Фляшунька• 31 января 2024
Порадьте хорошу, дієву олійку для кінчиків волосся
Девальвация• 31 января 2024
Олійки не люблю, бо роблять волосся наче брудним. А ось таке подобається на волосах: Флюїд-крем для волосся Echosline Seliar Keratin Treatment проти посічених кінчиків
Фляшунька
• 31 января 2024
Ответ дляДевальвация
Дякую, а на дуже довге волосся добре?
Фляшунька
• 31 января 2024
Ответ дляДевальвация
Такий?
Простецкая• 31 января 2024
Я на своих секущихся волосах поняла что мне эти масла для кончиков только усугубляют ситуацию, перестала пользоваться и за пару стрижек все прошло- а страдала годами и кучу денег выбрасывала
Фляшунька
• 31 января 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Очень люблю Moroccanoil
Дякую, гляну що воно таке
СКИБИДЫШь• 31 января 2024
Жёлтое масло от Керастаз, жидкий шёлк от Чи. Если подешевле, то можно брать жидкие кристалы от Брелил.
Фляшунька
• 31 января 2024
Ответ дляДевальвация
Так
Дякую, замовила зразу 2, бо ціна приваблива, сподіваюся підійдуть і мені і доньці.
Фляшунька
• 31 января 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дякую, візьму на замітку, наступного разу спробуємо.
Фляшунька
• 31 января 2024
Ответ дляТундиринда
Обстрижіть кінчики і не мучайтесь
В дочки коси нижче попи, постійно підрізає, але потрібно олійку, не так плутається, для блиску, зволрження.
Тундиринда• 31 января 2024
Ответ дляФляшунька
Навіщо таке довге волосся? З ним стільки мороки...
Для блиску добре кератин, на довгому особливо гарно виглядає
Фляшунька
• 01 февраля 2024
Ответ дляТундиринда
Морока влаштовує. Кератин ще зарано, 9,5 років.
Фляшунька
• 01 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Orofluido, і аромат чудовий
Дякую.
Сладкий лимончик• 01 февраля 2024
У мене було Moroccanoil для фарбованих (найгірша з усіх для мого кудрявого волосся), CHI з арганом, Matrix для фарбованих, Brelil, Echosline з арганом. Нічого з цього повторювати не хочу.