Пишу вірші, дорого• 04 февраля 2024

Психолог зіпсував стосунки

Є багато тем про те, як ніби-то психолог зіпсував стосунки клієнта з родичами. Давайте розкажу вам історію з іншого боку на основі узагальнюючого досвіду своїх клієнтів.

Дівчина 19 років має депресивний стан і самоушкоджуючу поведінку. Батьки не приймають стан своєї дитини, вважають, що треба просто вчитись і не забивати голову дурницями, які навіює психолог. Консультація психіатра - категоричне ні, ліки - ні за що, "ти не псих".

Жінка звикла догоджати всім в сім’ї (дуже негативний минулий досвід), віддати молодшій сестрі майже всю з/п - не питання, бо мама так сказала. Стосунки зіпсувались, "почала показувати свій характер". Тут вони просто ще не в курсі, що це психолог винен)

Соціальне оточення клієнта може або сприяти одужанню, або погіршувати стан. Як таких родичів залучити в ко-терапевти? Як думаєте таке можливо?

Жодних порад клієнтам я не даю, я завжди працюю з тим вибором, який робить сам клієнт. Працюю під супервізією психіатра і маю допуск до клінічної практики (тема не про мене).
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля 2024
и шо?

Все возможно• 04 февраля 2024
Чекати рекламу супер психолога в коментах з іншого профілю?
Чумачечая_• 04 февраля 2024
Дофига овно психологов, которые делают хуже клиенту. И это факт.
автор Пишу вірші, дорого • 04 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и шо?
там є питання) Чи можливо таких родичів залучити до допомоги?
Моя улюблена страшко• 04 февраля 2024
Так наче розібрали уже і не раз в таких темах, що зіпсував стосунки = посприяв тому, що людина стала думати в першу чергу про власні інтереси, а не чиїсь іще і тим самим стала менш зручна для всіх навкого.
Дикая Роза• 04 февраля 2024
Більше так, ніж ні.
Ні, бо менше так
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
нет конечно, придется самой работать. такое тоже бывает.
Я таке знаю• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
А им тоже деньги будут платить за помощь? Или в этой истории деньги только вам положены?
Г@Л@В@ломка• 04 февраля 2024
Вам 19? Правильно родители гоаорят

Ответ дляВсе возможно
якщо хтось захоче порекламувати свої послуги - будь-ласка)
Мені це не треба. Я тут просвітницьку роботу веду і все)
Патика-мотика• 04 февраля 2024
Якось незрозуміло написано. Дівчина 19 років та жінка, яка віддає зарплату сестрі- то різні історії?
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
тоже правильно.ест такая родня, одни крысы
Дикая Роза• 04 февраля 2024
Ответ дляВсе возможно
Акція - приведи родичів клієнта до психолога і отримаєш знижку на візит до психіатра
ЧупакабраЗеБест• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
это видимо разные примеры.
Ответ дляМоя улюблена страшко
так, але ж це руйнує стосунки, які для людини важливі (навіть такі).
Патика-мотика• 04 февраля 2024
І взагалі, хто тут психолог, Ви чи ми?
Голена блондинка• 04 февраля 2024
Не думаю, що можна залучити родичів. Якби вони були адекватні - не впливали б негативно на вашу клієнтку.
Викасикрет• 04 февраля 2024
нам как-то пофиг
Котя_люлю• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я думаю, що ні.

Дикая Роза• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
І взагалі, хто тут психолог, Ви чи ми?
Ми тут темні люди, яких просвіщають
Просериарила молодость• 04 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Без прикладів зовсім не факт.
Можна хоча би декілька навести?
Яичница с беконом• 04 февраля 2024
Автор я так розумію ви психолог? У вас дуже погане висловлення думки, нема поступової розповіді. Вас дуже важко зрозуміти, а у терапії не може бути не зрозумілостей у пацієнта. Перед тим щоб працювати з людьми спочатку треба навчитися правильно будувати свою вимову і чітко позначати думку
Викасикрет• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
я б сказала, тут важны не отношения, а квартирный вопрос. Потому что она, видимо, не может никуда уйти от них
Задолбулька• 04 февраля 2024
А чому у котерапевти, а не сімейна терапія?
Патика-мотика• 04 февраля 2024
Ответ дляДикая Роза
Ми тут темні люди, яких просвіщають
І питають, як залучити впертих родичів до терапії? Я вважала, що психологів вчать тим прийомам у вузах не один рік.
Ответ дляЯ таке знаю
вам треба платити гроші, щоб вашій дитині стало краще?
Це перш за все ваша батьківська відповідальність. Хіба ні?
Я і так роблю свій максимум, але якщо об´єднати зусилля, результат буде кращий.
Якщо проконсультуватись з лікарем, то можна суттєв покращити стан. Якщо дитина день сидить і слухає сумну музику і ріже себе, то я не прийду до неї додому і не витягну її з кімнати, а мама може.
Ну це як приклад.
Скільки вам за таке треба було б заплатити грошей?)
Все возможно• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви психолог і ще не зрозуміли відповідь на це питання? Скільки у вас досвіду?
І таки є різні випадки, мій брат теж мені віддавав свою зп. А потім я матеріально допомогла йому купити машину
Викасикрет• 04 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
вот так
Ответ дляПатика-мотика
звичайно різні. Таких різних історій цілий вагон.
Просериарила молодость• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
В вузах більше теорія.