ПоЗиТиВнАя• 02 февраля 2024

Хочу відчути біль в сідничних мʼязах

Питання вже очевидне. Хочу щоб сідниці горіли. Вмію всі мʼязи відчути і сідничні також, але недостатньо. Як зробити так щоб запалити сідниці зсередини?
Мороженная курица• 02 февраля 2024
Працювати з тренером,який підбере вправи,що включають ваші сідничні м´язи
Шальная коклетка• 02 февраля 2024
Тренажеры
Аліна-ff75• 02 февраля 2024
Удалено администрацией...
Tammy21• 02 февраля 2024
Присід) Випади (одне коліно донизу, інша нога під кутом 90°. Це саме просте.
Украиночка• 02 февраля 2024
Погано що ви їх не відчуваєте , в мене так болять через день два присісти не можу
Tammy21• 02 февраля 2024
Ответ дляАліна-ff75
Удалено администрацией...
Іди звідси москаль некрасивий.
Позитивна• 02 февраля 2024
Может попросить мужа, чтобы отшлепал? 🤔
Гравіцапа• 02 февраля 2024
Не просто ходіть. А випадами. Всюди і завжди. Можна з гантелями)). Щоб «горіли» потрібне навантаження і повтори до відмови. Особисто для мене ця частина тренування найстрашніша, чесно кажучи. Просто найдіть підходящі вправи.
Теща дочки• 02 февраля 2024
После похода в горы у меня неделю попа горела) делаю вывод, что подъем вверх таки помогает качать зад, бегайте по ступеням)
Вимагаю спілкування• 02 февраля 2024
Выпады, приседания и ягодичный мостик. Всё с весом.
Та_шо_ж_таке• 02 февраля 2024
Зашагивание на высокую платформу с весом, румынская тяга, болгарские выпады с весом.
Дон Пэдро• 02 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
Від яких вправ?
Кусачая Я• 02 февраля 2024
Шалений секс, де ви активно працюєте сідничками😅
Украиночка• 02 февраля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Від яких вправ?
Я виконую вправи з фітнес резинкой , Махи в сторони 100 раз кожна нога , назад теж по 100 , потім як на картинці теж по 100 , орбітрек назад кручу полуприсядя хвилин 20
Ну і присіди з ризинкой 50 раз . Еспандер комбіную М або L
Я б такое не носила, но продаю• 02 февраля 2024
TRX тренировки. Я даже не знала что есть такие мышцы которые болели после тренировки, я кстати про попу
Kusalochka• 02 февраля 2024
У меня жопа только после тренажёров горит и гиперэкстензии на одну ногу. Сейчас как раз болит адски
Love_Love_Love_• 02 февраля 2024
Ваги, випади, ягодичний місток, присіди , присіди в сміті, станова і мертва тяги
Просто Фіфа• 02 февраля 2024
Идите на сквош. У меня мышцы ж**пы и задние мышцы бедра три дня горели. Больше ничего не болело, только там была крепатура.
Olivka-Misha• 02 февраля 2024
Єдина вправа від якої потім болять саме сідниці це випади в ходьбі з гантелями чи штангою, на другому місці це ягодичний міст, а на третьому мертва тяга
Полтавська галушка• 02 февраля 2024
Ягодичный мостик 120 кг, 4 подхода - сегодня пол дня сидеть не могла, вчера тренеру сказала, что перестала чувствовать ягодицы 🤣🤣🤣🤣