Сама собі лікар• Изменено 29 января 2024
Чи повинна я лежати в лікарні зі свекрухою?
Ситуація така, що завтра свекруху кладуть у лікарню, будуть робити операцію на серці. З нею повинен був бути її син - мій чоловік, але у нього грип, температура під 40. Він точно не зможе. Ще у чоловіка є сестра, але вона в іншому місті і приїхати не може, бо в неї дитина на грудному вигодовуванні.
Сестра його дзвонить мені і кричить, щоб я лягала в лікарню. Але в мене теж дитина, ходить у школу, хто її буде водити? А на гуртки? Та й їсти хто буде готувати, якщо чоловіку дуже зле? Ми з донькою у його кімнату, навіть, не заходимо, щоб не заразитися. В мене донька, робота, я можу тільки один раз в день чи в два з´їздити до лікарні, їжі привезти та ліків купити. Але сестру це не задовольняє. Я кажу, що треба найняти доглядальницю, вона проти, що не рідна людина так приглядати не буде. Я розізлилася і крикнула у трубку, щоб тоді вона приїзжала, дитині вже рік, може і без молока прожити. Але вона не приїде, чоловік вдома працює, не зможе сам з двома дітьми. Я рекомендувала няня, теж ні. Але я свою дитину повинна лишити на хворого чоловіка, щоб вона школу пропускала. Це ок. Мені так не здається.
Як гадаєте, хто правий?
P.S. Зі свекрухою відношення нормальні. Не кохання-зітхання, але більше хорошого, ніж поганого. З сестрою давно не спілкуємось.
P.P.S. Лежати в лікарні десь півтора-два тижні.
P.P.P.S. Свою роботу я можу відкласти на цей час, просто грошей не зароблю, але ніхто не звільнить, нічого такого. Працюю на себе. Нічого, що не може почекати, або вирішитися за допомогою ноутбук в лікарні, - нема.
Як гадаєте, хто правий?
Ермолайчик• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Там більше не в молоці, а в тому, що чоловік працювати не зможе і зп не буде, а вони і квартиру винаймають, і гроші на операцію тощо.
Це проблеми сестри!!! Ваш чоловік також дає на операцію і зараз не працює, бо хворіє.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
Мені не принципово,жахливо що я зараз за своїх синів не досипаю,коли врни хворіють,все краще стараюсь дати,коли проблеми то шукаю любі способи їх вирішити,а коли мені потрібна буде допомога то всім похер стане
А коли вам потрібна допомога, вони можуть захворіти на грип, чи своїх дітей народити)
Буває і таке
Як міряти?• 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
А ви робите все це не ради синів, а якісну рабсилу вирощуєте щоб вам опу підтирали на старість?Тоді так, може чекати вас гірке розчарування
Сама собі лікар
• 29 января 2024
Ответ дляДело было давно
Як добре, що люди так вірять у щеплення:)
А по темі - як вище писали говоріть «ні».
А що каже чоловік?
Чоловік хоче найняти доглядальницю. Каже, що боїться, що я усіх там позаражаю та чехвостить сестру, що вона сама не приїзжає. Каже, що це їх внутрішня справа.
Свекруха Каже, що буде сама лежати, тільки просить потім у спільній палаті, а не окремій, як домовлялися.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
То закінчуйте той концерт. Починайте спати вночі.
І краще не тільки їм, а і собі не забувайте час від часу))
Дело было давно• 29 января 2024
Ответ дляТвердая валюта
Так чоловік сестри є, чого він не приїде доглядати, він не больний. Таке саме відношення до свекровь має, як і ви, авторе
До речі, дуже класна порада
БезВзяток• 29 января 2024
Никто не лежит в больнице, проведывают, могут после операции сидеть несколько часов. Для родственников не выделяется место. Свекрови ставили клапан искусственный. Реанимация, туда не пускают, потом в палату перевели, навещали.
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Слухайте чоловіка.
Від вас більше шкоди буде, ніж користі.
Ви щеплена пару раз чихнете.
А свекруху то вбʼє
Від вас більше шкоди буде, ніж користі.
Ви щеплена пару раз чихнете.
А свекруху то вбʼє
Ответ дляСама собі лікар
Слушайте мужа, он у вас замечательный! Пусть сам с сестрой разбирается. Тихонько отходите в сторону!
Н@Диете• 29 января 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Мед персонал 💩💩💩💩💩 на пациентов
Це легко вирішується за гроші
Коли мовчу- приємна жінка• 29 января 2024
Ответ дляВапщета
Не дай Бог зависеть от невесток… и не дай Бог вырастить таких дочерей 🤦♀️
В сухом остатке, что женщина останется после сложной операции одна и даже провести ее к туалету и подать воды некому.
Лежать ни с кем не нужно, нужно прийти и помочь сходить в туалет, дать медсестра благодарность, купить лекарства, поговорить с врачом.
Ничего с вашим ребенком без школы и кружков не случится. Только счастливее будет. И помните, что вы тоже состаритесь, а дети берут пример с родителей.
