празники не помню• 29 января 2024

Чому мене не зрозуміли тут на форумі? Поведінка невістки дійсно дивна.

По скільки та тема вже втратила актуальність. Хочу розповісти вже в новому пості. Багато хто зі мною не погодився тут, що поведінка дивна. Добре. Ось ще один приклад. Я зробила фото-портрет онука. Поставила на видному місці, невістка побачила і скривила обличча, а потім почала сміятися. А потім сказала мені «Вам подобається, хай вас радує.» Це не дивно? 😳
Спитала потім в сина, що це за реакція така. А виявилось, що невісткі стало не приємно, що я зробила фото-картину велику на памʼять. Що мовляв, онука я бачила за пів року, всього два рази, ніколи не приїздила, зато картину поставила. Я була в шоці від такого. Це нормально? Що тут поганого? Свекрухи поправте мене, якщо я не права!
Анонім Завгосп• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Звичайно, є причина. Образа у невістки ще давно на мене, вона образилась коли я не приїхала на виписку до онука, тому що в мене був тиск і я не змогла.
Ну так и скажите, доню, я знаю что ты хотела, чтобы я была на выписке, но мне не хотелось испортить вам праздник своими обмороками, очень плохо себя чувствовала. Переволновалась от радости, такое солнышко ты нам родила, такое счастье.
Анонім Завгосп• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Їй спочатку мати її допомагала, зараз вона сама з дитиною постійно, чоловік у відрядженнях. І це нормально. Я також була з дітьми сама і ніхто мені не допомагав. Нічого впоралась і жива, як бачите. Я б допомагала, якщо б вона себе по іншому поводила.
С таким настроем дела не будет. С этого и начинать надо, вам тот внук и даром не надо.
Фрикаделька• 30 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Ага, только свекрови изначально и не нужен был тот внук. Раз на выписку не приехала. Тем самым, показав отношение к невестке и внуку. Я бы и без одной ноги бы к своим ехала. А теперь она ещё и на кого-то обижается. И на чужого ребенка время находит всегда, няньчит, работа ж всё таки, а к внуку не может приехать даже по выходным. Вам не кажется, это странным? А про давление, это отмазка для невестки и сына.
Сизоока бестія• 30 января 2024
Автор, ви навчилися ділити останню цукерку між всіма членами родини і не навчилися вітати всіх однаково? Як можна жити поруч пів року і бачити 2 рази?!!! Як?! А на рахунок подарунунків, мені колись теж віддали дитяче з квартири курця, я думала задихнуся від тих речей. Ви памперси купляли? Точно та ТМ і розмір вашого онука? Судячи з того, що син на стороні невістки, думаю ви все ж таки не праві. Завтра напишіть смс невістці, що в 11 приїдете гуляти з онуком. Напише ні, значить в 15, або в 11 чт чи пт. Хай конкретно скаже час, це якщо дуже хочете з онуком гуляти. Якщо тільки зробити видимість, то дійте як і діяли
автор празники не помню • 30 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
Підгузки не підійшли бо розмір більше і вони такими не користуються. Це так син сказав мені, а як насправді, я не знаю.
Ответ дляСизоока бестія
І з початку вони жили в іншому місті. До них мені треба було їхати три години потягом. А потім вже переїхали сюди.
Сизоока бестія• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
3 години це багато? Не смішіть мої підкови. Моя прабабця в свої 82 їхала з Луганська в Луцьк, щоб онуків побачити автобусом з 2 пересадками. Хто хоче, той робить, хто ні -шукає відмазки.
В моєї свекрухи теж тиск був, жодного дня з онуками не сидфла, бо атка хвора, така хвора, собі б раду дати. А донька привезла онуку і сказала, я на ногті, в гості і т.д., залишила і поїхала і одразу тиск проходив на пів дня так точно, а інколи і на пару днів підряд
Шпондєр• 30 января 2024
Ответ дляФрикаделька
Вы ж понимаете, что это не тот человек, который будет так действовать. Автор будет делать всё с точностью да наоборот. 🔄
Тогда пусть не жалуется на невестку
Фрикаделька• 30 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
Самое интересное, что она не могла задницу поднять и приехать к маленькому внуку, а ей должны вести ребенка, потому что бабушка хочет. Пахнет полным абсурдом.😅
Царевна_несушка• 30 января 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вас би зрозуміла моя свекруха)
За 15 років бачила дитину 2 рази, живемо в одному кварталі,ходимо в 1 магазин. Йде і дитину не впізнає.
Зато всюди порозставляла фотки,на всі шкафи. І своїм подругам хвалиться,що все купляє, дарує,уже вплоть до приданого. А насправді дулю с маком
Ви описали мою бабусю (свекруху моєї мами). Але ми всі жили в одному будинку. Вона всьому двору розповідала, що нас забезпечує усім, а насправді дала один раз за все моє життя 10грн на морозиво 😆 Отакі бувають свекрухи.
Фрикаделька• 30 января 2024
Ответ дляСизоока бестія
