Аль де Барановна• 24 января 2024
Лучшая книга Стивена Кинга,по вашему мнению?
Из того ,что читала я,больше всего мне понравилась Зелёная миля.
Ответ дляДжавеліна
Ну вона така «легка», захоплює.
Але я саме українською читала, можливо російський переклад відрізняється тому і плюються 🤷🏼♀️
Мені так «я легенда» Метісона, українською дуже захоплює, а російською лайно якесь
Я теж укр.читала. Дякую, що напам´ятали про ’я легенда’, теж збиралася ії читати, треба вище у списку поставити)