Ух яка ж Я• 02 февраля 2024

Дві теми. Почитайте, я була просто в захваті. Дійсно бувають такі свекрухи?

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3477920
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3478093
Відношення свекрухи до невістки просто бомба. І внука хоче бачити, як я згори котитися. ..
Але найбільше, що мене дивує, людина так і не зрозуміла свою вину і проблему. Вона шукає проблему в невістці, але ж насправді причина в ній. І тільки вона причина того, що в них погані відносини. Багато людей їй дали правильні поради, але чогось думаю, вона до них не прислухається.
Твердая валюта• 02 февраля 2024
Свекрухи - дивні створіння, в них з голів стирчать коріння...
Мочалкин блюз• 02 февраля 2024
Знов Ви?
дамаАмстердама• 02 февраля 2024
еще одна обиженка
Библиотекарь• 02 февраля 2024
Ответ дляТвердая валюта
Блін аж чаєм вдавилась.
Лежу як раз про свою думаю, а тут і тема)))
автор Ух яка ж Я • 02 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
еще одна обиженка
Вгадали.
Твердая валюта• 02 февраля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Блін аж чаєм вдавилась.
Я знала))
Мочалкин блюз• 02 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
еще одна обиженка
Це ж та сама. Кому потрібні чужі теми, ще й трольні?
Salsa-24da• 02 февраля 2024
Це ви одна із учасниць в темі, яка писала, що ридала свекрусі в трубку бо неспроможна була свою дитину нянчити?

А тоді смертельно обіделась, бо свекруха нянчити не прийшла?
автор Ух яка ж Я • 02 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da

Слава Богу, ні😂 Але я зрозуміла про кого ви, вона ще й вважала, що свекруха їй забовʼязана.
автор Ух яка ж Я • 02 февраля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Мені потрібні чужі теми. Люблю таке читати.
Мочалкин блюз• 02 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ясно )
Йосип_молодий• 02 февраля 2024
Давайте уже тему про тёщу.А то одно и тоже.
Библиотекарь• 02 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Скучна тема. Зяті як правило нічого не винні тещам, чого не скажеш про невісток.
дамаАмстердама• 02 февраля 2024
интересно, кто бы был во всем виноват, если бы не было свекровей ? Наверное, те, у кого нет свекровей имеют скучную и унылую жизнь. Никакого драйва.
дамаАмстердама• 02 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
да тут про мам тем больше, чем про свекровей.
Угги_в_горошек• 02 февраля 2024
свекровь недолюбливаю, но с учетом подрастающих сыновей, хз, может и я такой буду...
Весела бджілка• 02 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Мені повезло і з мамою - моя найближча людина і подруга , і свекруня гарна була, але рано померла, жаль, що онучку не дочекалася