Сьогодні у мене певно кульмінація мого песимістичного бачення майбутнього України. Через розмови з певними людьми і обставини.
Розрадьте, бо не вивожу.
Happiness13-Ukraine• 27 января 2024
Ответ дляnikolayev
Сегодня, сильнейшие магнитные бури. И завтра еще... Депрессия, тошнота, обострение хронических заболеваний.
В понедельник пройдет, и перейдем в наступление.
Ой, у мене сьогодні тиск, мігрень, тошнить, все, що ви написали 😢
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
.
Взагалі на мої передчуття Вам не раджу опиратися, вони не на фактах грунтуються а чисто на моїй інтуіції, вона в мене дуже погана,до речі, бо чоловіка компанія перевозила в Європу і допомагала з оплатою житла на початку 2022 року, тобто до 24.02. А ми зараз тут, так як моя інтуіція тоді говорила що війни не буде ..але якщо раніше у мене день все пропало, а потім пару неділь тримаєшся то зараз все просто навпаки, і я реально не розумію як витримати ще роки цього пізд..ца психологічно..
Ответ дляlilu1990
Я раніше любі висери на рахунок підняття Росією впк сприймала як галімий блєф. Але зараз бачиться, що вони не блєфують.
Нет там вау поднятия Впк ( сканы от русского)
Нету, иначе им не надо было пробивать сев корею и иран. Мало того, сецчас они ведут речь чтоб на базе мощностей сев корейских заводов за русские деньги поставить на больший поток.
Русские использовали накопленный потенциал, и им надо пополнять. Проще это сделабт корейцы, они все года десятки лет готовились к врйне, а русские - там иоже воровпли, кради и рисовали отчеты для кремля.
Вы видите что с жкт сферой, с автационой отраслью? Мощная держава в такой ж.
Конечно все не так быстро , как нам хотелось, увы. Но
Ответ дляLudaSHS
У росіян хоч є сєвєрная Корея яка готова їм за похльобку наклєпать якогось шмурдяка. У нас і того немає
Ответ дляJave
Тоже крыша едет от этого дурдома ,раньше нам просто врали про 2-3 недели, кофе в Крыму и была надежда, сейчас ясно , что это фиг закончится .
Ответ дляLudaSHS
В обороні сидіти хто буде для нас? Одні й ті самі? З цим ще треба щось вирішувати бо зсу уже не те що 2 роки тому
Ответ дляMangoskin
Може і їде і ресурс кожна людина має обмеженний. Це так несправедливо, що саме Україна вже 2 роки переживає найжорстокішу війну з часів Другої світової..
Ответ дляБайрактарочка
вони дійсно інтенсивно налагоджують виробництво, але про кількість завжди можна натриндіти. писати можна шо завгодно.
Про этот миллион снарядов рашики пишут давно
Оно мелькает в зарубежном сми то тут то там.
Поэтому Ес пишет - надо Украине гарантировать 1 млн снарядов и нарастить производство.
Запасы были 10 млн и раша за 2 года выстреляла, это тоже со сми
Renesmeе 16• 27 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну вот
Чтото может быть а может не быть, но страшное таки возможно
Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
Люда Лілу ваші пости не помічає, не псуйте людині тему 🤣