Мона Лиза• 04 февраля 2024

А зачем вам то гражданство??

То весь фейсбук забит призывами получить гражданство ЕС в виде паспорта Румынии или там Польши за 5000 евро(!)
То теперь страны ЕС предлагают беженцам себя хорошо вести и через 3 года получить гражданство.

В чем плюшки?? Никаких денег вам это не даст, бесплатной медицины тоже не даст, пенсии просто так не даст - для всего этого надо работать! А работать можно и на карте ВНЖ и ПМЖ.
А с гражданством ваших детей еще и там через 10 лет могут призвать!
Результат:
вже голосів: 261
110 (42.15%) хотела бы гражд страны ЕС
88 (33.72%) нафиг надо не пойму
63 (24.14%) хотела б гражд определенной ЕС
Десь так, але...• 05 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Это у вас все тезы не правильные, учите законодательство, в каждой стране свои законы касательно гражданства. И гражданство Румынии не даёт право ни на образование бесплатное, ни на пенсию в Германии к примеру.
В Німеччині безкоштовна освіта для громадян ЄС . Всіх.
Пенсію отримає і румун, і поляк німецьку ( якщо працював в Німеччині і платив податки )
Відкриваємо і читаємо
Адіос
Силиконочка• 05 февраля 2024
Ответ дляСтебель березы
Турция в конце мая, 5 звезд, все включено, цена на двоих за 7 ночей 1160 евро (перелет из Ганновера включен) - летали в прошлом году
Ну, разве что Турция. В это поверю.
Силиконочка• 05 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
У вас проблемы с прочитанным, дальнейшее бесполезно писать
Лучше иметь проблемы с прочитанным, чем с объективной реальностью
Силиконочка• 05 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
тобто,ті чоловіки,які ’ не здавали біометрію’, не мали закордонного українського паспорта?
У кого-то старого образца может был. Он же без биометрии. Тут главное покинуть территорию Украины беспроблемно
Лукава_Кiшка• 05 февраля 2024
Ответ дляvikohka
она? нe вы?
Она и вы))
Перекус беру завжди• 05 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну так это не значит, что она живёт за социал. Или муж тоже не работает?
Питання у вашому. Снімут соціал і все назад
Не знімуть !
І не відправлять нікого назад !
Свекри з 1992 року на соціалі в Німеччині живуть
Нікого ще не відправили
Перекус беру завжди• 05 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Зато вона в перших рядах кричить щоб українці йшли працювати, а не сиділи на соціалі.
Вам би до отоларинголога
Слух провірити ))
Перекус беру завжди• 05 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Ой, цирк. Там социал 300 евро у евреев, сильно нашикуешь на них. У меня знакомая пенсионерка подрабатывала, потому что не хватало на жизнь. Какие ница с Монако
Отакіє

Нікого не відправлять і соціал не знімуть
Ваша пісня вже набридла )))
18 мнеУЖЕ• 05 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вам би до отоларинголога
Слух провірити ))
Зі слухом все нормально. В мене є теж такі родичі просто і не одні. То всі вголос розказують як українці нагло вимагають і що їм пора робити. А ви зніміть позові окуляри.
18 мнеУЖЕ• 05 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Ви ж геть нічого про це не знаєте, так? Про те, як і чому приймають сирійців?
Але я розумію, чому ви то пишете, тож най буде.
Я якраз знаю. Тому і пишу. І сирійців привела як приклад. А ви будь ласка з усією сім´єю паспорт український здайте і можете не згадувати України взагалі. І подавайтесь без українських паспортів. А то як так, то всюди ті паспорти тикаєте і тут же обсираєте Україну. Повторюю ви пробили дно.
Перекус беру завжди• 05 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
В мене таких нема родичів
Не вам мені вказувати , на рахунок окулярів
Ясно ?
Маю
50 років і ніяких окуляр не ношу і ніколи нічим не хворіла
Сижу_и_плачу• 05 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Не знімуть !
І не відправлять нікого назад !
Нікого ще не відправили
Снимут социал естественно, вы хоть разницу понимаете социал у евреев и наших беженцев? На счёт отправят домой, ну у тех кого будет основание для пребывания в стране не отправят, а это будет не больше 30% тех, у кого будет постоянный рабочий контракт.
Сижу_и_плачу• 05 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Отакіє

Ваша пісня вже набридла )))
Ваш бред надоело читать, реально.
lith_oops• 05 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну і як, по-вашому приймають сирійців? По документах? Які, по-вашому, документи в людей, що перепливають Тису? Ви розумієте, що захист, перепливши Тису, отримає будь-яка людина. Бо вона дісталась з території, де ведуться бойові дії. Їй для цього не потрібен паспорт.
З сирійцями складніше, там працюють інші люди. Але я дивуюсь, що ви не знаєте, що вони без документів. І там дев´яносто відсотків праці міграційної - відокремити тих, хто дійсно тікає від війни.
Захист дають не українцям. Захист дають ЛЮДЯМ.
18 мнеУЖЕ• 06 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Ми зараз говоримо не про сирійців, а про вас. Що ви пробили дно, коли з українським паспортом шукаєте притулку і поливаєте брудом свою ж країну. Повторюю, відмовтеся, здайте паспорт України і подавайтесь біженцем але не від країни яку ви зневажаєте.
18 мнеУЖЕ• 06 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
В мене таких нема родичів
Ясно ?
Маю
Ну ви ж вказували мені що робити)) чому ви вирішили що вам я не можу вказати? Бо ви тьотя?! 50 років?!
Навчіться спілкуватися, будь ласка))
lith_oops• 06 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я розумію, що ви троль, але я відповім.
Наразі немає можливості відмовитись від паспорта України, якщо немає іншого громадянства. Україна не приймає вихід за такої умови і продовжує вважати мене своїм громадянином.
Це по-перше.
По-друге, я вже писала, ми все одно виїжджали на постійне проживання, просто не встигли зробити документи через початок війни, і це нам завдало нормально так проблем. Мені особисто було б зручніше не просити прихистку, а оформлювати нормальний вид на проживання. Принаймні для стажу. І для того, щоб раніше поміняти громадянство - також. Бо просто так Україна не відпускає.
18 мнеУЖЕ• 06 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Я розумію, що ви троль, але я відповім.
Це по-перше.
Тоді будь ласка, якщо ходите з паспортом України, то не лийте бруд в сторону своєї країни. Будьте вдячні , що маєте у вашому випадку можливість через той паспорт. Це так просто.
Залишайтеся людиною.
lith_oops• 06 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Залишайтеся людиною.
Вигуляли білий смокінг?
18 мнеУЖЕ• 06 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Вигуляли білий смокінг?
Для вас порядність це білий смокінг? Співчуваю.
На привозе• 19 февраля 2024
Ответ дляОбнемашечка
Які переваги дає громадянство України?
Ви дійсно така ... не гостра?
Ну ви зпозуміли.
Обнемашечка• 19 февраля 2024
Ответ дляНа привозе
Ви дійсно така ... не гостра?
Ну ви зпозуміли.
Ви спеціально знайшли тему, якій вже 2 тижні, щоб конкретно у мене це запитати?