Особливо на тлі критичної ситуації в Авдіївці. Постійні фотки з кабінету з кумом Шапталою, письменниками, музикантами, равином, кримськими татарами... Просто нема слів, швидше б його зняли. Можна по-різному ставитися до Сирського, але він постійно на фронті й фоткається тільки з бійцями.
Ответ дляkanareyka_tweety
Багато невдалих, нездарно спланованих наступальних і оборонних операцій, провалена мобілізація, деякі піхотні підрозділи укомплектовані на 40 %, армія потопає в папірцях, генералів-м´ясників ніхто не карає і навіть не знімає з посад, інженерно-фортифікаційних споруд як не було, так і немає в достатній кількості. Але Залужний тут ні до чого, просто поруч проходив? Так не буває. Те саме запитання й про поразку на півдні за один тиждень: хто відповість за необладнані інженерно-фортифікаційні споруди, непідірваний міст у Херсон, відсутність опору від мелітопольського гарнізону, через що російські війська пройшли маршем від Чонгару до Маріуполя?
То як із Залужним перемагати зібралися? Мовчу вже про ’дайте мені 300 танків, і я стоятиму біля Мелітополя’, як і заяву перед вторгненням, що росія не збирається нападати.
Що маємо на сьогодні? Після звільнення Херсону — жодного звільненого міста, тільки втрати: Бахмут, Соледар, Мар´їнка; в загрозливому становищі Авдіївка, Куп´янськ, Лиман, Вугледар, Часів Яр, Сіверськ.
Мобілізація залежить від стану справ у війську, це і є індикатором діяльності головнокомандувача. Але люди бояться мобілізуватися через страх бути кинутим ’на м´ясо’, як ті оператори дронів із нещодавньої історії. І те, що командири середньої ланки, а не тільки вищі, некомпетентні — таке враження, що це якийсь зговір проти нормальних людей, адже в армії повно освічених і розумних, але вони під командуванням якогось алкозалежного або бовдура. І хто розвів таку політику? Як і паперову бюрократію.
ваші ж на передовій. як вони пояснюють, чому не звільняють території?
Ответ дляkanareyka_tweety
Шошо. А де ж закон згідно якому судять командирів? Де він? А за мобілізацію відповідає Залужний? А за що ваш Сирський відповідає? Чи все перемоги то Сирський, а всі поразки Залужний.
Ответ дляkanareyka_tweety
Удобно всех собак повесить на одного человека. А САМ вроде как ни при чем...
Янелох за лохов держит всю страну?
Ответ дляКокоСина
Ще скажіть що той хто воює ’ з ваших’ проти Залужного чи його селфі
Напевне неможливо змінити усіх кадрових
військових.Залушний уже усе сказав,що хід війни може змінити «Чудо»технологічне…чи ще якесь….Він бачить усю цю ситуацію,і робить те що вміє,просто збирає людей:для війни…а війна це смерть,особливо зараз коли чуда немає,коли ближні бої.
Ответ дляkanareyka_tweety
А помилка за помилкою в армії?! Два роки ми втрачаємо міста за однаковою схемою - клин і обхід з флангів. Це я вже мовчу про нездарно сплановані наступальні операції під Бериславом, Бахмутом, Токмаком. Якщо не знімуть Залужного і Шапталу, армія не матиме шансу на зміни.
О, да вы ещё и военный эксперт 😂 давно инфекционистом были?
Ответ дляkanareyka_tweety
я смотрю тут такой эксперт пропадает) срочно в генштаб)
Если что гениальной обороной Бахмута, Соледара как раз Сырский руководил. ’Фортецю’ не удержал, а сколько людей там положил? гениальный стратег.
Ответ дляkanareyka_tweety
на всі ваші питання є одна єдина відповідь - ’шашлики в травні’
все!
Ответ дляMangoskin
Одинаковые все , до военных на фронте нет им дела , для них это ресурс , только и требуют дополнительного «ресурса» .
Совок первостепенный
Ага, однакові дадада. А чого ж зе від одного вигляду залужного казиться і ніжно обожнює сирського з будангою? Ті два з медіа не вилазять і рота не закривають ні на день, а залужному оно фотки перерахували і аж їх заціпило від злості.
Ответ дляsky-labs
Окончательное решение ’откуда-куда-как’ остается за военно-политическим руководством страны.
Фортеця-Бахмут чья идея?
Т.ч. все претензии за ’нездарно сплановані наступальні операції’ к вашему любимчику Зе.
Фортеця-Бахмут чья идея?
та ну что вы, то злодей Залужный все напортачил, а яжнелох обманут им уже 2 года)
Ответ дляlus_so
Зізнайтеся, кого читаєте, бо ось це ’буданга’ всі порохоботи повторюють, навіть у мене в ФБ. Явно якийсь Кривонос придумав або Чорновіл або Гайдукевич
Графиня Шезвездицкая• 05 февраля 2024
Я так понимаю- фанаты и соседи по палате Марьяши Безумной добрались и на Советчицу
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Тримай
Ответ дляkanareyka_tweety
Не бачите. Бо не їздить. Сидить у кабінеті
Так у него как бы должность...
И его беречь нужно.
От смерти боневтика ничего не поменяется в ходе войны, поэтому пусть катается-селфится, не жалко!
А вот потеря Залужного - большой удар с непредсказуемыми последствиями...
ИПСО о неоднократной гибели Залужного прошли мимо вас?
И его беречь нужно.