Isidda• 26 января 2024

На дурку замість пожиттєвого. Втопила силою своїх дітей у річці((

https://www.unian.ua/incidents/vtopila-dvoh-malenk... Експертиза засвідчила, що через хворобу жінка не усвідомлювала свої дії та не могла керувати ними.Матір, яка торік втопила двох дітей у кар’єрі на Рівненщині, відправлять у психіатричний заклад. Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Трагедія трапилася 23 серпня 2023 року у селі Сопачів Вараського району. 42-річна жінка привела до місцевого кар’єру двох своїх синів, 6 та 7 років, і втопила їх у водоймі.

’Одного з них матір силою тримала у воді, доки той не перестав опиратися, а іншого зіштовхнула з дерев’яного помосту на глибину, знаючи, що дитина не вміє плавати. Чоловік побачив дружину лише коли та поверталася від водойми без дітей, вона одразу зізналася у скоєному’, - йдеться у повідомленні.До суду було скеровано клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно матері.

Зазначається, що психолого-психіатричною експертизою жінку визнано неосудною. Через хворобу вона не мала можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Матір втопила двох синів на Рівненщині – деталі трагедії
Торік у серпні на Рівненщині матір втопила двох синів 6 та 7 років у водоймі місцевого кар’єру.

Старшого сина вона силою занурила у воду і тримала доки той перестав чинити супротив. Молодшого скинула з дерев’яного помосту, знаючи, що той не вміє плавати.

Згодом до водойми прибіг батько дітей. Одного із синів він зумів дістати самотужки. Однак реанімаційні заходи не дали результату — хлопчик помер. Іншу дитину дістали водолази Жінка зізналася у скоєному. Її затримали
vinika• 26 января 2024
Удалено администрацией...
автор Isidda • 26 января 2024
Удалено администрацией...
Яна Ф• 26 января 2024
Зачем это тянуть сюда, и так много негатива вокруг
Танюша• 26 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Ви про що???
В нас немає навіть такого діагнозу депресія, в нас є діагноз - лінива
Йцфыяч• 26 января 2024
Удалено администрацией...
автор Isidda • 26 января 2024
Ответ дляvinika
Удалено администрацией...
ДокторТ• 26 января 2024
Зачем сюда негатив несете. И так в жизни хватает 😦
DamianaD• 26 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Ця жінка працювала вчителем в місцевій школі.
Звільнилася.
В той день батько пішов записувати дітей в школу, вона була категорично проти.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....

Як такі люди працюють в школі?
автор Isidda • 26 января 2024
Ответ дляЙцфыяч
Удалено администрацией...
Salsa-24da• 26 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Тут дело такое и вы крышей завтра можете поехать.
Или уже 🤷‍♀️

Горе у людей, к чему здесь осуждение
Darina26• 26 января 2024
Ответ дляЙцфыяч
Удалено администрацией...
Тю. Она ж больная. Это трагедия
автор Isidda • 26 января 2024
Ответ дляDamianaD
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....

Як такі люди працюють в школі?
Вона могла і учнів вбити своїх.Дирекція школи,пед колектив куди дивились
Khmelnichanka• 26 января 2024
Господи.Ви навіть із цієї життєвої трагедії хочете зробити хайп?
DamianaD• 26 января 2024
Ответ дляIsidda
Дивилася коментарі директора - вона мала санітарну книгу - ’придатна до роботи’, нічого підозрілого не бачили. Звільнилася за власним бажанням.
Tammy21• 26 января 2024
Ви серйозно? Тобто, людина хвора незрозуміло на що, може вона там глюки роками ловить(?). Суспільству пох, родичам включно з чоловіком -- аналогічно і тут раптом всі прокинулися.
Олечка79• 26 января 2024
Хворе . И я не про эту женщину . Сутками сидит на форуме , экспертесса во всех областях .
Йцфыяч• 26 января 2024
Ответ дляDarina26
Тю. Она ж больная. Это трагедия
Дітей хватило здоров’я втопити
Darina26• 26 января 2024
Ответ дляЙцфыяч
Дітей хватило здоров’я втопити
А при чем здесь ментальное и физическое?
Ksu160576• 26 января 2024
Ответ дляДокторТ
а нашо в тему зайшли?
Ирина_Б_• 26 января 2024
вот пример того как всем людям по..рен и наша новая волна - не влазить, сами разберутся, чужая семья потемки и т.д. , Она была учителем, уволилась и ну полюбому! все знали что у нее с кукушкой не все в порядке. И сотрудники и родители, и дети, и муж, и родные , и друзья. Если она в таком состоянии была это уже хроническая шизофрения, запущенная стадия , ее родные и муж! должны были ее поместить в больницу и она должна была проходить лечение , хотя бы что б наступила ремиссия!
vinika• 26 января 2024
Ответ дляОлечка79
Руда Сова• 26 января 2024
А что, хаалебные оды зе и ко закончились?
Теперь будете сюда ужасы тащить? Зачем?
автор Isidda • 26 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Я теж так думаю.
Елена1265• 26 января 2024
Ответ дляЙцфыяч
Удалено администрацией...
Человек болен! А зная, как у нас оказывают мед помощь бесплатную, казнить нужно не ее
автор Isidda • 26 января 2024
Ответ дляОлечка79
Допоможіть їй там
автор Isidda • 26 января 2024
Ответ дляРуда Сова
Теперь будете сюда ужасы тащить? Зачем?
Ні,Зеленського підтримую.Він молодець.А що захочу,те і волочу
DamianaD• 26 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
В мене така сусідка була (ми переїхали). Вона кидається з ножем на людей, завела собаку, яку не може контролювати. Лікується, коли їй захочеться. Всі знають, а зробити нічого не можуть. В неї шизофренія. Жінці 40 з +
автор Isidda • 26 января 2024
Байдужіть оточуючих могла привести до трагедії
автор Isidda • 26 января 2024
Хвора не хвора,але САМА Ж НЕ ВТОПИЛАСЯ,не повісилась.А дітей..значить,усвідомлювала.
nenatasha• 26 января 2024
Ответ дляIsidda
захоплююсь вашою стресостійкістю