Сама собі лікар• Изменено 29 января 2024

Чи повинна я лежати в лікарні зі свекрухою?

Ситуація така, що завтра свекруху кладуть у лікарню, будуть робити операцію на серці. З нею повинен був бути її син - мій чоловік, але у нього грип, температура під 40. Він точно не зможе. Ще у чоловіка є сестра, але вона в іншому місті і приїхати не може, бо в неї дитина на грудному вигодовуванні.
Сестра його дзвонить мені і кричить, щоб я лягала в лікарню. Але в мене теж дитина, ходить у школу, хто її буде водити? А на гуртки? Та й їсти хто буде готувати, якщо чоловіку дуже зле? Ми з донькою у його кімнату, навіть, не заходимо, щоб не заразитися. В мене донька, робота, я можу тільки один раз в день чи в два з´їздити до лікарні, їжі привезти та ліків купити. Але сестру це не задовольняє. Я кажу, що треба найняти доглядальницю, вона проти, що не рідна людина так приглядати не буде. Я розізлилася і крикнула у трубку, щоб тоді вона приїзжала, дитині вже рік, може і без молока прожити. Але вона не приїде, чоловік вдома працює, не зможе сам з двома дітьми. Я рекомендувала няня, теж ні. Але я свою дитину повинна лишити на хворого чоловіка, щоб вона школу пропускала. Це ок. Мені так не здається.
Як гадаєте, хто правий?
P.S. Зі свекрухою відношення нормальні. Не кохання-зітхання, але більше хорошого, ніж поганого. З сестрою давно не спілкуємось.
P.P.S. Лежати в лікарні десь півтора-два тижні.
P.P.P.S. Свою роботу я можу відкласти на цей час, просто грошей не зароблю, але ніхто не звільнить, нічого такого. Працюю на себе. Нічого, що не може почекати, або вирішитися за допомогою ноутбук в лікарні, - нема.
Дама_с_караваем• 12 апреля 2024
Ответ дляБутербродница
С 13 лет, или с 14🤔, сами лежат. Свекрови сколько лет?

Я_з_Франека• 19 апреля 2024
Хіба там є
Де лягати?
жижифреймут• 05 мая 2024
Ответ дляСама собі лікар
Мы з донькою щеплені
а тогда все хорошо! где там запрививочники?
Ёшки_Матрёшки• 11 мая 2024
Удалено администрацией...
Домовенок Кузя• 22 мая 2024
Ответ дляБутербродница
З 6 років,я колись була з сином півтора річним, з ними лежала дівчинка 6 років, сама.