Тушьмушьнюшь• 28 января 2024

Мебикар, нужны реальные отзывы

Может кто то принимал?
Мядуза аля моргонер• 28 января 2024
Ребёнок принимал. Что именно интересует?
Викликаю на дебати• 28 января 2024
Свекруха приймала, коли око сіпалося. За місяць перестало.
Біток чи ефір?• 28 января 2024
Приймала , і мої подруги , і навіть, завуч в школі))) і знаю діти - політ нормальний. А що вас цікавить? Звикання довго немає , десь до року. Мені допоміг пережити втрату найріднішої людини. Заторможення немає, можна керувати авто. Мені особисто препарат підійшов.
булоТАЙминуло• 28 января 2024
Я прийиала,дуже!!! сподобалась його дія!Нема приторможеності,сонливості, головокружіння і звикання !!!!!
Недавно приймала Адаптол,в якому діюча речовина той самий мебікар,то від нього головокружіння!Перестала приймати!
Накладні мюслі• 28 января 2024
Лучше оригинал - адаптол, прекрасный препарат. Толтко по 500 берите
КаваЗМолоком• 28 января 2024
Я приймала транквілар, діюча речовина мебікар
Дуже добре допоміг.