Сама собі лікар• Изменено 29 января 2024

Чи повинна я лежати в лікарні зі свекрухою?

Ситуація така, що завтра свекруху кладуть у лікарню, будуть робити операцію на серці. З нею повинен був бути її син - мій чоловік, але у нього грип, температура під 40. Він точно не зможе. Ще у чоловіка є сестра, але вона в іншому місті і приїхати не може, бо в неї дитина на грудному вигодовуванні.
Сестра його дзвонить мені і кричить, щоб я лягала в лікарню. Але в мене теж дитина, ходить у школу, хто її буде водити? А на гуртки? Та й їсти хто буде готувати, якщо чоловіку дуже зле? Ми з донькою у його кімнату, навіть, не заходимо, щоб не заразитися. В мене донька, робота, я можу тільки один раз в день чи в два з´їздити до лікарні, їжі привезти та ліків купити. Але сестру це не задовольняє. Я кажу, що треба найняти доглядальницю, вона проти, що не рідна людина так приглядати не буде. Я розізлилася і крикнула у трубку, щоб тоді вона приїзжала, дитині вже рік, може і без молока прожити. Але вона не приїде, чоловік вдома працює, не зможе сам з двома дітьми. Я рекомендувала няня, теж ні. Але я свою дитину повинна лишити на хворого чоловіка, щоб вона школу пропускала. Це ок. Мені так не здається.
Як гадаєте, хто правий?
P.S. Зі свекрухою відношення нормальні. Не кохання-зітхання, але більше хорошого, ніж поганого. З сестрою давно не спілкуємось.
P.P.S. Лежати в лікарні десь півтора-два тижні.
P.P.P.S. Свою роботу я можу відкласти на цей час, просто грошей не зароблю, але ніхто не звільнить, нічого такого. Працюю на себе. Нічого, що не може почекати, або вирішитися за допомогою ноутбук в лікарні, - нема.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Щоб в туалет водити, годувати, розважати. Мама моя з сестрою лежала. Чоловік із батьком теж. Зі свекрухою 5 років тому донька лежала. Навіть, коли я народжувала, то чоловік лежав.
Автор, ну може першу добу після операції і треба залишитися.

Гуртки гуртками, але це ж не рядова ситуація в сімʼї.
Ну кожен місяць на серці роблять операцію.

Скільки вашій дитині?

автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляХочу барабульки
нет.
просто научитесь говорить НЕТ
Та я це вмію. Просто не хочеться, щоб сестра потім свекрусі мізки засрала, яка я сволота. Та й в них тато рік тому в лікарні помер, правда з ним лежала свекруха, - не допомогло.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ничего вы не должны. Можете раз в пару дней приехать , привезти лекарства, еду и всё. А то у свекрухи есть двое родных детей, но у них всегда есть обстоятельства, чтобы не ходить к маме.
Чоловік захворів, а не пиво пити пішов.
parele• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Вы там всем семейством дружно придумываете себе препятствия, чтобы потом героически их преодолевать? Что за треш?))
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляSo_so
Я да, легла бы. Папе делали шунтирование в Институте сердца, мы с мамой чередовались посуточно.
Якраз шунтування й буде.
В моїй хаті моя правда• 29 января 2024
Вы ничего не должны , сестра пусть собирается гв и ребенку год это все отговорки . сказать нет и все вообще уже обнаглела честное слово .
Патріотка з дивану• 29 января 2024
И что случится если 3 дня школы пропусит или кружок? Я в шоке, какие злые люди...
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Никто вас туда не пустит даже. Максимум разрешат пользоваться телефоном и еду передавать.
Пустять. Все було домовлено на чоловіка.
Закусенец• 29 января 2024
я бы точно не лежала
договориться с персоналом за определенную плату, и чтобы свекровь на связи, а лучше нанять сиделку, если есть фин возможность.
вы вполне можете быть переносчиком гриппа, и сами не чувствовать симптомов или не обращать внимание, или почувствовать симптомы уже после контакта со свекровью. Меня так мама в беременность заразила, меня, мужа моего, папу, а сама один день с температурой 37,8 и все.

Птица секретарь• 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
Я майбутня свекруха,років через 10,прикро таке чути,людині потрібен догляд як мінімум першу добу,бо лікарям насрати,а молодшому персоналу тим більше,чоловік хай лікується,дитині один день вдома нічого не станеться,кружки можна відмінити
После операции на сердце нельзя вставать, в туалет ходят на судно в реанимации, туда посетителей не пускают.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Підтримайте чоловіка тоді.
Не будьте какшкою.

