Куплю орехи• 27 января 2024
Чи потрібна спільна дитина?
В мене дитина від першого шлюбу - 17 років, в чоловіка троє дітей - 15, 13, 4 роки, дуже хоче дитину від мене, я сумніваюсь, мені 43 роки
Моська-слон• 27 января 2024
Йому трьох мало?
Я б принципі не сходилася з людиною, в якої наймолодшій дитині 4 роки і він не виховує її.
Цідило правди• 27 января 2024
В 43 года на форуме спрашивать, рожать ли ребенка...
И не сомневайтесь, не надо.
ШанельКуКу• 27 января 2024
А чого в нас питаєтє? Звідки нам знати ваші статки, бажання, стан здоров´я, житло
Куплю орехи
• 27 января 2024
Ответ дляМоська-слон
Йому трьох мало?
Він шкодує, що його колишні діти не від мене
Злюка бобер• 27 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
То що ж він тій жінці їх так багато наробив, якщо вона така погана?
Моська-слон• 27 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
Він повний дебіл?
ШанельКуКу• 27 января 2024
Ответ дляМоська-слон
Йому трьох мало?
Ну то й що, що не виховує? Може там жінка хвора на всю голову?
Шалена невинність• 27 января 2024
Хотіти не вредно , треба мати сили і гроші щоб дітей поставити на ноги . І у вашому віці я б особисто не народжувала . Я народила другу дитину в 35 вважаю що пізно , сили вже не ті .
Моська-слон• 27 января 2024
Ответ дляШанельКуКу
Тому він 3 дітей їй зробив?
Моська-слон• 27 января 2024
Ответ дляШанельКуКу
І якщо вона хвора, то чому діти не з ним?
Деметра-c3d4• 27 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
А ви взяли і повірили.
Тріль!• 27 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
Не хочу Вас образити, але для мене це найогидніший тип чоловіків.
Хай виховує дітей від минулого шлюбу, а не планує ще одного.
Мурзилка• 27 января 2024
Ответ дляДевальвация
Если муж мутит от 70 к то можно
Вы в гривнах имеете в виду? Этого даже на одного очень очень мало.. а то с 5ю детьми ... 🤪
ШанельКуКу• 27 января 2024
Ответ дляМоська-слон
Тому він 3 дітей їй зробив?
То ж вона могла після 3 пологів оскаженіти.
Куплю орехи
• 27 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Зачем в 43 года? Чтобы что? Дети есть и живите в кайф-
Дуже втомлююсь на роботі, мрію про декрет, щоб займатись домашніми справами і нікуди не ходити)
Тріль!• 27 января 2024
Ответ дляДевальвация
Если муж мутит от 70 к то можно
Хіба-що в € або $. Гривень на весь кагал і жінку в декреті не вистачить.
ШанельКуКу• 27 января 2024
Ответ дляТріль!
Автор та її діти тепер йому важливіші. Сім´я, з якою живеш, на першому місті
Моська-слон• 27 января 2024
Ответ дляШанельКуКу
А він такий гарний батько, що залишив трьох дітей із скаженою матірʼю? :))
Мурзилка• 27 января 2024
Автор, я скажу про себя. Мне в 34 никаких детей больше не хочется. В 43 без необходимости по здоровью я бы не рожала..
Тріль!• 27 января 2024
Ответ дляШанельКуКу
Це червоний прапорець, що він такій жінці зробив аж трьох дітей
ШанельКуКу• 27 января 2024
Ответ дляМоська-слон
Нормальний
Моська-слон• 27 января 2024
Ответ дляТріль!
Саме так, в мене було б дуже багато питань до такого чоловіка