Герцогиня• 01 февраля 2024
Болить коліно, порадьте лікаря
Біль в коліні з обратної сторони, де згинається суглоб(( Посилюється після навантаження. Вже два тижні не проходить. Не знаю, до якого лікаря звернутися, чи до хірурга, чи до ортопеда - травматолога…ніколи з цим не зтикалася… Порадьте, будь ласка, в кого є перевірений доктор.
Тролю як можу• 01 февраля 2024
У меня похожее. Но уже давно,год где то. Недавно у травмотолога спросила. Он сказал сделать мрт на диске и ему показать.
Экспертиза• 01 февраля 2024
Я поїхала в травматологію, бо вони прямо там роблять рентген. А він подивився і сказав що мені потрібне МРТ. Результат не дуже втішний у мене.
Сейчас поищу.Иут рекомендовали врача спец по коленам.
Сначала была в институте ортопедии.Предлодили плазму колоть или гиалуронку.
Тот врач назначил ультразвук з гидрокортизоном.
Тоже болело сильно и снаружи и внутри ,но я в институте делала МРТ ( ортроз ,разрыв мениска и кучу ещё всего )
дфтфсрлфлф• 01 февраля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Можна дізнатися діагноз?
Герцогиня
• 01 февраля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Дякую за відповідь, одужуйте!
Герцогиня
• 01 февраля 2024
Ответ дляТролю як можу
Дякую)
черная мамба• 01 февраля 2024
Боліло коліна , сімейний дав направлення до ревматолога. Ходила, лікувала...
Герцогиня
• 01 февраля 2024
Ответ дляnadia-74
Прізвище не розібрала ,але приймає в травматології лікарня #7.
Може тут підкажуть.Лікування реально допомогло.
Ще це саме призначив Тарнавський ,він приймає в поліклініці на Матеюка по направленню і здається в Добробут .
Дякую велике!