Або найміть когось.
Тільки самі знайдіть.
Бо ви дуже вирогідно, що заразна.
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ні, не можете, у Вас вдома хвора людина, на дай Боже свекрусі принесете заразу після операції на сердці.
Та я теж про те думала, але ми з донькою щеплені від грипу. Але ж це не гарантія.
Не заздріть тьоті• 29 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Чоловік захворів, а не пиво пити пішов.
Ну зато дочка не захворила. Пусть переводит ребёнка на смесь , оставляет на мужа и едет ухаживать за мамой. Это же её родная мама, а не автора.
В моїй хаті моя правда• 29 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
А что случится если сестра к родной матери приедет?
Твердая валюта• 29 января 2024
Кума лежала після операції - заплатила медперсоналу, вони її кормили, допомагали перші дні . Гроші автор заплатіть і будуть доглядати свекруху, а взагалі з сестри чоловіка збийте половину грошей. Ви контактна, в лікарню вас не покладуть.
66сезон666серия• 29 января 2024
Недавно помер тато у знайомого,він єдиний син,так от помер бо то були вихідні,ніхто не дивився за ним,з реанімації перевели у звичайну палату,а вони і не в курсі,бо надіялись на догляд як і ці що тут понаписували вище,але впала сатурація,легеня пробита була і він помер,50 % тут вина сина і невістки,зате тепер чухаються ,татко то помагав грошима,а йому помогти не було кому,а у вихідні зміна помінялась і всім начхати.
Allein74999• 29 января 2024
А перенести операцию до выздоровления мужа, не?
Пусть сестра присылает своего на помощь
Кондуктор автобуса• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Зачем? Будут указывать как врачу работать?

Делали свекру недавно 75 лет. Ничего не платили никому. Отличный уход. Киев.
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляОдні думки
Вперше чую, щоб з дорослою людиною хтось лежав.
Чи вона не ходить?
У мене свекруха не ходила деякий час після перелому стегна, і потрапила до лікарні. То ми їй наймали доглядальницю.
А якщо людина ходить, не дозволять з нею бути.
Навіть діти після 4 років мусять самі лежати (або треба давати на лапу).
Ні, вона ходить. А про дітей вперше чую. Нещодавно лежала подруга з дитиною 6 років, навіть, думки не було саму класти.

Твердая валюта• 29 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це точно, вона ж її мати, а не мати автора. І сестра чоловіка не контактна .
Пишу вірші, дорого• 29 января 2024
Принесете грипп в больницу - выйдет это всем боком.
Сиделку на день для помощи.
Все претензии - не родной человек и т.д., это эмоции сестры мужа, ищет себе замену
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
Так річ не про один день, а про півтора тижні.
Лгин• 29 января 2024
Всі на автора накинулись що й про рідну доньку забули, як на мене невістка нічого не винна свекрусі - є син є донька хай і вирішують питання
Невістка може посціжуватись, чоловік її дитину з пляшки погоджує не бачу проблеми а ні то найняти сиділку і відвалити від автора
66сезон666серия• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Ну хоча б перші дні,а далі легше буде
Твердая валюта• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Так чоловік сестри є, чого він не приїде доглядати, він не больний. Таке саме відношення до свекровь має, як і ви, авторе
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
Хто там знає чи завадили би син і невістка
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 января 2024
Ответ дляН@Диете
Для цього в лікарні є мед персонал , досить провідати, коли є можливість
Мед персонал 💩💩💩💩💩 на пациентов
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляparele
То ночувати чи ні???
So_so• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Якраз шунтування й буде.
Это очень тяжелая операция. Первые сутки реанимация, нас пустили только посмотреть на него.
Со вторых суток перевозят в палату. Человек после 6 часового наркоза, искусственного кровообращения, кровопотери, весь разрезан и зашит, переложили с каталки и ушли. Всё.
Дальше как хочешь. Это не то, что ты встал, наклонился за бутылкой, поднял её и налил себе воды. Просто сесть это подвиг.
Дальше, легкие страдают после искусственного кровообращения. Важно делать спец зарядку. Медсестра мне показала и мы делали 6 раз в сутки. Плюс обязательно массаж против застоя, медсестра за деньги раз в день, остальное мы.
автор Сама собі лікар • 29 января 2024
Ответ дляSalsa-24da

Скільки вашій дитині?
6. Перший клас.