Смешнюча• 28 января 2024

Діти з росіі закордоном

В мене хлопчик 3 рочки, ми закордоном, дитина бавиться на дитячому майданчику, ми розмовляємо українською мовою, підходить до нього дівчинка старша років 5-6 і каже - я з росіі давай іграти ( нашо вона мені сказала ту інформацію?) я розумію що то дитина ( батьки її сиділи трохи далі) я нічого тій дитині не сказала, забрала свого і ми пішли з майданчика, як би ви вчинили, дозволили б дітям бавитись чи пішли б?
Як взагалі ви ставитись до тих дітей за кордоном в садках, школах? Спілкуєтесь з батьками тих дітей? Діти між собою?
vihola• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Так тут каждая вторая пишет ’ кацапьё’ . Или это другое?
А про второсортность - нигде больше, кроме как здесь, я не прочитала что мы, украинцы в Европе люди второго сорта. Какой то комплекс неполноценности. Откуда?
Кацапьйо!

nightwoman• 28 января 2024
В мене сестра в Литві, дуже тяжко виїжджала з окупації. Так там литовці коли чують російську мову то відмовляються розмовляти або кидають слухавку. Або литовська, або англійська. Це ті люди, які знають російську але свідомо зробили свій вибір
За кордоном вважаю як мінімум треба також, не російську з росіянами, а українську чи місцеву іноземну. Бо ті хто проти війни зрозуміють та підтягнуться
Плету з бісеру• 28 января 2024
Ответ дляvinogradova1611
Секунду, якщо люди виїхали з рашки то вони не підтримують війну, владу і взагалі рашку. Змінити те, що вони народились на тій землі вони не можуть, а от те,що вони можуть змінити вони змінили. Які до них питання??? Що за маразм?
повно таких, що виїхали, але при тому дуже-дуже підтримують війну і рашку
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Я пишу про кацапів, а не всю Європу. Рашисти, кацапи, руzкіє , неважливо де вони знаходяться, на підкорці мають таке ставлення до українців: салоїди, бандерівці, шароварники. У всіх анекдотах висміюють українців, погані в кіно українці, ось так по цеглинці і формується ставлення до нас. Якщо кацапи проти війни, це ще не значить, що Україна- це не рабсія.
А історію як вони викладають - Київська Русь, це їх, хоч і була історично на території Північної України, а болота ще 150 років такими і були поки Москву не створили.
tarasyla• 28 января 2024
Ответ для vihola
Кожен росіянин, який голосує, підтримує свого президента хуйла, вважає, що українців треба вбивати. Таких понад 80% на парашці і більшість серед тих хто за межами. Бо сидять на парашенських телеканалах, в голові кисіль і від величі розпирає.

Там написано, кацапи вважають, що українці другосортні, а не в Європі вважається, не перекручуйте.

Українці почали масово ненавидіти і обзивати росіян після повномасштабного нападу. До того, навіть після анексії Криму, навіть після того як влаштували нам війну на Донбасі, більшість українців, на жаль, помилково думали, що з кацапами можна домовитись, що це люди, як люди, а не дика, голодна орда.
100% у меня папа в молодости ездил в командировки в мацкву, так их аж перекашивало постоянно, если слышали українську мову. Они агрессивные нацисты и, к тому же, их ещё и накручивают по поводу величия регулярно.
Rolisa• 28 января 2024
Ответ дляtarasyla
Да, это другое! Или вы сознательно не хотите понимать, что ненавидеть за то, что тебя бомбят и убивают и ненавидеть просто так, это совсем другое?!
Слоган ’москаляку на гиляку’ звучал задолго до начала военных действий. Откуда он взялся и зачем?
tetnes• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Во первых не каждая вторая, предпочитаю слово рашист. И да в детстве в фашистов и наших тоже играли всем двором.

