ЭкстрасенсиХаЯ• 31 января 2024
Скумбрия горячего копчения вредное блюдо?
Что очень мне ее хочется кушать каждый день...
Рыбку съедаю за 3 дня. Покупаю часто.
Как вы думаете, это вредно?
Рыбку съедаю за 3 дня. Покупаю часто.
Как вы думаете, это вредно?
Результат:
вже голосів:
32 (53.33%)
Вредная
14 (23.33%)
Нейтральная
9 (15%)
Тыц
5 (8.33%)
Полезная
ОдинРазНадетое• 31 января 2024
Ответ дляВитворунка
та хоть откуда, тортики, печеньки, пирожки и т.д тоже вредно, даже если дома это печь, и да, в основном все из маркета
З маркета ніколи не їла. Все інше вдома готую з нормальних продуктів на заквасці і цільнозернового борошна. Вершки, масло теж якісне натуральне.
Але це недешеве задоволення
Неместная Я• 31 января 2024
Якщо ви здорова людина, то можете їсти все, що вам смакує. Їжте і не накручуйте себе, що це шкідливо. Шкідливі токсичні думки і невроз на ґрунті ’полезностєй’ і ’чистого пітанія’