З того ж боку, що зуб, три лімфоузла прям збільшені, видно. І болять при пальпації.
І щока внизу ніби припухла. Температури немає, зуб не болить. Але шось ті вузли мене особливо налякали. Дитині 8.
В кого було схоже?
cosmetikmarket• 28 января 2024
це свищ,в зубі запальний процес, якщо буде боліти - дайте нурофен і завтра обовʼязково до стоматолога
springlady• 28 января 2024
Якщо зуб молочний,то скоріш за все видаляти.До похода к стоматологу полоскати водою слабосолоною,кожну годину,важливо щоб кімнатної температури,не теплу,бо ще більше буде флюс.