января 2024
Ответ дляКапризуля
Точно, вместо кросс купите машину, а вместо пуховика квартиру😆
А хто купує пухан замість квартири - з ніщебродським мисленням.
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так кросівки за 10 тисяч гривень,це не за 1500 доларів Луї вітон,до чого тут нібедродське мислення?)
Дивна ви дуже)))
Автор, в мене є і вітон, і лоран і гучі, але мої улюблені нью беленси різноманітні. 8 тисяч це не так багато, вони цього варті, відтаскаєте їх на ці гроші, може і пити кинете))
Замурмишка• 23 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Про кросівки
Какая модель Adidas стоит 10000?
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую!
Губка Боб• 23 января 2024
Ответ длялаМпочка
у меня мышление нищебродки
никогда не хотела за 10 штук кросы и не понимаю этого
мне лучше хорошая квартира с офигенным ремонтом, машина новая, путешествие , спа.. еда вкусная и разнообразная
а одежда..могу в секонде купить и радоваться
а что, за деньги сэкономленные на покупки таких кед, можно купить все вышеперечисленное?
Ацетилсалициловая кислота
• 23 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Какая модель Adidas стоит 10000?
Я не писала,що рівно 10,а майже!
Дівчина Бобула• 23 января 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Мені вони подобаються на вигляд, але оцінити чи зручні не можу, бо не підходять вони на мою широку ногу. Купляла малій. От вона фанатка, це вже третя пара, та чи комфортно їй, не знаю, підлітки такі намахані, що будуть ходити в чому завгодно, аби воно модне було. Мені каже, що тільки б їх і носила постійно.
Love_Love_Love_• 23 января 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Це - дурість.
Ви ж не фешн блохер.
Дурість це дивитись на те що ти не хочеш бо воно дешевше ніж те що ти хочеш
Подвійна веселка• 23 января 2024
Либо бухать , либо сохранить деньги -это как понять ?
Вам за бухание платят ?
Ответ дляЗвожу з розуму
Ви брали класичну модель з дорогої лінійки за 30 баксів?)))
Але загалом так, якість Мартинсів зпаршивилася, але не у всіх. Класичну якість мартинсів зараз шукати у solovair)
Звожу з розуму• 23 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну кросівки за 8 тисяч спортивного бренду думаю значно якісніші чим поношені із секонду за 300 гривень)))
Мені релігія не дозволяє ходити по секундах, але особисто знаю людей які там одягаються на вау за копійки. То в них ціла філософія.
Я не можу, я дуже енергетично чутлива.
Замурмишка• 23 января 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я не писала,що рівно 10,а майже!
Ищите модель по карману
Вподобайден• 23 января 2024
Ответ длялаМпочка
у меня мышление нищебродки
Толку с той квартиры в Киеве , когда там жить страшно . Толку с путешествий , когда муж выезжать не может ? Машина на хера новая ? Вот и остается сумки да кроссовки , в чем можно убежать )
Губка Боб• 23 января 2024
я такие хочу. но у меня реально оооочень много обуви. но вот если б появились лишние деньги, наверное, таки б их купила
Закуйовджена життям• 23 января 2024
Вони каву самі в ліжко приносять? Чим кращі за 3 тис? Брендом?