Вакцениро Вона• 25 января 2024
Квартира-студія
Що керує людьми, які з нормальних квартир з дверима роблять студії? Ехо, незручно, коли живеш не одна, бо будиш всіх присутніх. А так були би двері, закрилась на кухні і нема проблем.
Знімаю житло, квартира 50кв, наступне точно буде не студія 😡
А чи подобаються вам студії ?
Сонячний день• 25 января 2024
Так кому-то удобно, потому и делают. Вот зачем вы сняли то, что вам неудобно - это вопрос)
Вакцениро Вона
• 25 января 2024
Ответ дляСонячний день
Не можу повірити що комусь це може бути зручно 🫣
AmazingLady• 25 января 2024
Если честно то мне нравятся, если бы и жила в такой, то мы одинаковых взглядов с половинкой
НашлаПерепискуМужа• 25 января 2024
У мене великий простір - кухня-вітальня. Так, дуже подобається. Мені є де зачинитися і всім решта - є свої кімнати
Кавуся• 25 января 2024
Бо мені зручно
Кухня була малесенька.
Обьєднана кухня з кімнатою -і ось вже є простір.
В сина своя кімната, в нас з чоловіком своя.
А у вітальні -кухні ми проводимо час, дивимося телевізор, граєм в ігри
Кухня була малесенька.
Кавуся• 25 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Чому ви всіх рівняєте по собі?
Різним людям зручні абсолютно різні речі
Сонячний день• 25 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Удобно всегда у каждого свое) А люди бывают очень разные.
Пишна молодиця• 25 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Зазвичай в студії живе одна людина й нікому не заважає. Дочка знімає студію, зоновану, дуже зручно
Бесконечность-не предел• 25 января 2024
Да у меня кухня студия мне нравится когда много места и отдельно 3 комнаты .
Мрію про космос• 25 января 2024
Черти шо . Ещё и готовить нормально нет возможности, вечно эти запахи. Только отдельная кухня.
Хочу наколоти губи• 25 января 2024
Никогда в жизни. Были ВПО,снимали одиночку студию. Спрятаться можно было только в туалете. Ребенок спит,а я котлеты жарю,не, никогда
Весела пiсенька• 25 января 2024
Автор, все діло в тому, що кожен робе так, як йому подобається.
Чи всі повинні відмовитись від студій, бо вам не подобається?
😂😂😂
Весела пiсенька• 25 января 2024
Ответ дляМрію про космос
Достатньо витяжки нормальної
Ну що ви, мамо!• 25 января 2024
Ответ дляМрію про космос
Если сделать нормальный ремонт, нормальная вентиляция в доме и вытяжка рабочая, а не для вида, то запахов нет 😄
Кудряшка Сью• 25 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Автор говорит о квартире студии, когда нет отдельных комнат
Тут как тут• 25 января 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
ща вам напишут что шторы воняют котлетами и рыбой
и их не переубедить)
Вакцениро Вона
• 25 января 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Саме так. Адже квартира велика, і однієї кімнати з окремою кухнею було б вдосталь. А так і ехо, і незручності 😔
Пожарник• 25 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
У нас 120 квадратів, це не багато, якщо що, кухня студія, а потім коридорчик і там кімнати. Двері в кімнатах такі, що коли зву когось на кухню, то вони не чують зовсім, треба лише йти в кімнату. Робили це не спеціально, але от такий плюс від якісних дверей отримали. На кухні дуже хороша та тиха витяжка, та і взагалі в квартирі вентиляція примусова. Тому ніяких запахів. Я коли готую, чи їмо, чи чай з печивом всіх бачимо, спілкуємося, слухаємо музику та фільми. Нам дуже подобається такий формат, до цього була тільки кухня, багато часу з чоловіком проводили окремо
Наверняка• 25 января 2024
Якщо живу сама то ще ладно, але 18кв м - це вже занадто … наче ліжко на кухні стоїть. А з кимось так взагалі ні… це жахливо
Стервочка• 25 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
У меня уже третья своя квартира с гостинной-кухней. Когда очередную меняли то с отдельной кухней даже не рассматривали.
Никогда б не хотела отдельную кухню
Стервочка• 25 января 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Так если однушку студия то она для одного или пары. Дети там не предполагаются.
Почему автор ’со всеми’ выбрала однушку такую неизвестно.
Кондуктор троллейбуса• 25 января 2024
Ответ дляСтервочка
Мабуть інші чинники були в пріоритеті.
Стервочка• 25 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Мабуть інші чинники були в пріоритеті.
Тогда чего сейчас возмущаться
Это выбор автора и надо им наслаждаться
Кондуктор троллейбуса• 25 января 2024
Я колись була в гостях, квартира однокімнатна 52 кв.м. з одним великим об´єднаним простором. Спальна зона відділена скляною роздвижною перегородкою. Мешкає 2 людей. Ну в мене змішане відчуття. З першого погляду все круто, хороший простір, ремонт гарний. Але чи хотіла б я жити в таких умовах-категорично ні. Ми взяли на двох 2х кімнатну квартиру з кухнею 15 кв.м. кожен може займатись своєю справою, щоб не заважати іншому. І то бувають моменти, коли товчемось в одній кімнаті і дещо може при цьому не влаштовувати.А як постійно знаходитись в одному просторі-не розумію. Мова ж звичайно не про вимушений дискомфорт, а про те, коли люди таке навмисно собі роблять
Почемучка• 25 января 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Одиночка студия это не для семьи. Если студия то ещё должны быть пару комнат. Студии стали появляться для расширения места в основном. Кухни вечно малогабаритные.
Почемучка• 25 января 2024
Ответ дляТут как тут
и их не переубедить)
Это что нужно такое готовить чтоб оно вогяло. Сейчас люди не заморачиваются с готовкой
Мольфарочка• 25 января 2024
Підтримую. Взагалі кухня -студія мені подобається,але у випадку,коли квартира має ще кілька кімнат. А з однушки ніколи б не робила таке.
Повітруля• 25 января 2024
Ящур одна або вдвое без дітей, то я за такий варіант. Мені подобається. З дітьми звичайно ні