Залізна тьотя• 02 февраля 2024
Кто выехал
В связи с войной. Планируете ли вы возвращаться или будете стараться остаться за границей?
Результат:
вже голосів:
426 (46.05%)
Свой вариант и результат
285 (30.81%)
Буду стараться остаться
111 (12%)
Обязательно вернусь в Украину
103 (11.14%)
Сомневаюсь
Хотілось б залишитися. Країна подобається. Є близькі друзі, що допомогають. Зробимо все для цього. Чоловік вже працює, платить немаленькі податки, знімаємо житло. Можливо перейде на візу. Я теж планую працювати. Думаємо щоб нерухомість купити тут.
Ніякої шари, пособій та іншого, тільки одні витрати
Yusti_1896• 02 февраля 2024
Ответ дляNasta9019
Для тех, кто выехал всей семьёй, надо отдельный опрос делать. 😕
Ответ дляSentjabrinka
Вот именно, если человек находится легально в другой стране, имеет действующий внж, то его никто из страны не выдворит, как бы другая страна, гражданином которой он является этого бы не хотела, это просто невозможно. Примером тому являются беженцы, особенно политические. Еще один пример, если речь конкретно о мужчинах, женитьба на иностранке и нахождение в её стране на основании внж , привязанном к жене, партнёру. В некоторых странах достаточно и совместного проживания
Так він і не казав, що хтось має депортувати. Ні!
Він сказав, що чоловіки, які є громадяни України і знаходяться за кордоном (не важливо скільки) мають зареєструвати кабінет призивника і якщо прийде повістка, прибути в Україну в ТЦК. Якщо людина так не зробить, то вважається ухилянтом і на території України на них має чекати кримінальне покарання.
Тобто, якщо колись після війни чоловік вирішить повернутись в Україну, на нього чекатиме покарання. Ось в цьому була його ідея.
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляNatka A.
Я теж подумала.
В Україні проблема не тільки з мобілізацією зараз, а ще і з демографією.
Так би, може повернулися чоловіки після війни працювати, відбудовувати.
А якщо впишуть норму покарання за ухиляння - то вже точно ніхто не повернеться.
Если людям внж не продлят, то у них не будет другого выхода как покинуть страну и вернуться в свою, все зависит только от страны, выдающей внж
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляContento
До конца войны возвращаться не планирую. И на будущее не загадываю, потому что будем ли мы возвращаться или нет, зависит от того, что решат европейские политики по поводу пребывания украинских беженцев в ЕС после окончания войны.
Абсолютно здравомыслящий пост
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляNatka A.
Это только его бредовая идея, каждый может постить бредовые идеи, только не все идеи можно осуществить
Мелитрисса• 02 февраля 2024
Ответ дляNatka A.
По Телемарафону щойно був якийсь депутат обговорювали як повертати чоловіків з-за кордону.
І що цікаво, мова йшла про ВСІХ чоловіків, в кого є громадянство України. Незалежно від того, коли виїхав: під час війни, чи задовго до неї на заробітки. Всі вони однакові громадяни України, мають зареєструвати кабінет призивника
Ага, особенно те, которые выехали до войны не просто на заработки, а с целью там жить и получить гражданство, прямо прибегут и полезут в окоп.
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Чому це в свою країну,може в любу якщо є підстава
Только оснований то нет, в этом и проблема
Ответ дляSentjabrinka
І от в такому випадку, всіх чоловіків, які, по його словам ’ухилялись’ за кордоном під час війни буде покарано на територіі України, по їх поверненню на батьківщину.
Мета закону : повернути чоловіків зараз, а не після війни.
Але повторюсь, це лише пропозиція, яку вони хочуть внести.
Дана-Нирвана• 02 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Так, поки дитині не виповнилося б 18
Далі би вже жила б бункері у дворі .
Побудували би
Далі би вже жила б бункері у дворі .
Побудували би
А сколько сейчас ребенку?
Yusti_1896• 02 февраля 2024
Ответ дляNasta9019
Автор теми не уточняла
Да, а зря. Совсем другая ситуация, когда выехали семьёй. Даже интересно, есть ли среди семей такие, что хотят вернуться?..
