Смешнюча• 28 января 2024

Діти з росіі закордоном

В мене хлопчик 3 рочки, ми закордоном, дитина бавиться на дитячому майданчику, ми розмовляємо українською мовою, підходить до нього дівчинка старша років 5-6 і каже - я з росіі давай іграти ( нашо вона мені сказала ту інформацію?) я розумію що то дитина ( батьки її сиділи трохи далі) я нічого тій дитині не сказала, забрала свого і ми пішли з майданчика, як би ви вчинили, дозволили б дітям бавитись чи пішли б?
Як взагалі ви ставитись до тих дітей за кордоном в садках, школах? Спілкуєтесь з батьками тих дітей? Діти між собою?
Svs19• 28 января 2024
Ответ дляВітерець
Латвія, Литва, Эстония - аналогично, увы.
Сложно найти уже страну, где их нет или хотя бы мало.
Но прибалты хоть сами не переносят кацапье и к украинцам расположены.

Вітерець• 28 января 2024
Ответ дляSvs19
Это правда, согласна
L-i-s-a-92af• 28 января 2024
Ответ дляВітерець
В странах Балтии они помалкивают,потому как знают,что быстро на выход поедут за прославление хйла.
В Германии любители россии и березок чувствуют себя очень уверенно
Salsa-24da• 28 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Точно не марадеры и убийцы,как со всех рашистских детей
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляРаздражевская
А ваша бабуся,вашу маму ростила теж в умовах що німці можуть напасти,але чомусь зараз мільйони біженців в Німеччині )
Так німці змінились, вони пройшли свій шлях, платили репарації, а що зробили рашисти? Немає ніяких обставин щоб міняти своє ставлення
LotusA• 28 января 2024
Если б тот ребенок вел себя неадекватно, обижал бы моего-то не разрешила бы , а так пусть играют, если б он не сказал что оттуда вы б и не знали
klux• 28 января 2024
с младшим сыном договорились, что если к нему подходит русскоязычный ребенок, то первым делом нужно спросить, откуда он (мы сами русскоязычные). Если рашик - в сад, я не хочу себе на отдыхе портить настроение, даже если дети ни в чем и не виноваты
Если б именно жили за границей, тогда не знаю. Может, эта семья настолько не поддерживает рашкинский режим, что свалила из страны. Таких еще можно потерпеть

lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляТишком нишком
но с немцами вы же общаетесь,а его дед возможно убил вашего
А що рабсія вже репарації сплатила, вже офіціно понесла покарання? Зрозуміла, що натворила і що неможна вбивати сусідів?
vihola• 28 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Удалено администрацией...
Знаємо точно, що з більшості, яка підтримує хуйла і сво. А ви не знали?
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
По такой логике, всех кто имеет арабское происхождение - надо автоматом приравнивать к террористам. Именно они виноваты в 11 сентября.
Ваш приклад зовсім не релевантний для нашої ситуації
L-i-s-a-92af• 28 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Удалено администрацией...
Потому что уже выросли нормальными людьми,а вам бан за переход на личности
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляПургену мне
В Европе за такие вещи вы отправитесь домой
Ага, підходить сирієць/афганець/німець, чи ще хтось і ти повинен одразу дружити, бо ти в Єєєєєвропі. А якщо ні, то одразу за кордон і штраф
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляБулькаю
Та навіть ті,хто живе в раші, як можуть вплинути?
Ми на свою владу сильно впливаємо?
мы маленькій люді
Тимофейка• 28 января 2024
Моїй сім´ї неприйнятно все, що стосується рашки-під#рашки. У мене все.
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Правильно щей здайте владі, а то мало лі що. Так як у творах Ремарка його геро, які виїхали з Німеччини здавали добропорядні громадяни.
Чи як у творі ’Як Гітлер украв рожевого кролика’ діти мали нести відповідальність за вчинки вбиць, хоча їхні батьки, аж ніяк не приймали політику гітлера.
Поширюємо і далі ненависть.
Але, пам´ятайте, рано чи пізно око за око закінчиться. І хто у історії будете ви.
Саме ця ненависть дає триматися нашим бійцям, донатити ЗСУ, працювати під ракетами і в умовах щоденних ризиків прильоти ракет і шахедів. Українців вбивають просто за те, що вони українці, катують, гвалтують. Треба тільки послухати і побачити військовополонених, щоб зрозуміти, яке ставлення до українців, які попадуть в лапи кацапам. І до ока за око, ще дуже далеко.
nightwoman• 28 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
А при чем тут к политике дети... родители, которых уехали 20-30лет назад. Есть, которые уехали с рашки, когда только война началась и не поддерживают этого всего?!
А після нашої перемоги ’окажется’ що 99,99% були проти війни і їх пристісняли. І потім ви забудете геть усе що ми проживали бо навколо такі хорошие руссские
Irina-5d24• 28 января 2024
Ответ дляОябунчик
Діти не винні, але дома вони слухають розмови батьків і коли їм 5 - то діти, а у 11-13 - то ж теж діти? Але там вже така ненависть до українців і булінг і жорстокість.
Где это такое? Наши так замучали 2 рос девочек в лагере, что они ’Слава Украине’ кричали лишь бы отцепились)))
nightwoman• 28 января 2024
Хто з руських сказав своїм дітям що Крим та Донбас український? Хто сказав своїм дітям що в Україні війна з подачі їхньої неньки???? Прям вони такі хороші і в Крим не їздили і не рахували своїм його.

