31 января в 13:40

30+ вы ходите в клубы (дискотека)?

Я последний раз была в 24 года. Киев.
Результат:
вже голосів: 64
32 (50%) Нет, не хожу уже давно
16 (25%) Ни разу не была в клубе
9 (14.06%) Да, бывает, хожу редко
7 (10.94%) Да, хожу постоянно
Оля85 31 января в 13:41
А зараз працюють дискотеки?
Ядвига Юсьлегко 31 января в 13:42
Комендантська?
автор Глаголиця 31 января в 13:42
Ответ дляОля85
А зараз працюють дискотеки?
Наверное да, у меня подруга когда из Польши сюда приезжает то ходит в Киеве, по закрытыми спискам говорит
6 2
ЛеньГуглить_правда 31 января в 13:43
Ответ дляОля85
А зараз працюють дискотеки?
Ну так в 23 зайшли в 5 вийшли))
ЛеньГуглить_правда 31 января в 13:43
Ходжу, але не в Україні. Мені 44
4 2
Викасикрет 31 января в 13:44
Останній раз була у 29 років, це 8 років потому.
Це другий раз (і мабуть вже останній), коли батьки погодилися взяти до себе онука на ніч.
На цьому все і закінчилося….

Мені цікаво, з якою метою люди ставлять «🤣» на геть не гумористичні пости? Від великого розуму?
Боневтікла 31 января в 13:45
Лет до 35-ти ходила. Пока нет. Не из-за возраста
Купи слона 31 января в 13:46
Ответ дляБоневтікла
Лет до 35-ти ходила. Пока нет. Не из-за возраста
А до якого віку приблизно там мужики тусять?
Боневтікла 31 января в 13:47
Ответ дляКупи слона
А до якого віку приблизно там мужики тусять?
Заведения же разные и их возрастной контингент тоже
Ласунка 31 января в 13:47
Ответ дляКупи слона
А до якого віку приблизно там мужики тусять?
Від 16 до 50 приблизно
ДинамоКит 31 января в 13:48
36 років. В 22.30 сплю солодко. Мені б платили, а я б не пішла.
А ще мені вдіть нема чого на такі заходи.
Мда, на все свої часи
Угги в горошек 31 января в 13:48
40 + інколи ходжу
Совбез 31 января в 13:49
После 22 как отрезало
Нагулялась.
Водійка хімарса 31 января в 13:49
Ходила, але не в Україні. Тут взагалі ввечері не ходжу нікуди, навіть не знаю чи працюють,певно тільки В Одесі тільки і Львові.
Однозначно 31 января в 13:50
Не до дискотек/клубів зараз, мені особисто. Можу вдома увімкнути музику та трохи потанцювати) Але аби в клуб йти — ні, зараз точно ні. Мені 30)
Водійка хімарса 31 января в 13:51
Ответ дляОднозначно
Не до дискотек/клубів зараз, мені особисто. Можу вдома увімкнути музику та трохи потанцювати) Але аби в клуб йти — ні, зараз точно ні. Мені 30)
Дуже шкода нашу молодь.коли весь світ живе, а тут виродки недають
Однозначно 31 января в 13:54
Ответ дляВодійка хімарса
Дуже шкода нашу молодь.коли весь світ живе, а тут виродки недають
Ой, це правда. Он у подруги чоловік нещодавно помер на війні, була на похованні, то які тут клуби та дискотеки? Совість не дає так розважатися. Звичайно, всім нам треба жити далі, адже життя одне — його нам ніхто не поверне, але й не втрачати здоровий глузд і не забувати, що війна і ми поки не перемогли. Мені б у людному місці на дискотеці не танцювалося просто зараз.
Николай-b526 31 января в 13:56
Ответ дляКупи слона
А до якого віку приблизно там мужики тусять?
пока виагру пить могут)))
KROX@ 31 января в 14:03
В ночных клубах никогда не была. Один раз была в клубе на концерте метал-группы
Оля85 31 января в 14:03
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну так в 23 зайшли в 5 вийшли))
В нашому місті такого немає, тому я здивувалась. Київ живе своїм життям.
Мамина квіточка 31 января в 14:07
Ходила, коли приїздили улюблені гурти електронної музики чи dj. До повномасштабної звісно. Також у нас були класні фести електронної музики, в тому числі Wave на рожевому озері 😢😢😢 Як же круто було
Невгамовна Бу 31 января в 14:09
Ответ дляБоневтікла
Лет до 35-ти ходила. Пока нет. Не из-за возраста
а за - за чего? подскажите
cvetyk 31 января в 14:10
Нет, но очень хочется!
ВЫВсеВрете 31 января в 14:10
Останній раз була на Бессарабці в барі з музикою. Натанцювались.
Ще до повномасштабки діло було. Мені було 34
Миловидна леді 31 января в 14:34
Почему 30+? Я и в 40+ ходила и хожу. И в Киеве до войны, и не в Украине.
Виправлялочка 31 января в 14:36
мені 39. До війни кожні вихідні з подругами ходили танцювати. під час війни не була жодного разу.
Пополняю_Карму 31 января в 14:52
39, ходжу
elfiya 31 января в 14:59
У нас сейчас в Харькове есть дискотеки каждую пятницу и субботу с 18.00.до 21
30. Хочу сказать что забито, столиков свободных никогда нет,нужно бронировать заранее...
Хожу ,мне 37, не замужем
Лама_мама 31 января в 15:06
Мне 35, хожу время от времени, когда есть настроение. Живу в другой стране. Считаю, что возраст это не помеха и не причина не ходить, если хочется. Главное, чтобы это не стало чересчур частым явлением.
Бандитка Сью 31 января в 15:37
Ответ дляЛама_мама
Мне 35, хожу время от времени, когда есть настроение. Живу в другой стране. Считаю, что возраст это не помеха и не причина не ходить, если хочется. Главное, чтобы это не стало чересчур частым явлением.
В Украине немножко на до дискотек нормальным людям.
Такие есть фейерверки, когда обстрелы, будь здорова