Хлопаю ресницами• 30 января 2024

Хто орендує або здає в оренду квартиру що треба квартирантам?

Вперше будемо здавати квартиру. Підкажіть що обов’язково повинно бути?
З техніки духовка, пм, пп, кондиціонер, бойлер.
Ще куплю чайник для води на плиту.

Швабра, віник, пилосос, йоршик є також.
Мене хвилює що нема мікрохвильовки. А також акумулятора під резерве освітлення ( розведене по квартирі)
Також немає окремо стоячої сушилки для білизни але є 2 балкони і там є мотузки в 5 рядів.

Короче, що потрібно щоб обов’язково було в квартирі під оренду. Питання як до орендодавців так в для квартирантів
Всех анонимов аноним• 30 января 2024
Автор, у вас і так забагато всього. Ще й чайник якийсь зібрались купувати.
Ви ж не знаєте навіть, кому здаватимете.
Зазвичай, квартира в довготривалу оренду - мінімум меблів, крупна побутова техніка (холод, пралка, бойлер). Плита, мікрохвильова.
Решта - турбота квартирантів.
Пмм, конд, пилосос - це вже приємний бонус і вищий рівень квартири.
Посуд, постіль, праска, фен, що там кому ще потрібно - вперед в магазин.
Такі речі в квартирі надаються при подобовій оренді, а це зовсім інші гроші.
Навіть шторка для душу - це предмет особистої гігієни і таке ви не зобов´язані купувати (деякі унікуми навіть вимагають у власників їх замінювати).
Коротше, у вас все ок.
Будуть побажання у реальних орендарів - тоді й розглянете.
Борода• 30 января 2024
Мне кажется, вы слишком заморачиваетесь. Может, конечно, у вас квартира супер-пупер-класса-люкс и должно быть все) Но в целом - если устраивает цена и расположение, то не проблема, если нет микроволновки. Я бы и чайник не покупала.
Працівниця року• 30 января 2024
Ответ дляVitalinkaGL
мы снимали
в Украине
мебель,холодильник,стиралка,плита-достаточно.
когда не знают к чему приколупаться,то достают еще вытяжкой ,сами не знаю что они с ней будут делать,но соседка маня сказала должна быть и усэ
Новопоштинская• 30 января 2024
Якщо новий будинок, ремонт гарний, біля метро в Києві і плануєте здавать від 20 тис в місяць то мікрохвильовка потрібна, пилосос, швабра, іноді дошка для глажки і праска, телевізор, електрочайник
Королева Сарказма• 30 января 2024
Дивлячись яка оренда.
В останній квартирі було все, навіть постіль і кухонні рушнички.
Сметчица• 30 января 2024
Квартирантам вигідно, щоб був повний фарш і щоб ви ще й лампочки міняли))
Вам вигідно, щоб було менше затрат на заміну. Ваше майно ніхто не буде берегти. Тому: холодильник, пралка, плита, духовка, витяжка, бойлер, кондиціонери. Ніякої дрібноти, типу чайників, прасок, пилосмоків. Все це орендар може купити сам і возити за собою.
автор Хлопаю ресницами • 30 января 2024
Ответ дляСметчица
Дякую. Напевно я простофіля. Хочеться щоб людям було комфортно
Alice_Sherman• 31 января 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Как поломают, будут требовать починить за ваш счёт или купить новое.
Поэтому технику по минимуму.
Фены, утюги, гладильные доски, напольные сушилки и прочую мелочь, лучше не давать.
Анютины ласки• 31 января 2024
Дивлячись кому здасте. Я б не заморочувалась. Колись знімала квартиру, в мене було все,крім меблів. Посуд, постіль, телевізор і навіть пральна машина. Хтось і меблі свої має.
Якщо квартирантам щось буде необхідно, домовитесь вже потім.
Анютины ласки• 31 января 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Часто у людей є все своє, до того ж ці речі, які переїжджають з квартири на квартиру разом з ними, створюють відчуття дому. Людям не потрібні чужі речі, якісви вибирали за своїм смаком.
Бабулька• 31 января 2024
если мне нравится квартира я закрою глаза на отсутсвие чайника, сушилки и подушек, это мелочи, можно докупить. Микроволновка хотелось бы что б была, но тоже не прямо критично