Яблучний пиріг, давно хотілося чогось не банального з яблуками, ось знайшла рецепт.
Тісто пісочне, але з розпушувачем (виходить інша структура), яблука тушені до м´якості з цукром, суфле (чи пудинг, не знаю як правильно, але цікаве) з сметани і зверху пісочна крихта (у мене вона не дуже вийшла).
Посилання на рецепт немає, це був якийсь ролик у ФБ, автора не знаю, я собі його роздрукувала.
Сподобався!
Попихтю та й годі• 28 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
О Боже, ностальгія!
Як я їх люблю!!! Ще бабуся робила. Не їла їх років 20 😢
Аналогично, вот впервые воспроизвели))
Зубная фея• 28 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У нас это зовётся вергуны
Бабушка моя такое делала. Вкусно.
Обижулька• 28 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
я в шоке.
вам реально нечем заняться в выходной день?
Не завидуйте это крутое занятие печь, не каждый может себе позволить!
Обижулька• 28 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
У нас вкус детства
Дадите рецепт, пожалуйста
Попихтю та й годі• 28 января 2024
Ответ дляОбижулька
Дадите рецепт, пожалуйста
Делала по этому рецепту, только водки три ложки добавила, так как всю муку сразу высыпала и на мой взгляд туговато вышло, рекомендую не всю добавлять
Я такая наивная• 28 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
О, у мене такий самий печеться)
Покажите в разрезе
Дама с собачкой• 28 января 2024
Ответ дляHelensiC
у мене сьогодні торт рафаело без випічки, рекомендую швидко і смачно, але це тим хто любить кокос
Не, ну а рецепт ☺️.... обожаю кокос
Раз одела не бу• 28 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Красиво 😍 и наверное обалденно вкусно 😋
Смачно)
Легкий супчик, курочка та гріночки)
Головне, що шлунок задоволений ))
Легкий супчик, курочка та гріночки)
Головне, що шлунок задоволений ))
Ответ дляБлакитна устриця
Сьогодні були еклери з шоколадним кремом/карамеллю та з таким же кремом і арахісовою пастою.
Краса! А ви начиняєте еклери через дірочку чи розрізаєте еклер (хоча гаче розрізу не видно)?
Начинки взагалі без коментарів. Уже від написаного уявляю смак
Обижулька• 28 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Спасибо!
Дідова баба• 28 января 2024
Ответ дляМрія
Шарлотка - класика. Але я люблю щось новеньке пробувати
шарлотка -банально и для ленивых совсем
Дідова баба• 28 января 2024
Ответ дляМрія
Я наступного разу візьму більше яблук
да,полкило малополучилось.
Блакитна устриця• 28 января 2024
Ответ дляМрія
Дякую!)) Не дуже краса, бо немає часу прикрашати, але смачно. 🙂 Раніше через дірочки начиняла, але зараз частіше розрізаю - так швидше. Розрізу не видно, бо мої люблять, щоб крему було не дуже багато, тому еклери щільненько закриті + шоколадний ганаш тримає. 🙂
На ваш пиріг подивилася з білою заздрістю.
Моя улюблена духовка далеченько... Ледь за рік потоваришувала зі старенькою в орендованій квартирі, щоб повернутися до тортиків на замовлення. А от пироги ніяк нормально в ній не виходять. Вирішила більш не витрачати продукти.
Ответ дляДама с собачкой
Не, ну а рецепт ☺️.... обожаю кокос
350 гр сир (творог) - брала домашній, гарно підійде по 200 гр в пачках
300 гр згущене молоко
40 гр кокосової стружки
1ст ложку сгущеного молока розвести теплою водою, в чашці
печиво Савоярді
Погружним блендером збити творог+сгущенку+кокосову стружку
Тепер збираємо торт
в протвень з високими бортами, у мене скляна прямокутна форма для випічка, в неї гарно викладати печиво Савоярді.
1 слой - печиво +змастити розведеним молоком
2 слой - творожно-кокосовий крем
3 слой - печиво +позмастити розведеним молоком
4 слой - творожно-кокосовий крем
зверху можно посипати кокосовою стружкою. я не робила і так багато кокосу
накрити стреч плівікою і в холодильник на пару годин.
300 гр згущене молоко
40 гр кокосової стружки
печиво Савоярді
Тепер збираємо торт
2 слой - творожно-кокосовий крем
4 слой - творожно-кокосовий крем
Горда пташка• 28 января 2024
Була звичайна запіканка з кисло-молочного сиру. Фото немає, здається з´їли поки вона була в духовці.
Дама с собачкой• 28 января 2024
Ответ дляHelensiC
300 гр згущене молоко
40 гр кокосової стружки
печиво Савоярді
Тепер збираємо торт
2 слой - творожно-кокосовий крем
4 слой - творожно-кокосовий крем
300 гр згущене молоко
40 гр кокосової стружки
печиво Савоярді
Тепер збираємо торт
2 слой - творожно-кокосовий крем
4 слой - творожно-кокосовий крем
Дякую 🌹