Евга-9246• 28 января 2024

У дитини напухло біля зуба і вилізли лімфоузли

З того ж боку, що зуб, три лімфоузла прям збільшені, видно. І болять при пальпації.
І щока внизу ніби припухла. Температури немає, зуб не болить. Але шось ті вузли мене особливо налякали. Дитині 8.
В кого було схоже?
vetka• 28 января 2024
А що в порожнині рота? Припухло ж не тільки що.

МаМарго• 28 января 2024
В роті може бути флюс.
В любому випадку біжіть до лікаря не чекайте
автор Евга-9246 • 28 января 2024
Ответ дляvetka
Бульба біла, прополоскав - ніби зменшилась трохи. Але не прорвало
автор Евга-9246 • 28 января 2024
Ответ дляМаМарго
В роті може бути флюс.
Ну це ясно. Хочу знати чого чекати
vetka• 28 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Фото можете зробити що в роті і як припухла щока.
cosmetikmarket• 28 января 2024
це свищ,в зубі запальний процес, якщо буде боліти - дайте нурофен і завтра обовʼязково до стоматолога
vetka• 28 января 2024
Ответ дляcosmetikmarket
Якщо вже є асиметрія і припухли лімфатичні, то це вже не просто свищ.
springlady• 28 января 2024
Якщо зуб молочний,то скоріш за все видаляти.До похода к стоматологу полоскати водою слабосолоною,кожну годину,важливо щоб кімнатної температури,не теплу,бо ще більше буде флюс.