Зам. зав. Анонима• 04 февраля 2024
Поїздка на авто за кордон - не власник
Добрий вечір! Дівчата, в мене запитання щодо авто за кордоном. В мене є авто, але прав поки що немає (тільки вчуся). Хочу щоб тато (в нього є права) повіз мене з дитиною за кордон на моєму авто. Питання щодо документів. Якщо я власник авто, але не водій, то на мого тата щось треба додатково оформлювати для такої поїздки? Чи достатньо того, що ми їдемо разом і документи на авто будуть у мене, а у тата права?
котопёс• 04 февраля 2024
Ні, непотрібно. Навіть якщо не їхатимете разом, батьку потрібний лише техпаспорт