А ми ж такі милосердні, не всі руські погані, проти війни вони та інше. Дітки не винні ні в чому.

Задайте питання з порогу отим новим друзям хто напав на Україну і чий Крим? Ото після цього думайте чи варті вони розмови подальшої. Діти теж розуміють ці питання, то ж не соромтесь
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляТишком нишком
не знаю, но дети ни при чем
У всех этих детей есть родители, а они очень даже при чём.

tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
То есть родители уехали 20-30 лет назад из рашки, а ребёнок 6-ти лет говорит, что он из расии? У вас логика вообще отсутствует?
vinogradova1611• 28 января 2024
Секунду, якщо люди виїхали з рашки то вони не підтримують війну, владу і взагалі рашку. Змінити те, що вони народились на тій землі вони не можуть, а от те,що вони можуть змінити вони змінили. Які до них питання??? Що за маразм?
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляРеанимация
Вы ЛИЧНО много людей встречали с позицией что украинцев нужно убивать?
Ціла купа, все починається з хахли, Бандера, Русь, неповаги до іншої нації, у рашистів з цим все ок, це на рівні підсвідомості, що українці другосортні.
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляПапобус
Одни узнали что такое война задолго ДО украинцев. У них бабушка и дедушка пережили в Грозном две войны. Потом какие-то родственники уехали в Донецк у них украинские корни есть, но после 2014 уехали в РФ. Несмотря на то, что война прошла через их семью, они ’против войны’, но за пу. Да, дети играют, а я фильтрую разговоры... домой не приглашаю...

Другая мама в первый класс ходила в Харькове, в Харькове живет её отец и его семья.

Перессказывать им новости я не собираюсь. Это не работает. Дело не в национальности. Когда была война в Чечне украинцев она не касалась. Война у каждого человека начинается ТОЛЬКО тогда, когда за ЕГО собственным окном он слышит выстрелы и взрывы.

Гнобить их за национальность я не собираюсь. Они уехали из РФ давно.

Вообще считаю, что нужно менять украинцам своё поведение. Мы (я в том числе), выглядим в мирной Европе агрессивными фриками. Это надо прекратить.

Первая стратегия - всем рассказать и всё показать не сработала. Война начинается только за своим собственным окном. Для любого человека.

Вторая стратегия - ’русня должна страдать’ и будем хейтить всех русских и всех русскоговорящих - тоже не сработала. Эта стратегия привела к тому, что даже те, кто в начале был за Украину, сейчас не хочет отрываться от стаи, потому что это опасно. Отстанешь - набросятся агрессивные украинцы и загрызут.

Нужна новая стратегия. Думаю нужна стратегия ЛЮБВИ. Нужно полюбить своего врага. Избавить свою душу от ненависти.

Даже те, кто на фронте - им лучше с ЛЮБОВЬЮ и состраданием освобождать врагов от тяжкого бремени жизни в холодной, несправедливой стране, в которой у простых людей нет никакого светлого будущего и нет никаких прав...
Нормально так, це нові методички під´їхали, що полюби ворога свого щоб він що? Гвалтував вашу дитину, а вы такі любите його. Або пролітає ракета над вашим будинком, а вы любите рашистів.
Svs19• 28 января 2024
Ответ дляvinogradova1611
Маразм считать что если выехали то против .
Rolisa• 28 января 2024
Ответ дляlekon-lekon
Так тут каждая вторая пишет ’ кацапьё’ . Или это другое?
А про второсортность - нигде больше, кроме как здесь, я не прочитала что мы, украинцы в Европе люди второго сорта. Какой то комплекс неполноценности. Откуда?
Garriet• 28 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
Да, конечно. Мы в Англии, дети из россии есть и в школах, и в колледжах - все нормально общаются...
Бо ви в Англії, для вас війна закінчилася, а для нас є щоденні нагадування, про те, що рашка це зло, навіть, якщо це дитина росіянця
Olen4a• 28 января 2024
Мої б самі не грались. Але мої трохи старші, то ж у вашому випадку я б не дозволила.
Garriet• 28 января 2024
Ответ длясказочное_Бали
Взращивать в детях зерно ненависти неправильно , я бы дала ребенку поиграть
А потім дивуємось - чому після голодомору та інших прикладів геноциду українців ми знову і знову забуваємо, називаючи їх «братьями»
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Да, это другое! Или вы сознательно не хотите понимать, что ненавидеть за то, что тебя бомбят и убивают и ненавидеть просто так, это совсем другое?!
vihola• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Кожен росіянин, який голосує, підтримує свого президента хуйла, вважає, що українців треба вбивати. Таких понад 80% на парашці і більшість серед тих хто за межами. Бо сидять на парашенських телеканалах, в голові кисіль і від величі розпирає.

Там написано, кацапи вважають, що українці другосортні, а не в Європі вважається, не перекручуйте.

Українці почали масово ненавидіти і обзивати росіян після повномасштабного нападу. До того, навіть після анексії Криму, навіть після того як влаштували нам війну на Донбасі, більшість українців, на жаль, помилково думали, що з кацапами можна домовитись, що це люди, як люди, а не дика, голодна орда.