lilu1990• 27 января 2024

Розрадьте

Сьогодні у мене певно кульмінація мого песимістичного бачення майбутнього України. Через розмови з певними людьми і обставини.

Розрадьте, бо не вивожу.
liss• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Та поки то все відбудеться і переживеться, чим воювати якщо снарядів не дадуть?
Германия дает , Япония+ кулеба с лопатами
Happiness13-Ukraine• 27 января 2024
Ответ дляnikolayev
Сегодня, сильнейшие магнитные бури. И завтра еще... Депрессия, тошнота, обострение хронических заболеваний.
В понедельник пройдет, и перейдем в наступление.
Ой, у мене сьогодні тиск, мігрень, тошнить, все, що ви написали 😢
Манула• 27 января 2024
Ответ дляD.Elena
Створив раду і платформу ))))) сприянню укр бізнесу ))))
У меня уже просто истерический смех, простите
Шоу какое-то
Попередня платформа куди ділась?
А так, не смішно чомусь ((
Jave• 27 января 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
.
Взагалі на мої передчуття Вам не раджу опиратися, вони не на фактах грунтуються а чисто на моїй інтуіції, вона в мене дуже погана,до речі, бо чоловіка компанія перевозила в Європу і допомагала з оплатою житла на початку 2022 року, тобто до 24.02. А ми зараз тут, так як моя інтуіція тоді говорила що війни не буде ..але якщо раніше у мене день все пропало, а потім пару неділь тримаєшся то зараз все просто навпаки, і я реально не розумію як витримати ще роки цього пізд..ца психологічно..
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляliss
Це сарказм?
ксю...• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Кривий Ріг
Автор, я тоже криворожанка. С чего вы взяли, что нам грозит оккупация?
LudaSHS• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Я раніше любі висери на рахунок підняття Росією впк сприймала як галімий блєф. Але зараз бачиться, що вони не блєфують.
Нет там вау поднятия Впк ( сканы от русского)

Нету, иначе им не надо было пробивать сев корею и иран. Мало того, сецчас они ведут речь чтоб на базе мощностей сев корейских заводов за русские деньги поставить на больший поток.

Русские использовали накопленный потенциал, и им надо пополнять. Проще это сделабт корейцы, они все года десятки лет готовились к врйне, а русские - там иоже воровпли, кради и рисовали отчеты для кремля.
Вы видите что с жкт сферой, с автационой отраслью? Мощная держава в такой ж.
Конечно все не так быстро , как нам хотелось, увы. Но
liss• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Це сарказм?
Только последнее
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляLudaSHS

У росіян хоч є сєвєрная Корея яка готова їм за похльобку наклєпать якогось шмурдяка. У нас і того немає
Mangoskin• 27 января 2024
Ответ дляJave
Тоже крыша едет от этого дурдома ,раньше нам просто врали про 2-3 недели, кофе в Крыму и была надежда, сейчас ясно , что это фиг закончится .
Inna.13• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Що росія сильна і здаватись не збирається. Я переживаю за можливість подальшої окупації
А ви звідки? Я у Дніпрі, теж боюся окупаціі
Seehund• 27 января 2024
Ответ дляinresta
жаль.
а также кучма убил Чорновола....
наш единственный шанс.... ((
Какой шанс? Что вы выдумывает к. Уже сколько таких шансов воровало, как не в себя.
Inna.13• 27 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
З перших днів потрібно тверезо розуміти.
Що розуміти?
Lysiiiiii• 27 января 2024
Ответ дляInna.13
Що розуміти?
Що відбувається.
rybka21• 27 января 2024
Ответ дляInna.13
Я в Харкові і не боюсь.
Максимум що можуть це закидати нас періодично ракетами
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляLudaSHS

В обороні сидіти хто буде для нас? Одні й ті самі? З цим ще треба щось вирішувати бо зсу уже не те що 2 роки тому
rybka21• 27 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Що відбувається.
Війна
Шо тут незрозумілого
LudaSHS• 27 января 2024
Ответ дляliss
Это будет жесть конечно ..Северная с ядером .. а южная не знаю 🤷‍♀️
Ну вот
https://www.nytimes.com/2024/01/25/us/politics/nor...

Чтото может быть а может не быть, но страшное таки возможно

Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляInna.13
Кривий Ріг
Mangoskin• 27 января 2024
Ответ дляксю...
рашисты сейчас копят на все направления , могут и с севера попереть . Не только там
rybka21• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Кому треба
*ви ото знов за своє *
inresta• 27 января 2024
Ответ дляSeehund
нет, он был один такой
Jave• 27 января 2024
Ответ дляMangoskin
Може і їде і ресурс кожна людина має обмеженний. Це так несправедливо, що саме Україна вже 2 роки переживає найжорстокішу війну з часів Другої світової..
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляrybka21
Кому треба
*ви ото знов за своє *
По моєму усі вже бачили солдата який мріє щоб йому ногу відірвало по коліно щоб поїхать з фронту перепочити на пів року. Ви думаєте він один такий?
LudaSHS• 27 января 2024
Ответ дляБайрактарочка
вони дійсно інтенсивно налагоджують виробництво, але про кількість завжди можна натриндіти. писати можна шо завгодно.
Про этот миллион снарядов рашики пишут давно
Оно мелькает в зарубежном сми то тут то там.
Поэтому Ес пишет - надо Украине гарантировать 1 млн снарядов и нарастить производство.
Запасы были 10 млн и раша за 2 года выстреляла, это тоже со сми
Md.Inna• 27 января 2024
Меня больше вот эта информация смущает.
Ни у кого не вызывает никакие чувства?
Seehund• 27 января 2024
Ответ дляinresta
нет, он был один такой
Какой такой?
автор lilu1990 • 27 января 2024
Ответ дляMd.Inna
Меня больше вот эта информация смущает.
Ни у кого не вызывает никакие чувства?
Неправильно хранили ту сперму, от і утилізують
LudaSHS• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Вот поэтому идут статьи Телеграф.. а сев корея тоже не резиновая, пухляшу надо себе тоже
Renesmeе 16• 27 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну вот

Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
Люда Лілу ваші пости не помічає, не псуйте людині тему 🤣