И давление не мешает работать няней и сидеть постоянно с малышом. А для внука времени нету. Наверное, давление резко поднимается.😅
Ответ дляЗаела_пластинка
Автор, напрашивается логичное объяснение. Вы с внуком не общаетесь, видите его очень редко, жизнью его не интересуетесь. Поэтому да, странно, что вы заказали огромный его портрет, а он вас по сути вообще не знает :))
Чому це, я не цікавлюсь онуком? Я завжди питаю у сина, як там онук і фото просю, щоб мені відправляв.
Кучерявочка• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
І їздити зараз я не можу постійно, бо працюю нянечькою, виховую чудового 8 місячного хлопчика. І весь свій час віддаю йому. А невісткі напевно також, це образливо.
Т.е все подарки которые вы передаете берете в семье,в которой рабртаете няней?
Кучерявочка• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Я запитала в сина. Він сказав, що не може точно знати, потрібно у невістки питати. А я з нею не хочу спілкуватися. Я вибачаюсь, а коли це підгузки, дитяче пюре або суміш стали не потрібні? Їй це потрібно. Але вона це дарує іншим.
Так скажіть хай піде подивиться на назву підгузників, назву суміши і пюре, якими користується ваша невістка і напише вам
Те чим ви думаєте що відкупилися може бути алергічним для малюка.Ви собі галочку поставили, що ви хорошо бабуся, а насправді яд подарували. Про б\у речі навіть мовчу. Вашу сваху також розумію. Таких як ви називають свята простота
Единая страна!• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Меньшее, что мне надо было - это свекровь на выписке😬. Вы самоустранились, потому что так удобно вам
Агент Пинкертона• 30 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Чому це я безпардонна? Щоб тут не писали, але я люблю свого онука і хоч його не часто бачу, але я подарунки передаю, то памперси, то речі мені віддали дитячі, я невісткі передала, суміш купую. А невістка тим, що я передаю не користується, а в останній час і дякую не напише. То хто тут ще безпардонний?
Троляка з сумішшю. То від невістки пишете, то від свекрухи.
Коли буде репертуар від тещі?
автор празники не помню • 31 января 2024
Ответ дляКучерявочка
суміш та підгузки купую. А пюре, речі, та іграшку внуку передавала. То так. В того хлопчика багато речей та іграшок, тому я і взяла, звичайно мені дали на це дозвіл.
Ответ дляАгент Пинкертона
Коли буде репертуар від тещі?
Багато хто купує малюкам суміш та підгузки. Не нападайте на мене.
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
А почему ваш как вы утверждаете «любимый» внук, должен донашивать вещи и играться б/у игрушками после другого ребенка? Новые для любимого внука игрушки, купить нельзя? Хоть бы уже не позорились.🤦🏻‍♀️
Ответ дляФрикаделька
А що тут поганого? Нащо купувати, якщо дитина швидко росте?
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
А зачем дарить б/у вещи? Пюре которые кушает, тот ребёнок? Лучше такое вообще уже не дарить. На подарки люди покупают новые вещи, что-то от себя. А не «На тобі Боже, що мені негоже.» Это «подарки», как вы говорите для галочки. Отправили всякую херню невестке. А невестке потом думай, а кому это всё добро отдать? Ещё и обижаетесь, что она это кому-то отдаёт. Скажите спасибо, что в мусорку не выбрасывает.
Ответ дляКучерявочка
В що в цьому поганого? Брати речі та іграшки, які їм вже не потрібні. А нашому згодиться можливо.
Фрикаделька• 31 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Тут уже понятно, что никто не будет спрашивать какие памперсы покупает невестка и какую- смесь использует. Потому что автор-супер бабушка - собирает весь мотлох в семье где работает, после чужого ребенка и отдает это родному внуку. И называет это-подарками.
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
А самой купить и выбрать?

Ну реально стыдно зажать подарок для единственного внука
Шпондєр• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ну так на родного забиваете, чужого нянчите )

Правда за чужого вам платят, за родного нет )
Кучерявочка• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
То б то за ’згодиться можливо’ вам потрібно дякувати? Навіть , якщо не згодилося?
Ответ дляШпондєр
А самой купить и выбрать?

Я ж кажу, що суміш купую, підгузки також обираю сама. А іграшку і речі, так мені запропонували, я взяла. В цьому нічого такого немає. Біля дому, те що треба.
Ответ дляКучерявочка
Суміш та підгузки точно би згодилися. Але так, можно і подякувати, я ж потратила свій час, свої кошти.
Кучерявочка• 31 января 2024
Ответ дляпразники не помню
Ви впевнені, що у вашого онука нема алергії на суміш і на підгузки, що ви купуєте? Або у онука непереносимість лактози і треба безлактозну?
Ответ дляКучерявочка
Підгузками невістка навіть і не користувалася. А суміш, вона таку купувала раніше. Але сину сказала, що такою вже не годує. Я в це не вірю.