Злюка бобер• 04 февраля 2024
До якого віку необхідний денний сон для дитини?
буреЛОМКА• 04 февраля 2024
Ответ дляМне без сахара
Рекомендують до 5-6 років
??
Покажіть рекомендації!
Булку Дай• 04 февраля 2024
як на мене, то до 6-ти років нормально, якщо дитина звичайно не відмовляється
Мне без сахара• 04 февраля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
??
Покажіть рекомендації!
Вы издеваетесь? Не собираюсь тратить на это время, подпишитесь на любого консультанта по сну и читайте, ищите в гугле😡
буреЛОМКА• 04 февраля 2024
Ответ дляМне без сахара
Консультанти по сну? 😂😂😂😂
Советничаю тут• 04 февраля 2024
Я думаю все индивидуально и нет критерия...один может и в школе днем спать, а второго и в 2 года не уложить..Я думаю стоит смотреть по ребёнку
буреЛОМКА• 04 февраля 2024
Ответ дляМне без сахара
В тих консультантів хоч медична освіта є?
Чи як?
Парасюха• 04 февраля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
??
Покажіть рекомендації!
Многие дети спят до школы днем, а есть школы-сады, там и в первом классе тихий час. Есть дети, которые рано отказываются от дневного сна, а есть те, кто с удовольствием спит.
Хата на мати• 04 февраля 2024
Мої діти відмовилися у два роки. Як і я
Дякувати батькам, мене не заставляли спати у садочку. Я тихенько сиділа і гралася. Своїх дітей водила до обіду в сад.
Не прохожу мимо• 04 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
Син відмовився спати вдень в 2 роки
І в мене, десь в 1.10 перестав. Рідко коли сам схоче, то лягає, зараз йому 2 з половиною
буреЛОМКА• 04 февраля 2024
Ответ дляПарасюха
Ну так, все залежить від дитини, а не від норм.
Комусь норм спати в 6, а комусь вже в 3 не норм
Джавеліна• 04 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Моєму 6. В садку спав дуууууже рідко
Советничаю тут• 04 февраля 2024
Моя уже в 1.10 мес не спала для меня это было хорошее решение))) Ложилась в 21.00 и просыпалась в 9.00.
Бутерброд з ікрою• 04 февраля 2024
Син спав до 1,7 р , донька до 3,1 р я перестала вкладати , бо то довгі танці з бубнами , сон годину ,а потім вночі не спала , перестала класти ніч стала краще ,но спить погано
dahashutka19• 05 февраля 2024
Рекомендують до 6 років . Але всі діти різні, хтось і в 6 спить вдень, а хтось і в 2 перестав спати вдень. Син в садочку спав до 6 років, але водама ні. Доньці 3,5 вдень спить і якщо пропустити денний сон, потім ’ весела’ ніч .