Пешеходик• 04 февраля 2024

Що треба робити, щоб не простуживатися взимку?

Якісь вітаміни? Харчування правильне? Термобілизна?
Бо постійно то горло болить, то насморк, то цистит(
Поліцейський патруль• 04 февраля 2024
Мати гарний імунітет

Техпаспорт на медузу• 04 февраля 2024
горілка з перцем
автор Пешеходик • 04 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Мати гарний імунітет
Як його отримати?
Ананомчикус• 04 февраля 2024
Здати аналіз.
Цистит то вже бактеріальна проблема.
Горло теж. Здайте мазок
Всюди влазю• 04 февраля 2024
Укреплять иммунитет.
автор Пешеходик • 04 февраля 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
горілка з перцем
Спиртного не вживаю.
inresta• 04 февраля 2024
о, напомнило историю.
сижу недавно как-то в поликлинике...
тут приходит бабулька 80-ти лет и требует чтоб ей дали прививку от гриппа

автор Пешеходик • 04 февраля 2024
Ответ дляВсюди влазю
Укреплять иммунитет.
Як?
Поліцейський патруль• 04 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Як його отримати?
Родитися з ним і підтримувати високий рівень життя як ментального так і фізичного
Белая и пушистая• 04 февраля 2024
Так, це імунітет. Спорт, здоров´я ЖКТ, вітаміни. Поменше стресу ( з цим в мене проблеми). Правильний водний баланс та режим сну. Я вимушена закалювалися. В деяких кімнатах у нас зараз +9. Раніше б хворіла постійно. А так за 2 роки закалилася. Просто штани, шкарпетки і пару светрів. Не хворію. Холод почала відчувати менше. Звикла)
автор Пешеходик • 04 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Це важко(
Щепотка_совести• 04 февраля 2024
Вирусы никто не отменит, к сожалению
inresta• 04 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
или переехать в Германию
Бегущаяпо• 04 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Спиртного не вживаю.
Ну і дарма
Галя із Дарниці• 04 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Як його отримати?
Позитивний настрій - 90%
Файна цьоця• 04 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Як його отримати?
Циклоферон курсом пропейте.
Тримбулька• 04 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Як його отримати?
З дитинства. Не хворію взагалі ходжу без шапки і в демі взутті
Престидижитатор• 04 февраля 2024
Купалась зимой в источнике - не болела вообще лет 10, потом родила, ребенок болеет бесконечно и я с ним. Хочу опять в источник. Только он в Харькове, а я в Чехии(((
AnnaOst• 04 февраля 2024
Ответ дляinresta
или переехать в Германию
Смішно, але правда. Я і вдома в Києві не сильно хворіла. Але в Німеччині за два роки застудою хворіла один раз. Ну ладно півтора, було ще щось таке що на ногах переходила в цьому році. Думала це у мене через мінімальні соціальні контакти, але зараз ходжу на інтергаційні курси. 20 людей в групі, перехворіло пів групи ковідом, застудами. Я не хворіла

СкиниУскачи!• 04 февраля 2024
Ответ дляinresta
или переехать в Германию
А там що?
Файна цьоця• 04 февраля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А там що?
Экология
Може ще третю?• 04 февраля 2024
Щоб хвора колега не ходила на роботу з температурою
AnnaOst• 04 февраля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А там що?
Я думаю набагато краща екологія +якість води. І це я живу в місті оточеному хімзаводами і нпз. Правда і мінуси є - сильна вологість і всі скаржаться на болі в суглобах
Непогодка• 04 февраля 2024
1. Харчування - повністю прибрати продукти, що викликають запалення, плюс слідкувати за дефіцитами вітамінів і мікроелементів в організмі і вчасно усувати їх.
2. Нерви - вони вбивають імунітет.
3. Обовʼязкова вакцинація від пневмококку і грипу, окрім прямого захисту вакцини мають ще загальну стимулюючу дію на імунітет.
Одразу скажу, виконати (особливо перші два пункти) тяжко і дорого. Але без цього про «не хворіти» можна і не мріяти.
СкиниУскачи!• 04 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Экология
У знайомої донька не вилазить з хвороб у Німеччині, хворіє довго і тяжко((
Великий сатирик• 04 февраля 2024
Закаляться с детства, чтобы родители не кутали, а как в Британии дети в 0 в футболках
Тримбулька• 04 февраля 2024
Ответ дляНепогодка
2. Нерви - вони вбивають імунітет.
Вакцинація непотрібна, здоровому організму
Всюди влазю• 04 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Як?
Посмотреть в гугле.
Щастя-здоровля• 04 февраля 2024
Обследуйтесь, где-то у вас источник инфекции. Может хр. тонзиллит или кариес и тд.Нервы полечите. Если ничего нет, начинайте весной закаляться. После мытья обливайтесь с головой все более холодной водой, пейте прохладное, потом из холодильника. Не кутайтесь, восстанавливайте естественную терморегуляцию организма, больше гуляйте, ешьте фрукты и тд. К зиме перестанете болеть.
Коник-стрибунець• 04 февраля 2024
Ответ дляНепогодка
2. Нерви - вони вбивають імунітет.
Это только ваше виденье.Осоьенно повеселили ’обов´язкова вакциная’,от какого штамма хоть сами знаете?И стимуляторы для организма это зло,не знаете?Вот и нечего раздавать советы.