Хто пив анаприлін для лікування мігрені, як у вас з тиском та пульсом було? в мене був тиск та пульс нормальний завжди, але ці таблетки дуже понижують. приймаю тільки тиждень, а згодом ще й дозу підвищувати. зараз 118/63 і пульс 60, боюсь щоб не стало нижче. Що ви робили в такій ситуації ?
Ответ дляRomina83
И как, мигрени пропали?
Так, навіть після фізичних навантажень немає приступів сильних.
Peppermint Winter• 31 января 2024
Ответ дляKisochka_mi
А причем анаприлин к мигреням?
Он от тахикардии
Rafffael-ka• 31 января 2024
Колись втратила свідомість після цієї таблетки. Викинула і більше не пила
Таня Кузнецова• 31 января 2024
Анаприлин я пью от скачка давления и сильной тахикардии. Конечно , если у вас эти показатели в норме , то будьте готовы что препарат их снизит еще .
Ответ дляPeppermint Winter
А причем анаприлин к мигреням?
Он от тахикардии
Погугліть, це доказовий препарат при мігренях. Перша сторінка в Вікіпедії.