Най хоч раз• 01 февраля 2024
Чому наші люди так лінуються працювати?
Знаходять мільон причин і відмазок, і сидять ниють, що грошей нема
Не гоню• 01 февраля 2024
Много людей действительно много и тяжело работает за маленькие деньги. При этом не смотря на все жалобы им так комфортно - не нужно учить новое, рисковать, меняться, при этом ты считаешься хорошим и положительным человеком. У нас вообще принято романтизировать бедность
Fresh_coconut• 01 февраля 2024
А что у нас зарплаты нормальные? За такие зп как предлагают пусть сами работают.
Крихітка на всі• 01 февраля 2024
сейчас выяснится, что ц впс минималка и 10 часов ничего не нужно делать физически.
Манкоголік• 01 февраля 2024
Ответ дляFresh_coconut
У меня нормальная
Точу ляси• 01 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Дайте вгадаю, підйом у 4:30, півтори години на дорогу, 12 часовий робочий, 1 вихідний і зарплата 7т?
7200 уважаемая, 7200!!!
Иванка Бур• 01 февраля 2024
Вчора говорила з подругою, то вона задоволена зп 18 000 і каже,що їй нормально жити в Києві на цю зп.Квартира зйомна 5000 грн.
Глас_Народа• 01 февраля 2024
Ответ дляМанкоголік
У меня нормальная
Смотря какую ЗП вы считаете нормальной. Для меня нормальная ЗП это тысяч 20 и выше, таких зп у нас тут нет. Для этого образование нужно и не факт что оно есть у многих
Незламна• 01 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Ну так 13 тис на їжу і щось там вдягнутися норм. Навіть ногтіки зробити. На лікарів уже сумнівно. На квартиру відкласти чина ще щось теж нереально.
Чучело-Мяучело• 01 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Звісно задоволена, не мінімалка ж
Иванка Бур• 01 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Квартира куплена в новобудові,чекають здачу в цьому році Чоловік заробляє більше
Мальчун-задирун• 01 февраля 2024
Ну так мне лень работать за 25 000, а бОльшую з/п мне не предлагали в Украине, пусть сами работают и живут на эти деньги
Чучело-Мяучело• 01 февраля 2024
Якщо вона з малими дітьми, то супер, що вона може себе реалізувати нині взагалі
Иванка Бур• 01 февраля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Звісно задоволена, не мінімалка ж
Це мала зп(((Я ж знаю,що вона одяг,догляд і все інше купує найдешевше.Змінювати нічого не хоче.
Манкоголік• 01 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Если тыс 20 - нормальная, то у меня ооочень нормальная😂
Незламна• 01 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
І на ремонт як не ще одну квартиру в новобудові зараз треба)
Оле Лукойе• 01 февраля 2024
Ответ дляНе гоню
что-то в этом есть
Бриджит_Фрикандо• 01 февраля 2024
Тому що життя дане для щастя і задоволення, а не для кріпосництва. А то буде як в приказці - коняка більше всіх пахала, але головою колгоспу так і не стала)
Чучело-Мяучело• 01 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
У мене на залізниці начальник відділу в 21 році було 16, нині нічого нема, бо сижу з дитино
Иванка Бур• 01 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Це точно, я боюсь уявити скільки потрібно коштів.
Оле Лукойе• 01 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
счастливый человек без притязаний
Иванка Бур• 01 февраля 2024
Ответ дляОле Лукойе
счастливый человек без притязаний
Певно,що так.Образилась на мене коли ми їздили у Відень на екскурсію. Для неї відпочинок не дуже досяжний.
Чупа-чупс• 01 февраля 2024
Значить у ниючих є шия або тил, яка забезпечує мінімальні потреби.
Як немає, на що їсти і кому на шию підсісти, зазвичай знаходять роботу.
Як сказав мені друг сім´ї про свою дочку, яка не працює: ’Як же вона піде працювати, Васі /сину її/ треба з навчанням допомогти’. На той момент Вася був в 11 класі ))))
Не будь КакСвета• 01 февраля 2024
Уточните детали. В сравнении с европейцами наши люди пашут, как кони
Не гоню• 01 февраля 2024
Ответ дляИванка Бур
Тогда что-то не сходится. Почему же она обиделась ведь ей и так нормально?