Пушкининиана• 01 февраля 2024
Чи то я дурна? Чи родина чоловіка? Зіпсували весь настрій після весілля.
Було у нас весілля недавно, я вагітна на 6 місяці. Вирішили відсвяткувати в родинному колі в наш час-це більш доречно. Приїхала його родина і мої, мама з сестрою. До всіх на святі відносилися абсолютно однаково. Але свекруха після весілля висказала моєму чоловіку, що він мало приділяв їй уваги, і для неї це не правильно, бо вони рідко бачаться. В мене виникло питання, а хто ж вам раніше заважав приїздити до нас в гості ? Чому саме на найважливішому для нас святі ми маємо вам приділяти увагу постійно?🤦🏻♀️ Брат його молодший, ще й залишився на пару днів, за цих пару днів «ох, я нервів собі зʼїла.» Почав тягнути чоловіка, то в баню, то в ресторани. Звичайно, мене ніхто нікуди з чоловіком не звав. Брат почав кричати чоловіку, що він не приділяє їм уваги, який він поганий. Хоча до цього вони цим не дуже переймалися. А на весіллі і після, це було дуже важливо для них. Я вже й не рада була такому весіллю, краще б вдвох розписалися та й все, без цих нервів. Ще й підкол від свекрухи, який мені дуже сподобався, в одну машину всі б не помістилися. Комусь потрібно було би їхати на таксі, я запитую у всіх «як будемо їхати?» Свекруха мені відповідає «Ну ти ж наречена, то будешь їхати на капоті.» Я посміхаючи відповіла, «Що ще один такий жарт, і поїдете на капоті ви.» Дуже дурний жарт, як на мене і образливий. День і вечір був зіпсований свекрухою та її перекошеним обличчям. 😂
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляосень харашо
ясно. с вами вообще шутить нельзя. чю- не ваш конек.
Я нажаль, такі примітивні жарти не розумію.
Мэри Попкинс• 01 февраля 2024
Ответ дляосень харашо
вы просто очень молодая. а люди старшего поколения помнят, что самые крутые свадебные машины украшались сидящими на капоте куклами в наряде невесты. нормальная шутка у нее, зря обиделись.
Вот именно - украшались куклами , а не невестами. Невеста в машине ехала, а не на капоте. Пускай бы мамо на капоте ехала.
Б´ю байдики• 01 февраля 2024
Весілля то ваше, звісно, але чоловік має батьків та брата і вони для нього ніколи не стануть чужими. І так, уявіть собі, що чоловіку дійсно треба спілкуватися з власними родичами наодинці і це - абсолютно нормально. особливо, якщо вони рідко бачать одні одного. Так само, як і спілкування з вашими краще розмежовувати, бо їхня доця - Ви, а Ваш чоловік їм не син і деякі речі може бути некомфортно обговорювати в його присутності! Не намагайтеся сварити чоловіка з родичами, бо нічим добрим це не завершиться. З часом звикнете Ви, звикнуть вони.
Абсолютно не бачу проблеми зі стосунками у Вашому дописі, Ви дуже перебільшуєте усе. Жарт про капот не має нічого образливого, колись на капот садили весільних ляльок, погугліть, якщо не знаєте цього. Це лише жарт. Нічого страшного не сталося!
тяжкаялюдина• 01 февраля 2024
Співчуваю вам автор
Я взагалі не можу зрозуміти чого майже всі свекрухи такі?
Моя взагалі прийшла на весілля у вся у чорному, а перед цим відмовляла чоловіка одружуватись (це вже він потім розповів)
Викупана• 01 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Співчуваю вам автор
Не всі
тяжкаялюдина• 01 февраля 2024
Ответ дляВикупана
Не всі
Я написала майже
Не буду сперечатись, є нормальні але мені здається то рідко
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Я нікого не з ким не сварила. Просто весілля це наш з чоловіком день, а не свекрухи та її дітей. Яким ми маємо на своєму весіллі приділяти увагу. Це мені на 6 місяці потрібно увагу приділяти.😅 А побачитися можно було і до цього без проблем. Вільного часу у родичів було вдосталь, щоб приїхати до сина чи брата. Але чомусь раніше, я такого бажання не бачила.
