Сьогодні у мене певно кульмінація мого песимістичного бачення майбутнього України. Через розмови з певними людьми і обставини.
Розрадьте, бо не вивожу.
Ответ дляLudaSHS
Ну вот
Чтото может быть а может не быть, но страшное таки возможно
Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
Ну понятно что в его мечтах захват юкореи и тем самым помощь россосии (((
Это конечно будет жесть , пухляк жирный и злобный (((
Ответ дляLudaSHS
Ну вот
Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
Выкатили статью
Так и живем, то те статьи , то эти
Мир куда то двигается, знать бы куда
Я навіть в тому не сумніваюсь, що кім чен ин нападе на південну корею. Відкриє ще один фронт для путіна.
Ответ дляJave
Може і їде і ресурс кожна людина має обмеженний. Це так несправедливо, що саме Україна вже 2 роки переживає найжорстокішу війну з часів Другої світової..
Я решила , что если к концу весны не будет конца или хоть улучшения реального , то надо уезжать , чисто психологически уже не вывожу .
Ответ дляYarosh10
Пха, я себе з самого початку налаштувала, що це років на 10, звикла уже.
Автор, якщо Ви не під обстрілами, маєте дах над головою, роботу , здоровʼя- не гнівіть Бога!
Ну ви звикли. А як звикнути тим у кого на війні уже по два роки родичі а про демобілізацію і мови немає? Я рада що ви всі позаикали воювати чужими руками
baluevadara• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Що росія сильна і здаватись не збирається. Я переживаю за можливість подальшої окупації
Та окупація то таке. Головне щоб близькі люди були живі і здорові
Ответ дляMangoskin
Я те саме кажу своїм, як почнуть виїжджати, ще ціни на нерухомість піднімуться там, а перед виборами в США, то взагалі боюсь уявити, що буде
Allka- skakalka• 27 января 2024
Блин ,на советчицу хоть не заходи ,то наличные деньги запретят ,то нам хана .
Устала бояться уже
Народ вы там мне натвуяли мне ’ головных болей’
Это не моя инфа
Про 10 млн снарядов в год..
Если вы не читали, это Рейтарс
В 2022 году Россия израсходовала в Украине около 10 миллионов снарядов, хотя может производить меньше двух миллионов в год —
Это старая инфа за сентябрь 23
А млн снарядов или 2 млн сми тягают уже полгода. И это типампугалка? Той армии чтоб выйти на уровень наступления надо 10 мл
Выше статья. А то как напишешь инфу, так некоторым плохо вот так
Я что виновата, что цифры помню и запонимаю что где читала. А они такие
Т е то телеграф старье юзает, те страшные сканы на 1 стр . Рейтарс в сентябре это писал, мах 1 мл и на 2 млн не выйти
Это не моя инфа
Про 10 млн снарядов в год..
Если вы не читали, это Рейтарс
Это старая инфа за сентябрь 23
Ответ дляrybka21
це шо,вас дивує?
я он сижу в місті, в теплі і світлі, живу майже звичайним життям, і все одно стомилась. а що казать про тих, хто на реальній війні?
Ну так а ви думаєте що всі як той солдат просто сидить і мріє? Дехто і через тюрму, і через втрату кінцівки готовий пройти вже. Це вже не проста банальна втома
Соната любви• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
демобилизация может быть только в одном случае.
если будет дипломатическое урегулирование.
если война и дальше будет продолжаться, про демобилизацию можно забыть.
Люсильда.ua• 27 января 2024
Ответ дляlilu1990
Два мільйони снарядів у рік
І вся ця хєрня полетить на нас