Если вы не можете ухаживать, то нанимаете сиделку и выставляете половину счета сестре мужа. Не нравится - пусть с братом разбирается. Не оплатит и хрен с ней, это муж и его мать, не обеднеет ваш благоверный, поднапряжется.
Какая вы умная. Я бы не оставила своего больного мужа и ребенка ради свекрухи
Просто Фіфа• 29 января 2024
Терпеть не могу сестру мужа, крыса хитрая как и ваша. Я бы договаривалась 2 дня вы, 2 она или вообще скажите что будет она сама.
курасаны• 29 января 2024
Ответ дляКидстаффовка
У меня дед в неотложке лежал после инсульта, там именно 24/7 кто-то с ним жил. Он лежачий, не говорит, не сидит. Там никто даже подгузник не сменит, и про лечение постоянно напоминать. Список лекарств день в день давали, надо было утром получить список и купить. Кормить, поить, мыть самим....
Мама так с отцом была, когда у него инсульт случится. Отношение персонала хорошее (это районный центр в Полтавской области), но именно уход полноценно, конечно, только родные обеспечат. Или отдельно просить за денежку кого-то из персонала про дополнительные процедуры и присмотр.
Сама собі лікар
• 29 января 2024
Ответ дляЛЮБА
Та вони вже 4 роки не розмовляють. Тільки з таких приводів. Там чоловік-тиран, ми з ним спільну мову не знайшли
Salsa-24da• 29 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Смотря что за ситуация
Я бы поехала, если бы не контакт с гриппом и не ГВ, как у сестры.
Дело было давно• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Лікар, блін, їде, з яким все домовлено. У нього поїздка закордон. Сказав або завтра, або через півроку, а це по знайомству все.
Коли воно все так не складається, то може не треба
Ответ дляSalsa-24da
Автор, ну може першу добу після операції і треба залишитися.
Гуртки гуртками, але це ж не рядова ситуація в сімʼї.
Ну кожен місяць на серці роблять операцію.
Скільки вашій дитині?
Оставить шестилетнего ребенка с папой, который болен? Вы серьезно? Пусть дочь приезжает.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 января 2024
Автор, майте розум. Відмовляйтесь і наполягайте на сестрі. Справа не в тому щоб не прогнутись під свекруху, а в тому, щоб не відправити її на той світ якщо у Вас теж буде грип. Категорично не можна. Повірте людині яка в темі болячок і операцій(дитини правда але не суть). Ні один лікар не допустить потенційно заразну грипом особу за доглядом після важкої операції ще й на серці. В цьому випадку ви маєте не лише право, але й обовязок відмовитись. Це не жарти. Так і кажіть сестрі, нехай не відмахується. Нічого доброго з цього не вийде, Ви ж винна і будете. Свекруха після операції те ж саме що новонароджений. Абсолютно ослаблений організм. Навіть маска, рукавички і дезінфекція не врятують.
Не обижаюсь• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Уповають на те, що я щеплена. І в чоловіка зараз вже другий день, що я б вже захворіла. І можу тест зробити.
Щеплення абсолютно не дає захисту від захворювання, тільки може полегшити перебіг в разі хвороби. Але то для вас а не свекрухи, свекруха і все відділення від вашого вірусу незахищені, донесіть це доньці хворої.
Ермолайчик• 29 января 2024
Ответ для66сезон666серия
Я майбутня свекруха,років через 10,прикро таке чути,людині потрібен догляд як мінімум першу добу,бо лікарям насрати,а молодшому персоналу тим більше,чоловік хай лікується,дитині один день вдома нічого не станеться,кружки можна відмінити
Так нехай це свекруха своїй доні скаже. Невістка при чому?
Ответ дляСама собі лікар
Та я це вмію. Просто не хочеться, щоб сестра потім свекрусі мізки засрала, яка я сволота. Та й в них тато рік тому в лікарні помер, правда з ним лежала свекруха, - не допомогло.
Наймите сиделку да и все. Свекрухе скажете, что боялись заразить
Дело было давно• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Чоловік - молодець ❤️
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Правильно каже чоловік.
БезВзяток• 29 января 2024
Ответ длякурасаны
Инсульт -это совсем другое. Там, действительно, нужен уход круглосуточно.
ХикориДикори• 29 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
А для чого там лежати? Відвідуватимете та і все, коли її переведуть в звичайну палату. В реанімацію нікого не пускають. Здоров´я свекрусі
щоб людина вижила. Ви знаєте, скільки людей після операції померло?
66сезон666серия• 29 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Буває і таке
Немає безвихідних ситуацій,це все відмазки
Сама собі лікар
• 29 января 2024
Дякую усім. Відмовлюся. Завтра поїду, ліків куплю, домовлюся з персоналом і скажу, що живу з грипуючим. А там далі, нехай сестра робить що хоче. Я буду їздити, їжу привозити, гроші та ліки купувати.
неДодекаэдр• 29 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Хай привезе вам дитину, як варіант