Особливо на тлі критичної ситуації в Авдіївці. Постійні фотки з кабінету з кумом Шапталою, письменниками, музикантами, равином, кримськими татарами... Просто нема слів, швидше б його зняли. Можна по-різному ставитися до Сирського, але він постійно на фронті й фоткається тільки з бійцями.
Ответ дляlus_so
Ага, однакові дадада. А чого ж зе від одного вигляду залужного казиться і ніжно обожнює сирського з будангою? Ті два з медіа не вилазять і рота не закривають ні на день, а залужному оно фотки перерахували і аж їх заціпило від злості.
І не кажіть. Начальник ГУР своїм обличчям світить у ЗМІ і розповідає про пляжний сезон в Криму, наче він не в розвідці працює, а в 95-му кварталі, шоумен недороблений. А потім розповідає, що не всі побачили підтекст і нюанси у його висловлюваннях. Я думала, що люди, які дотичні до ГУР взагалі мають бути тихіше води і не відсвічувати. А тут ще й його дружину, виявляється хотіли отруїти. Цирк з конями і сюр якийсь. Наче в нас не кривава війна, а шоу маст го он.
Ответ дляkanareyka_tweety
Якщо у вас ніхто не воює, то мовчіть. У моїй сімʼї воюють. І бачать весь жах і ’шикарних’ командирів
Ну так надо было всем вашим учиться в свое время, глядишь и вместо Залужного б в кабинетах сидели, войной руководили, ну или были бы не’шикарными’ командирами, тоже полезно
Ответ дляlus_so
Залужный должен был отказаться от проведения контрнаступления, без поддержки авиации и артиллерии , но согласился , аж бегом . Сколько там погибло , не задавались вопросом ? Села по Украине пустые , а он еще 500 тысяч требует .
Они все мясники и люди для них ресурс .
Ответ дляMangoskin
Они все мясники и люди для них ресурс .
Цей момент вже коментували військові.
Камышовая кошка• 05 февраля 2024
Нас дратують щоденні відоси боневтіка, та його маскарадні костюми аля ’я в броніку’
Ответ дляmymoly
Влада намагається зрозуміти чому громадяни проти того щоб замінили Залужного. Як сказав Подоляк, тсю він лише менеджер, його має право замінити верховний головнокомандувач
Кто против ?
Ну, зайдите в телегу почитайте комменты .
Никто не хочет попасть в те 500 тыс ресурса (с) , которых требует Залужный .
Ответ дляMangoskin
Да, я видела их комментарии и видео , что они о нем думают , реальные военные в окопах , а не те , что шляются по передачкам .
Добре, але ж при обороні міст теж гинуть багато військових, як з тим бути? Не обороняти? А хто відповідальний чому в нас нема переваги в повітрі? То при таких вводних що робити?
Ответ дляkanareyka_tweety
А помилка за помилкою в армії?! Два роки ми втрачаємо міста за однаковою схемою - клин і обхід з флангів. Це я вже мовчу про нездарно сплановані наступальні операції під Бериславом, Бахмутом, Токмаком. Якщо не знімуть Залужного і Шапталу, армія не матиме шансу на зміни.
А Ставка по-вашому ні на що не впливає? Залужний одноосібно приймає рішення? Не смішіть.
Повноваження «вносити зміни й уточнення до структури та організації Збройних Сил, здійснювати планування кампаній і стратегічних операцій, ставити завдання угрупуванням військ, розпоряджатись наявними резервами тощо.»
А тепер дивіться уважно склад.
Ответ дляmymoly
При чем тут оборона и наступление без ничего ?
Если ничего нет , надо обороняться , а не переть в наступление, на арту с «лопатами» и ложить людей пачками .
Автор, у вас пальчик не болить ставити майже усім тим, хто вам відповів рука-обличчя? Чи ви по їх кількості потім будете зведену табличку робити, хто «за», а хто «проти»?
Моя вам порада: закрийте тему від гріха подалі і не соромте себе. Ви вже ж побачили, цю сову аж ніяк на глобуса не натягнути.
Ответ дляMangoskin
Так хто нам обіцяв рік звільнення міст аж до Бердянська? Залужний? Чи може шановний пане президенте. За ким останне слово. Чи ви хочте сказати він повинен був піти рік тому?
Ответ дляmymoly
Если генерал не согласен , он отказывается , а не выполняет преступные приказы идти в наступление без ничего .
Так что все они там одним миром мазаны .
Ответ дляMangoskin
Одинаковые все , до военных на фронте нет им дела , для них это ресурс , только и требуют дополнительного «ресурса» .
Совок первостепенный
Нужно было развивать и не разваливать свой ВПК чтобы сейчас не приходилось быть ’ресурсом’
Это плата за ’я не интересовался политикой’, ’хоть поржал’, ’сделали их разом’
А у владі лишились ще якісь там психологи мас чи хоч самі простенькі аналітики? Ну хоч хтось же має підказати ОП, що більше вже не працює схема «сформувати думку народу» отакою хрєнню, у вигляді закидування ідеї в маси, а потім уявлень, що люди подумають, наче вони це самі придумали. Ви ж в курсі, що для такої маніпуляції потрібен великий відсоток довіри? А його нема вже навіть у преславутих 73%.. тому досить нести дичину в маси, через край уже не тільки в порохоботів, через край в усіх. І, якщо що, це не лише про Залужного, це взагалі про все є.