Поделитесь пожалуйста рецептом 🙏
ПочтальЁнша• 29 января 2024
Не знаю як посилання скинути,зробила скріншот,знайдіть на ютубі. Дуже і дуже смачно
Гола з конопель• 29 января 2024
Капустняк це мистецтво. Бабуся його день варила і лише по великим святам. Там стільки тонкощів! Якщо коротко, то поставили варить ребра, потім змололи квашену капусту на м´ясорубці, додали до бульйону, окремо варите картоплю, і знеї зробили пюре. Капуста вариться довго, години 3, додайте до бульйону з капустою жменьку пшона промитого попередньо, як зварилося, то додайте пюре. Робите засмажку з цибулею і томатной пастою, і в кінці баночку кільки в томаті розімнять і додати в капустняк. Варить ще хвилин 20-30. Додати за смаком сіль, цукор, перець, мускатний горіх(це обов´язково).
УжеВотДа• 29 января 2024
Потрібно зварити бульйон на кістках свинячих, курячих або ж просто шмат м´яса відварити, додати картоплю, засмажку(морква, цибуля), я готую з рисовою крупою, потім додаю квашену капусту домашню, можна свіжу і квашену змішати щоб не було сильно кисло, сіль, спеції по бажанню, смачно їсти зі сметаною .
Зашла на 5минут• 29 января 2024
Та просто подрібніть кислу капусту, задарку з моркви і цибулі зробіть, крупу промийте.
Картоплі начистіть.
А далі за звичною схемою - вода, закипіла - крупу, закипіла, картоплю, потім капусту, потім зажарку. Сіль за смаком.
Картоплі начистіть.
Мейк-ап форева• 29 января 2024
кисла капуста має бути смачна,своя,без оцету і не смердіти як у більшості непраними шкарпетками. Я не знаю як її квасять,що вона така смердюча,ригнути можна.
капусту треба підсмажувати і не дрібнити у кашу
Ответ дляМейк-ап форева
Просто капусту поджарить или вместе с луком /морковкой?
Я такая наивная• 29 января 2024
Ответ дляГола з конопель
Вибачте, але це чорті що.
Мейк-ап форева• 29 января 2024
Ответ дляGuzelli
лук первый, к нему морковь. капусту отдельно. ребрышки копченые,пшено.не жалеть приправы
Я такая наивная• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Аналогічно готую, дуже смачно. Одночасно кладу все і забуваю за нього на 2 години. Через кислоту картопля вариться довго. І капуста своя, домашня має бути. На магазинній не смачно
УжеВотДа• 29 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Вибачте, але це чорті що.
Вибачте, а це ви тулите дизлайки?
Я такая наивная• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Вибачте, а це ви тулите дизлайки?
Один поставила під рецептом вашої бабусі, з усією повагою. Але пюре, яке наче хтось вже зʼїв і воно пішло назад, ще й з кількою помʼятою , ну це треш.
Я такая наивная• 29 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Вибачте, а це ви тулите дизлайки?
А ні, вам я навпаки відповіла, що готую аналогічно)
Гола з конопель• 29 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Вибачте, але це чорті що.
Це смачно. У кожному регіоні свій рецепт капустняку. Десь він білий і капусту не дрібнять, а десь червоний.
Тюрюнь_Тюнь• 29 января 2024
Ответ дляGuzelli
Спасибо
Если я правильно помню, то вы в вечной борьбе с весом? Тогда вот рецепт без зажарок и лишнего жира
Варим мясо можно любое: кур филе, индейка, нежирная свинина. Мясо варим целым куском до полной готовности часа два. Мясо достали, в бульон кладем целую картошку варим до готовности готовности достаем разминаем в пюре. В ту же воду кидаем капусту можно только свежую, можно пополам с квашеной. Свежую капусту трем на буряковую терку, квашенную мелко рубим ножом. Туда же в воду лук и морковь. Когда капуста почти будет готова, добавляем пшено. В конце бросаем в кастрюлю обратно картошку и мясо( его порезать мелко) и томат. Если делали только из свежей капусты, то добавить сок лимона. Ну и соль, перец. Зелень и сметана по вкусу в тарелку.
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Спасибо😁 это дочка просит очень приготовить, ей худеть не нужно, но звучит вкусно
Тюрюнь_Тюнь• 29 января 2024
Ответ дляGuzelli
Можно и вам будет
там минимум калорий. Можно сократить время готовки и мясо варить вместе с картохой, но тогда картошку нужно достать раньше будет. Следить как сварилась, потому что все сорта варятся по разному, что то быстрее, что то дольше. А так, это самый идеальный рецепт.
хутряна володарка• 29 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Вибачте, але це чорті що.
Ага
А коли бачу в рецепті баночку кільки….