Кондуктор маршрутки• 01 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
Вона збиралася, одягалась. Вже всі тільки її і чекали. Моя мати привезла ікону з собою, ну як без цього. Ну і почала нас благословить на довге спільне життя і тд. Вона це почула і вилетіла з кімнати в трусах та прозорих колготах.😅 Так соромно мені ще ніколи не було.
А чого Ваша матір полізла благословляти, як усі ще не зібралися? Чи потрібно було першенькою, щоб сваху переплюнути
Викупана• 01 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Я написала майже
Ну значить мені пощастило. Обов´язково передам своїй :)
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так вже всі зібралися, крім неї. Ми вже запізнювались в загс. І була домовленість, що моя мати свекруху почекає і вони нас наздоженуть на таксі. Тому мама і вирішила, почати без неї.
Чудовий каламбур• 01 февраля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ваш чоловік спілкувався зі своїми родичами на вашому весіллі наодинці, без вас? Якийсь дивний коментар до цієї історії.
Ответ дляБ´ю байдики
тожe ничeго страшного нe увидeла, всe обиды высосаны из пальца.нe успeли пожeниться, а свeкровь ужe враг номeр один.
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Ну звичайно, кричати з піною у рота, що син не приділяє їй увагу на весіллі. Це якось безглуздо. Наче він повинен був відійти кудись в куток зі своїми родичами і весь час провести тільки з ними.
Ms. Похвала• 01 февраля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Тупий жарт.
Ms. Похвала• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
А кто ей виноват что ведет себя как кусок
Викупана• 01 февраля 2024
Автор, а як ваш чоловік ставиться до всього цього? З родичами все одно будете бачитися час від часу, а от з ним вам жити
Ответ дляПушкининиана
прямо с пeной у рта? нe утрируйтe. они ваши гости, могли бы и удeлить вниманиe.
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляВикупана
Він згодний, що поведінка його матері не нормальна і брата також. Брат на нього образився, тому що чоловік з ним нікуди не пішов. А залишився зі мною.
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
Так а ми і приділяли їм увагу. Але виявилось, що мало. Мало для свекрухи та її дітей.
Ms. Похвала• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
это только со слов нeвeстки...
А вы паралельно еще читаете тему свекрови?
Полтавська галушка• 01 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
Можливо вона натякнула, що я лишня. 😂Але жарт такий мене розізлив, і я опустилася до її рівня і нагрубила трохи. Навіть соромно.
Раньше было можно украшать капот свадебной машины куклой- невестой. Свекровь об этом шутила. Вы не поняли шутки и реакция ваша неуместна.
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляvikohka
мнe нe нужно никакиx тeм свeкрови, долго живу, и бeз свeкрови всe ясно.
Я просто дійсно не розумію, як можна скаржитися, що приділили мало уваги? Спілкувалися зі всіма, нікого не обділили увагою. А тут на тобі. Чи можливо потрібно було спеціально для свекрухи розважальну програму замовити ?)
Ответ дляКубик Рубика
А Вы не боитесь за своего ребенка ? Гены, они такие.
чушь, не забивайте маме голову ,,, у нее самый лучший ребенок на земле ,,,
соседка алкоголичка , сейчас уже наркоманка , жила с ребенком (лет 5) мальчиком ,,, измывалась , орала как резанная , он тоже с ней постоянно кричал ,,, вроде , яблоня от яблони ,,, со временем разговорился с ним на улице , удивительно развитый рассудительный спокойный умный мальчуган ,,, позже отец приехал, выкупил сына ,,,
Пушкининиана
• 01 февраля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ну так куклою, а не живою людиною. До чого тут я? Жарт такий собі на 2/5.
Полтавська галушка• 01 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
Ну не могу сказать что прям очень смешно и остроумно, но и обидного нечего нет. Не придирайтесь. Лучше радуйтесь что родственники мужа далеко живут))