Конечно, это не к вам ’претензия’, извините))
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Якце нет? Якщо в одній немає,це ж не означає що в іншій не буде,головне легально заїхати в іншу
Как турист заедете и все, внж вам никто предоставлять не будет
Мелитрисса• 02 февраля 2024
Ответ дляNatka A.
Хто має друге, тому добре!
Тих, звісно, ніяк.
Всих інших, хочуть якось вернути. Поки не знають як, але якщо не повернуться, будуть вважати ухилянтами. А за ухиляння в Україні покарання. Тобто, назад в Україну вже таким чоловікам дороги не буде. Хочеш не хочеш, треба буде якось лишатись там, де вони є.
Звісно, це ще не закон. Але цей депутат сказав, що вони поверненню чоловіків з-за кордону хочуть приділити окрему увагу, бо дуже багато їх за кордоном.
Тих, звісно, ніяк.
Чем больше они будут пыжиться, тем больше люди всеми правдами и не правдами будут стараться остаться там и тем больше будут стараться уехать. Неужели это не понятно? Те кто хотел вернуться и тот не вернется, и не только мужчины.
Ответ дляSentjabrinka
Да від країни залежить,у всіх різне законодавство.Да хоч в Казахстан можна їхати,світ це ж не тільки ЕС та США з Канадою.І якщо в одній не буде підстав для внж,не означає що в іншій ви тільки туристом залишетесь
Ответ дляА ось і я
Не попали. Мы на улице и во всех общественных местах говорим на украинском между собой. Это ничего не меняет. И кстати про русский, все беларусы вокруг, а их очень много, говорят на русском на улице.
Так в білоруси і дома російською розмовляють. Білоруською в Білорусії не розмовляють. Хіба десь в далекому селі старші люди.
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Даже в Казахстан, и во все бывшие постсоветские страны вы просто так не приедете и внж вам не предоставят, нет таких стран
Scarlet-flower• 02 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Уже вернулись. Запорожье
І ми у Дніпро, мы не на довго виїжджали. Люблю мій дім і Україну
Ответ дляYusti_1896
Можливо хтось і хоче.
У мене донька та 2 сина. Одному через 5.5 років буде 18. І для мене наступив край, коли по тв озвучили, що готуйте 10 річних дітей до війни. Потім що з чоловіком не дуже хотіли мати співробітництво через локацію.
Ні, я проти такого розвитку, як втрата доходу та можливої армії для дітей.
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Не придумуйте,ви абсолютно не розумієте що пишите
Я как раз таки очень хорошо в этом разбираюсь, к тому же не теоретик, а практик, в курсе как все это работает
Ответ дляУкраиночка
У нас тоже доход в Европе уже хороший. Хотим стабильности. В идеале, вернулись бы в Украину, если бы она могла обеспечить безопасность и стабильность своим гражданам, но это утопия. Поэтому думаем оставаться.
А кроме дохода Вас ничего не смущает?
Мобилизация например.
Если у Вас есть муж и сын, папа
Мобилизация например.
Если у Вас есть муж и сын, папа
ellllena.ua• 02 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Основания уже прописаны Бундестагом. Немецкий далеко не самый сложный язык.
Sentjabrinka• 02 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
Так і я практик,і запросто можна змінити країну,бо емігрували до війни,і запросто переїхали з однієї в іншу,без заїздів в Україну
Значит у вас были веские основания. Надеюсь вы уже и гражданство в таком случае получили
Ответ дляMittens
Чекаємо повернення - всі і діти і дорослі. В Україні все найкраще - сервіс, медицина, ціни, якість їжі, асортимент. Ми сумуємо і дуже хочемо повернутися. Не бачу себе в іншій країні. Приїжджати - так, але жити все ж таки в Україні.
Ой, как я люблю подобные разговоры)))
Вы мне напоминаете мою подругу,которая уже почти 2 года сидит с мужем и сыновьями-подростками в Италии и говорит мне: ´Мы так скучаем так скучаем. Тут мы никому не нужны. А в Украине есть возможность передать сыновьям семейный бизнес. Конечно же мы вернёмся ´. Но ключевое, после войны). А вы сейчас вернитесь, поживите как мы под ракетами, понервничайте за мужа и т.д
Честно, аж рыгнуть хочется, простите