tetnes• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Как и в Москве на русских маршах ’Кто не прыгает, тот хач’
Rolisa• 28 января 2024
Ответ дляtetnes
Ну так ’ кто не скаче тот москаль’. В чем разница? Мы же не такие как они?
anna_2014• 28 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
А при чем тут к политике дети... родители, которых уехали 20-30лет назад. Есть, которые уехали с рашки, когда только война началась и не поддерживают этого всего?!
Знаю одну тетку, уехала 16 лет назад, смотрит их тв и топит за расию. Я ее как вижу на улице, аж выворачивает.
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
А ви не думали чого рашисти не хотіли звільнити західні території України? Тому що цей лозунг ’москаляку на гілку!’ дуже влучно відображує позицію місцевих. Я зараз теж вважаю, що на території України це повинно бути правило починаючи з кордонів. Як ви вміло маніпулюєте, чому не згадаєте звідки взявся цей вираз? Може тому, що москалі добряче вирізали місцевих, переселяли, вбивали. І саме це зараз відбувається тут, проїхати всього лише 100 км
tetnes• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
К чему ваши вопросы? Кроме Интера в 2013 я не слышала больше этих фраз в моем городе.
Да мы не такие. Мы не шли в суверенные государства бомбить мирные города, потому что нас там хохлами обзывали
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
А вы не знаете, как советская власть выселяла, раскулачивала и морила голодом украинцев? Вы из какой страны,что совершенно не знаете истории Украины? Это самое страшное зло, по-вашему? Сказать ’москаляку на гилляку’? Хоть бы погуглили и не позорились!
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Да, мы не такие, как вы. Огромная разница в интеллектуальном и духовном развитии.
prozerpina123• 28 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ну так воюйте с ними, а не с пятилетками в Германии на площадках
Я с детьми в принципе не воюю, разные категории. А вот уйти и не разрешить общаться своему ребенку имею полное право, нравится вам это или нет
Helenny• 28 января 2024
Автор, правильно зробили, що пішли.
Наші українські діти повинні засвоїти, що з кацапами ніяких відносин не можна будувати, бо то вороги.
Єдине почуття, яке вони можуть викликати, то презирство і гидливість.
Rolisa• 28 января 2024
Ответ дляtarasyla
Удалено администрацией...
Rolisa• 28 января 2024
Ответ дляtarasyla
Удалено администрацией...
vihola• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
Що ви несете, в Україні за всі роки незалежності жоден росіянин не постраждав за національною ознакою.
Жодну «москаляку» не повісили, не вбили, не спалили, не закатували за те, що він росіянин. Якби цього не хотілось парашенській пропаганді, яка зробила з українців нацистів. І вам разом з ними, бо транслюєте злочинні парашенські наративи.

vihola• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
Бідні парашенсткі діти, потерпають від ненависті українців.
А українських дітей вам не шкода, яких батьки цих дітей вбивають?
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
Реально, научитесь пользоваться Гуглом, раз уж вам интернет подключили. рашка - это недоимперия и нет там никаких генетических русских. и что такое русский по-вашему? Это кто? симоньянша? путлер? Там уже орда по генетике так прошлась, что ничего человеческого не осталось, кроме как ненависть к себе и всему живому. Как раз при Брежневе и Хрущёве хоть как-то вздохнуть украинцы смогли от бесконечных репрессий. Не знаю,какой посыл вы слышали на Майдане. Может к вам обращались, как думаете?
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
Виключте вже раша тв, образились на Москаляку на гіляку, значить розумієте, що про вас. Москалі хотіли затягнути Україну в кацапський союз, відвернулися від Європи, тому цей лозунг дуже актуальний був, є і буде
lekon-lekon• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
Вам треба з такими духовними і інтелектуальними даними виїзжати нарасею, там будете жити в спокої, а не серед хахлів, жаждущіх крові москалів, тобто вбивати кожного москаля на українській території.
Rolisa• 28 января 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
tetnes• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
Rolisa• 28 января 2024
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...
tarasyla• 28 января 2024
Ответ дляRolisa
Удалено администрацией...
vihola• 28 января 2024
Ответ дляtarasyla
Удалено администрацией...
Все, голуб миру сам себе загнав в глухий кут)