Пухнасті штани• 01 февраля 2024

Блонд-як краще фарбувати корені, що відростають?

Мій природній колір-русявий на рівні 7-8 тону, холодний, плюс сивина. Декілька років фарбуюсь наступним чином: раз в 3 місяці прикореневе мелірування, потім тонування (корені 8 рівень, довжина 9). Потім 2-3 рази (кожного місяця) прихожу просто на тонування (та сама формула, що і при меліруванні), але результат мені без мелірування не подобається.. Затемні корені і постійно мідний, коричневий, теплий підтон, хоч майстер змішує лише холодні відтінки. Гарний колір лише на довжині, де волосся висвітлене. А корені після першого миття вже мідні(чомусь?). Колишній майстер витягувала блонд крем-фарбою. Ця майстер каже, щоб витягнути мої корені на 8-9 тон треба брати дуже сильний окисник, зіпсує волосся. Є ще варіант щомісяця висвітлювати корені (замість меліровки) і тонувати потім. Я вже не розумію, як краще.. боюсь іти до нового майстра, рекомендацій не маю, до кого. Ця не може мені одним тонуванням між меліруваннями зробити гарний холодний блонд на коренях. А мелірувати кожного місяця це ж не можна? Мені категорично не пасують теплі мідні, жовті відтінки, і вони постійно вилазять на коренях…хоч беремо лише холодні (тонування).
Результат:
вже голосів: 10
4 (40%) Щомісяця висвітлювати корені+т
2 (20%) Щомісяця меліровка+тон
2 (20%) Інший варіант напишу в комента
1 (10%) Крем-фарбою щомісяця
1 (10%) Я хочу неможливого
0 (0%) Майстер не вміє тонувати
Роза в вазі• 01 февраля 2024
Около 7 мес крашу только корни , на 1,5 тона темнее .

Ух яка ж Я• 01 февраля 2024
Шампунь для блондинок или для мелированныех волос, он синий. Держать 5 мин. Шикарно
Ух яка ж Я• 01 февраля 2024
Ось такий. В Еві він десь 170 грн. Є і інші, дорожчі, але мені цей норм зайшов.
Наполеон Бонапарт• 01 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Да, эффект хороший. Но как вы руки потом отмываете? Они ж два дня синеватые потом(
Басноплетка• 01 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Рукавички вам у поміч.)
Всех анонимов аноним• 01 февраля 2024
Щось ваша майстер не погоджується з реальністю. Окисник 6% набагато менше травмує волосся, ніж оті прядки порошком. Я через це й перейшла на повне фарбування. Правда, його доводиться робити частіше. Тон до більш холодного доводжу пігментами, підтримую тонуючим шампунем і маскою десь 2 рази на місяць.
В взагалі це дійсно нечесно: саме наше слов´янське русяве волосся ніби й мишаче, а жовтого пігменту у ньому жах скільки. У шведок навіть освітлений блонд набагато кращий виходить((
автор Пухнасті штани • 01 февраля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ви крем -фарбою фарбуєте корені, щомісяця, правильно я зрозуміла? На 6% окиснику?
Ух яка ж Я• 01 февраля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Почему руки синие?? Нанесла шампунь, руки помыла, 5 мин подождала, смыла шампунь, нанесла маску. Руки не прокрашиваются. Уже много лет такими шампунями пользуюсь, раньше был от Шварцкопф, сейчас переехала в другой город и самый близкий магазин - Ева, там беру Лореаль, тоже самое, не вижу смысла больше платить.
Баба на горошині• 01 февраля 2024
Якщо ваш корінь гарного кольору для чого його тонувати, тонуйте тільки довжину

автор Пухнасті штани • 02 февраля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Сивина
Баба на горошині• 02 февраля 2024
Міняйте мастера
Всех анонимов аноним• 02 февраля 2024
Ответ дляПухнасті штани
Так.
І сива з 25 рочків, то щоб легше ховалося роблю неяскравий блонд
Всех анонимов аноним• 02 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ногти красятся, и с них вымыть нереально иногда. Перчатки форева)
Ух яка ж Я• 03 февраля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
У меня не красятся. Я вначале голову мою, потом тело. Может поэтому.