Мрія• 28 января 2024

Випічка вихідного дня. А що у вас?

Яблучний пиріг, давно хотілося чогось не банального з яблуками, ось знайшла рецепт.
Тісто пісочне, але з розпушувачем (виходить інша структура), яблука тушені до м´якості з цукром, суфле (чи пудинг, не знаю як правильно, але цікаве) з сметани і зверху пісочна крихта (у мене вона не дуже вийшла).
Посилання на рецепт немає, це був якийсь ролик у ФБ, автора не знаю, я собі його роздрукувала.
Сподобався!
Апрель Ивановна• 28 января 2024
Ответ дляМрія
Тісто на круасани самій зробити - ви мій герой!
Я люблю пекти , я якось при цьому відволікаюсь, і навіть морально відпочиваю. Ось ще тортик медовик з чорносливом недавно пекла , смакота, і профітролі з мигдалем.

Веккy• 28 января 2024
Ну, все! Я иду к вам
автор Мрія • 28 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Нічого. Купили креветок, на вечерю під сідр брют підуть. Мені треба худнути, бо зовсім коровушка вже. Тому родина без випічки. До речі чоловік вже більше 100 кг, але його це не парить, це лише мій клопіт
Мені теж треба)) але випічка це мій релакс
На паровозе• 28 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А в мене дієта, тому суп з гарбуза 😊
Така красива тарілка
автор Мрія • 28 января 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Я теж люблю пекти, це мій відпочинок. Але від круасанів не зарікаюсь. Колись так само не вірила, що колись робитиму медовики - це ж морока з коржами! А зараз на раз-два їх роблю
автор Мрія • 28 января 2024
Ответ дляВеккy
Ну, все! Я иду к вам
Будете підходити - дайте знати)))
кнопкодав• 28 января 2024
У мене буде шоколадне печиво..
Фото попереднього..
На паровозе• 28 января 2024
Ответ дляМрія
Добре, що я байдужа до випічки, інакше б взагалі не проходила в двері
Бабка_в_кедах• 28 января 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
У меня кур филе в духовке😝
У меня куриные котлетки) и суп из красной рыбы. Сегодня без выпечки, есть покупной тортик из икеи.

Крем для арбуза• 28 января 2024
Ответ дляОбижулька
Супер! А у меня синнабоны будут скоро
У меня тоже. Только поставила опару
from Ukraine• 28 января 2024
Ответ дляМрія
Я теж люблю пекти. Але того брауні стільки напекла, що тиждень їсти будем. Хотіла вчора взяти в гості до куми, і не пішла нікуди, бо захворіла
Аристократка-тунеядка• 28 января 2024
Кекс
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 января 2024
попробуйте сделать инвизибль яблочный. вкус на миллион, а делается просто.
Vitamina1407• 28 января 2024
Яка смакота !
Попихтю та й годі• 28 января 2024
У нас вкус детства
ПлакалаВАвто• 28 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У нас вкус детства
Обожаю его
Попихтю та й годі• 28 января 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Ось мої круасани, смакота, правда з тістом награлась , почати робити тісто вчора в обід , а сьогодні в обід спекла , і нутеллу теж сама робила 😍
Какой рецепт теста?
ША! я прийшла!• 28 января 2024
Таке печиво, рецепт побачила в рілс від Metro)
Блакитна устриця• 28 января 2024
Сьогодні були еклери з шоколадним кремом/карамеллю та з таким же кремом і арахісовою пастою.

Меряю от 0• 28 января 2024
я в шоке.
вам реально нечем заняться в выходной день?
ХвилювАллочка• 28 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
я в шоке.
Я тоже, вышла в кафешку пила всем чизкейк с миндалём и лежим дальше отдыхаем правда с утра окна помыла
Пацака-задирака• 28 января 2024
Полюбила я печь последнее время)
Зубная фея• 28 января 2024
Доедаем Птичье молоко. Ещё немного осталось. По ГОСТУ, вкус детства.
Зубная фея• 28 января 2024
Ваш тортик вчера был в теме.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3476822
Зубная фея• 28 января 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Профитроли ореховые у меня на очереди.
автор Мрія • 28 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
я в шоке.
А якщо це таке ж задоволення як комусь тинятися в ТЦ чи паритися в сауні?
Раз одела не бу• 28 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У нас вкус детства
О Боже, ностальгія!
Як я їх люблю!!! Ще бабуся робила. Не їла їх років 20 😢
Зубная фея• 28 января 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Круасаны это серьезно. С тестом нужно повозиться. Вы герой.
Зубная фея• 28 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У нас вкус детства
Хворост ?
Попихтю та й годі• 28 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Хворост ?
У нас это зовётся вергуны