Щебетуха• 31 января 2024
Як себе поводити і харчуватись після мігрені з блю
Дівчатка, давно такого не було, сильно заболіла голова від перевтоми і відразу почало нудить, терпіла до дому, а вдома все вирвала. Це було десь біля вечора. Вчені вставала, попила води і апельсинового соку. Що теперь їсии/пити, щоб знов не стало погано? Чим спасаєтесь?
Гуру троллинга• 31 января 2024
Ответ дляГарні диньки
А ви знаєте від чого у вас мігрені. У дитини така ситуація мігрень і блювота, лікарі не знаходять нічого.
Почитайте мої пости, може вам допоможе такий спосіб.
Мої болі від спазму сосудів та нервів, а ще посилюються після вірусів, як побічне ускладнення. В кого ускладнення як бронхіт або пневмонія, а в кого по нервах та сосудах.