ЧорноброваЯ• Изменено 26 января 2024

Що робити з сином?

Дівчата, дайте пораду. Працювала в школі, туди ж і дітей віддала вчитися. Але робота стала нестерпною через керівництво. Я звільнилася і перейшла в іншу школу, і дітей туди забрала. Все в межах одного мікрорайону. Менша в 2 класі нормально, а старший син -5 клас. Сьогодні не стримався і почав плакати, що йому дуже погано в тому класі, ні з ким не подружився. Промайнули слова, що хотів би назад в старий клас. Як вчинити, іти в стару школу і просити, щоб взяли назад? Чи так ніхто не робить? Місто велике, шкіл багато, а ми в стару школу хочемо? Але питання, чи приймуть назад? Я в розпачі, так шкодую, що перевела їх, хай би вчились, а тепер не знаю, як чинити далі..
Результат:
вже голосів: 163
122 (74.85%) Проситись в стару школу
30 (18.4%) Залишити все як є
11 (6.75%) Свій варіант
Скокмоно - стокнуно• 26 января 2024
І нашо ви ото їх тянули за собою?

Кондуктор трамвая• 26 января 2024
ну якщо ви там з керывництвом розсварилися, то не треба. Якщо ні - то переведіть.
Salsa-24da• 26 января 2024
Чого не робить?
І нашо ви дітей за собою тягаєте???
Salsa-24da• 26 января 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну то ж вона розсварилася, а не дитина.
Дитина тут до чого?
Нагайна• 26 января 2024
Може його там ображають?
Або різка переміна, і йому емоційно тяжко, всі не знайомі
Ви говорили з ним? Чому йому погано?
автор ЧорноброваЯ • 26 января 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Тут, 50 на 50. І не розсварилися, але стосунки натягнуті.
Salsa-24da• 26 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Вам не мають права відмовити, якщо школа за адресою режстрвції.
Ідіть і просіться.

Valechka-mk• 26 января 2024
Вопрос примут ли назад надо в школе узнавать, а не на форуме.
Наизнанку• 26 января 2024
Конечно, перевести. Ребёнок страдает.
автор ЧорноброваЯ • 26 января 2024
Ответ дляНагайна
Може його там ображають?
Ви говорили з ним? Чому йому погано?
Зараз у них змішане навчання. Минулого тижня я хворіла і мала можливість побачити їхні уроки( син теж хворів і підключався з дому). То жах, а не уроки, всі верещать, вчителі не можуть заспокоїти. Є важкі діти в плані поведінки. І так, кілька разів вже побився з одним хлопчиком.
Федорино Горе• 26 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ідіть і просіться.
Так і є
Федорино Горе• 26 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Переводьте.
Поясніть, що дуже сумує за друзями.
Борець за гаманець• 26 января 2024
Спробуйте перевести назад
БезникаЯ• 26 января 2024
5 класс - это новые учителя, не факт, что обстановка в старом классе осталась такой же, как была. Но попробовать можно. Знакомая переехала, сына перевела в новую школу, ему категорически там не понравилось, вернулись в старую. Потом, правда, все равно перевелись в новую, но уже в другой класс.
автор ЧорноброваЯ • 26 января 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
І нашо ви ото їх тянули за собою?
З меншою графіки не співпадали.. А зараз думаю, якось викрутилися б. І моя школа краща, більше позаурочних заходів, краще харчування. Але то я бачила, дітям не це важливо.
Salsa-24da• 26 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Меншу запишіть, якщо вам ок
Б´ю байдики• 26 января 2024
С этой работы уйдете, тоже детей потащите?
И как дети учатся без мам в школе…
Нагайна• 26 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Переведіть в стару школу, він цілий день проводить в школі, йому повинно бути комфортно. Це вже не навчання, а стрес для хлопця. Можна почекати, дати йому час призвичаїтись, побачити як буде.
Але якщо йому вже геть там погано, то не мучте сина
Та_все_ок_будет• 26 января 2024
А в старой школе были друзья? Хороший класс?

вентиляторная• 26 января 2024
у нас дважды дети возвращались в наш класс. Один через год, другая через месяц. Нет проблем никаких
ЖонДуан• 26 января 2024
Однозначно возвращать ребенка назад.
ВерСаСе• 26 января 2024
Ну вы то уволились, а детей оставить? Им же также нестерпно
Зашла на 5минут• 26 января 2024
Примут автор назад, отказать не могут среди года. И не занимайтесь таким больше, меняют школы не из за родителей проблем, меняют когда ребенку некомфортно в ней
автор ЧорноброваЯ • 26 января 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
От тільки друзі з того класу і є. Нових немає (
Наизнанку• 26 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Тогда и думать нечего. Вернуть ребёнка в свой класс.
JannyMoney• 26 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ну то ж вона розсварилася, а не дитина.
Дитина тут до чого?
там коллектив змей может быть. На ребенке отыграются.
Зашла на 5минут• 26 января 2024
У нас племянницу так дергали родители, вернули в старую без проблем
Зашла на 5минут• 26 января 2024
Ответ дляJannyMoney
Не отыграются, за такое получат аж бегом сейчас.
Кондуктор трамвая• 26 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ну то ж вона розсварилася, а не дитина.
Дитина тут до чого?
так можуть мстити
Salsa-24da• 26 января 2024
Ответ дляJannyMoney
Сейчас не дети учителей боятся, а наоборот)