Слоник-тоник• 26 января 2024
Розумна колонка Alexa
Хто має колонку Alexa , якими мовами розмовляє , чи задоволені. Збираюсь заказати на Amazon для Німеччини.
ХвостПистолетом• 26 января 2024
у нас есть. Можно ютюб запустить, погоду посмотреть, будильник, таймер. Купили на амазоне за 20 долл.
Как настроите - так и поговорит. У нас англ и французский
НеВРотик• 26 января 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Хотіла цю заказать
Це ехо, якщо не помиляюся, тут тільки музика. У нас ехо є з екраном також, використовую на кухні.
А Алекса вмикає/вимикає світло, телевізор та виводить голосом на ТВ камери спостереження
Слоник-тоник
• 26 января 2024
Ответ дляХвостПистолетом
фото
Зрозуміла , ця працює теж як колонка , можно з нею розмовляти .