В телеге пришло Марченко сказал, что болотяные в этом году нападут снова на Киев, мол переформировываются сейчас. Снова? Бежать уже некуда. Как все достало, сил просто нет😫😫😫
lady.dziu2011• 02 февраля 2024
Достали просто, когда реально готовили и подтягивали войска они орали ничего не будет, будет ШАШЛЫК, а тут прям опять нападут, так пля мариновать или нет? Каждый день какое-то гавно бросают на вентилятор
Precious_Gift• 02 февраля 2024
Давно не было Марченко в инфополе, один Залужный, пришлось хоть что-то ляпнуть чтоб не забывали
Ответ дляlady.dziu2011
+млн!
то один щось сказав, то другий, то десятий!
нехай вже роблять щось, а не патякають!
цитаты : “Я все-таки думаю, що нам треба готуватися до того, що вони підуть відтворювати свій план із захоплення півдня. Тому поки у нас є час, я думаю, що наше військове керівництво має ухвалити правильне рішення і вибудовувати зараз три лінії оборони, щоб створити їм такі умови, які б унеможливили їхнє просування – навіть на кілька кілометрів – уперед”.
Я припускаю все. Для цього у них є і сили, і засоби, і кількість. При цьому для них втратити 30–40 тис. людей – не проблема. Це для нас велика проблема. А для них це не проблема. Тому вони ж не рахують людей. Їм треба якась перемога, хоча б маленька. Вони зупинилися, вони втратили багато території. І я скажу, що зараз не потрібно розслаблятися, тому що вони відійшли не просто так назад. Просто так ніхто не відходить під час війни. Вони відійшли для того, щоб переоцінити обстановку, зробити якісь висновки, перегрупувати війська – і знову піти. Тому ми маємо зробити все, щоб до цього підготуватися”.
👀🤷♀️Де тут підуть на Київ в цьому роціі т д! ?
Ответ дляLudaSHS
то автор між рядків прочитала
Ответ дляLudaSHS
Так ну не мешайте паниковать. Настроение такое нужно, чуточку попаниковать.
lady.dziu2011• 02 февраля 2024
Ответ длячаревна
Сегодня какие то новости будут, интрига от Гончаренко
Он говорят губки подкачал, может это она и есть😂